Makeup

Najlepšie návrhy Mehandi pre deti - náš top 10

Najlepšie návrhy Mehandi pre deti - náš top 10

Mehendi je neoddeliteľnou súčasťou indickej obrady a slávnosti. Kým ženy všetkých vekových skupín oddávať v tejto krásne umenie, deti často prísť na to, ako je tu veľmi málo návrhy, ktoré vyhovujú ich malé ruky. Ale nestrácajú srdce! Sme tu preto, aby vám pomohol von tým, že predstaví desať jednoduché a krásne mehendi vzory pre deti. Snažte sa byť kreatívny a požiadať vstupy vášho dieťaťa pri výbere krásny mehendi dizajn pre ňu. Nechať svoju fantáziu voľne behať!

Cute Mehndi vzory, ktoré si vaše deti zamilujú

Mehandi vzory pre deti

Design 1:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

1. Vaša malá princezná ruky môžu byť ideálne plátno vyskúšať niektoré špeciálne konštrukcie. Čierna mehendi trend dohnal masy ako tmavá farba je dizajn výraznejšie. Táto konštrukcia je jednoduchá, ale atraktívny.

load...

Stred strane zdobený kruhovom tvaru, okolo ktorého kvetinové motívy sú vydané. Špičky prstov sú vyplnené s ďalšími návrhmi.

Design 2:

2. Váš netrpezlivý dcéra nemusí byť pripravený sedieť v plné ruky procesom mehendi aplikácie. Ak je vaša dcéra je nepokojný a netrpezlivý, potom tu je jedným z jednoduchých Mehndi vzory najlepšie hodí pre ňu.

load...

Nerovné vzory tvorí kvetinový motív v stredu ruky. Krátke línie boli vypracované k vstupu do centrálnej dizajn s tými, na špičkách prstov. Vzhľadom k tomu, že je ľahké kresliť, môžete ju povzbudiť, aby navrhnúť vlastné mehendi a vyjadriť svoju kreativitu.

Design 3:

3. Deti sú často vnímané ako sladké nevinné kvetín. Zachytiť sladká nevinnosť svojho dieťaťa, môžete ju požiadať, aby sa pokúsila tento kvetinové a Paisley Mehandi dizajn. Tam je kvetinovým motívom v strede dlane, bordová dizajn na zápästí a názov písomného blízkosti zápästia. Tento dizajn je jednoduché pre každú mamičku a dieťa k dizajnu.

Design 4:

4. Vaše dieťa chce uplatniť svoj vlastný mehendi? Žiaden problém. Tu je jednoduchý ale krásny dizajn, ktorý je k dispozícii Paisley motív v strede chrbtom ruky a kvetinové vzory pod ním. Špičky prstov majú malé, plátok-ako designy špirály. Konštrukcia je skvelá voľba pre každú príležitosť, ako sú svadby alebo iné zvláštne udalosti.

Design 5:

5. Kvetinové vzory sú niektoré z obľúbených všetkých čias, a to celkom kvetinovým vzorom ťažko vyžaduje nejaké zručnosti alebo čas. Tento dizajn je k dispozícii malé kvetinové motívy pozdĺž chrbta ruky, ktorý viedol k zápästia i mimo neho. Je to jednoduché, vypĺňa značnú plochu ruky a vyzerá dosť elegantne sa predvádza na formálnych akciách.

Design 6:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Tu je ďalší kvetinový mehendi dizajn, ktorý je veľmi elegantný s jemnými detailmi. Dizajn začína od špičky prostredný prst a siaha ďaleko za zápästie. Konštrukcia je prevažne kvetinové motívy a náramok ako vzor zdobí zápästia.

Design 7:

7. Ak je vaša dcéra miluje mehendi a je pripravený sedieť po dobu nutnú na komplikovanú konštrukciu, potom skúste toto sa zložitými detailmi, ktoré kombinujú kvetinové vzory a tieňovanie. Špičky sú vyplnené a prsty sú zdobené jemnými vzormi.

Design 8:

8. Ide o čierny mehendi dizajn, ktorý akýkoľvek dieťa bude môcť rozbehnúť. Dizajn je jednoduchý, ale to pridá na kráse rukách vášho dieťaťa, zvlášť náramok-ako dizajn na zápästí, ktorý robí to ešte atraktívnejšie. Design je abstraktné povahy a má len veľmi málo podrobností.

Design 9:

9. Toto prevedenie má zložitý koleso motív v stredu. Zdobí ruky v jednoduchom vzoru, zatiaľ čo prsty sú vyplnené malými vzormi.

Design 10:

10. Glitter mehendi návrhy boli získavajú na popularite a sú veľmi obľúbené u detí. Tento lesk mehendi dizajn je fialová a zlatá ten, ktorý upozorňuje na návrh vytvorený s čiernym mehendi. Jednoduché a atraktívne, bude vaše deti určite milovať tento design.

Dúfať, že vy miloval tieto jednoduché, ale krásne mehendi vzory pre deti. Máte nejaké ďalšie zaujímavé vzory, ktoré by ste chceli zdieľať s nami?

Dajte nám vedieť. A ak chcete, budeme iste späť s viac vzorov.

load...