Makeup

Najlepšie kvapalné rúžky - naša top 10

Najlepšie kvapalné rúžky - naša top 10

Liquid rúž je stále obľúbenejšie zo dňa na deň, a ak ste novým vo svete make-upu potom dovoľte mi povedať, čo presne "tekutý rúž" je. V podstate dodáva lesk a farbu na pery; Skrátka je to kombinácia lesk na pery a rúž.

Tekuté rúže sú skvelé pre tých, ktorí chcú pridať lesk na pery a farbu príliš, pretože skrýva pigmentáciu. Ak hľadáte pre dobré "tekuté rúžu" sú k dispozícii v Indii vás, potom pokračujte v čítaní tohto príspevku.

Najlepšie Liquid Lipstick Shades V Indii

1. Chambor Tečúca rúž v Pink Rose:

Buy Chambor Tečúca rúž v ružovej ruže pre ₹ @ www.amazon.in/chambor-flowing-lipstick-in-pink-rose

load...

Táto kvapalina rúž z Chambor obsahuje jojobový olej a bambucké maslo, ktoré hydratuje a hydrát pery po celý deň. To tiež obsahuje vitamín A a E, ktoré zlepšia pery textúru, pretože majú mnoho výhod. Obal je naozaj atraktívny a má aplikátor kefa na vrchole, ktorý umožňuje pohodlné používanie a nosiť. Pink Rose je veľmi príjemné každodennej ružový odtieň báze, ktorý je ideálny pre každodenné použitie, najmä pre vysoké školy a kancelárskych deje žien. Farba zostane po celý deň, pretože je rozmazanie dôkaz a vodotesný.

2. Revlon Colorstay Konečným Liquid Lipstick-Premium Pink:

Kúpiť Revlon Colorstay Konečný Liquid Lipstick-Premium Pink Pre ₹ 1,413.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-ultimate-liquid-lipstick-premium-pink

Revlon Colorstay tekuté rúže sú k dispozícii v 20 rôznych odtieňoch, ale to Premium Pink odtieň je ideálny pre každodenné použitie a bude vyhovovať všetkým pleť. To je jedlo odolné a tak zostáva po celý deň, čo je naozaj chvályhodná a nevyžadujú znovu a znovu dotýka svoj vzhľad. Jedná sa o jeden krok aplikácie, ktorá nevyžaduje kryciu vrstvu; čím šetrí váš čas. Cena je vysoká, ale potom je to stojí za vyskúšanie.

load...

3. Colorbar Liquid Addiction Rúž Pink Toffee:

Táto kvapalina rúž z Colorbar je ružový karamelový odtieň, ktorý je nádherný ružovkastú hnedastú farbu a bude vyhovovať indickej pleťové tóny naozaj dobre. Tieň je jemný a ideálny pre každodenné nosenie, a to najmä pre kancelárske-deje žien. Hydratuje pery a udržuje ich hydratovanú po dlhú dobu, čo znamená, že nepotrebujete nosiť balzam pod to. Zostáva po dobu 4 hodín a potom je treba ju znova.

4. Tekutý Colorbar závislosť Rúž Berry Blush:

Táto kvapalina rúž z Colorbar je Berry Blush odtieň tj slivka-Mish odtieni. Rúž hydratuje pery dobre a tak môže byť použitý ako balzam na pery príliš. Odtieň je naozaj dosť a to oživí vaše unavené tvári okamžite. Obal je naozaj atraktívny, kompaktný a cestovné príjemný. Zostáva po dobu 4 hodín, ale udržuje pery hydratovaná dlho.

5. Lakmat Absolute Lip Naposledy:

Buy Lakmat Absolute Lip Last @ www.amazon.in/lakme-absolute-lip-last

Lip Posledný z radu Lakmat Absolute je k dispozícii v mnohých rôznych odtieňoch a môžete si vybrať podľa toho. Poskytuje vlhkosť na pery a zabraňuje ich vysušeniu taky. Zostane po celý deň a nemusíte sa dotknúť sa medzi ktorými je dobrá vec. Dodáva sa s atraktívnym kefa, ktorý pomáha pri použití a uľahčuje.

6. Colorbar Liquid Addiction Lipstick Caramel Lila:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte Lipstick, posadnutý oranžová pre ₹ 325.00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick,-obsessed-orange

Lila je nutnosťou mať odtieň každé dievča je márnosť a ak ste tekutý rúž fan potom rúž z Colorbar stojí za vyskúšanie. Dostane aplikuje rovnomerne a hladko na pery a zostane po dobu 4 hodín sa ľahké jedlá medzi nimi. Funguje to ako balzamy na pery príliš, pretože zvlhčuje pery a nemá nechajte uschnúť. Má huba aplikátor, ktorý umožňuje aplikácia hladké a jednoduché. Odtieň je mäkký hnedý odtieň, ktorý bude plochejšie indické pleti.

7. Revlon Colorstay Konečným Liquid Lipstick-Buffest Beige:

Kúpiť Revlon Colorstay Konečný Liquid Lipstick-Buffest Beige Pre ₹ 1,273.65 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-ultimate-liquid-lipstick-buffest-beige

Táto kvapalina rúž z Revlon v tieni Buffest Béžové je nádherný trblietavých mäkký svetlo béžový odtieň, ktorý bude plochejšie všetky tóny pokožky. Je vysoko pigmentovaná a tým poskytuje úplné pokrytie dokonca pigmentované pery, čo je celkom veľká vec. Dodáva lesk na pery a tieňa pobyty na 7 - 8 hodín a potom sa začne miznú. Farba na pery nekrváca alebo usadiť do jemné linky na perách a tým dáva hladký povrch.

8. Colorbar Pravda Gloss-Vintage Rose:

Buy Colorbar Pravda Gloss-Vintage Rose @ www.amazon.in/colorbar-true-gloss-vintage-rose

Vintage Rose odtieň z radu Colorbar Pravda Gloss je horúci ružový odtieň, ktorý je naozaj "in" v týchto dňoch a je veľmi lichotivé odtieň. Odtieň rozjasní svoju tvár okamžite a je vysoko pigmentovaná aj v jedno zotretie. Táto kvapalina rúž robí pery vyzerajú plnšie a to nekrváca taky. Textúra je krémová a ľahko kĺže na pery. Zostáva po dobu asi 6 hodín a potom zanechá nádych, za ktorej je pekný.

9. Chambor Tečúca Lipstick Passion Rose:

Táto kvapalina rúž z Chambor prichádza v peknej striebornej krútení-up rúrky, ktorá má dobré aplikačné štetček, ktorý umožňuje aplikácie ľahko. Passion Rose je celkom červený odtieň, ktorý je ideálny pre všetky typy pleti a odtieň okamžite dodáva lesk na tvár. Textúra je hladký a to kĺže hladko na pery. Vytrvalosť je tiež veľmi pôsobivé a zostane po celý deň, ale bledne trochu.

10. Colorbar Pravda Gloss- Nectar Orange:

Kúpiť Colorbar Pravda Gloss- Nektár oranžová pre ₹ B00DRE3YTK @ www.amazon.in/colorbar-true-gloss-nectar-orange

Ak máte záujem o červenkasté oranžovej tekuté rúže potom tento nektár oranžový odtieň z Pravého Gloss rozsahu Colorbar stojí za vyskúšanie. Je vysoko pigmentovaná a stačí prejsť raz aj na pigmentové pery. Textúra je veľmi hladký a krémový čo činí použitie jednoduchšie. To zostane, kým ho odobrať pomocou odstraňovač make-up; Čo ešte potrebujete?

Takže, ktorý z nich sa budete snažiť ďalej?

load...