Makeup

Očný make up pre oči Droopy

Očný make up pre oči Droopy

Zvädnutý alebo nadol očami vás vyzerať unavene a aged.It ukazuje tmavé kruhy strašne a celý váš tvár sa zdá život menej! Takže, keď sa obliekajú a chcú zakryť únavu, máme nejaké rýchle triky, aby vaše oči vyzerať žiarivejšie, nahor a mladistvý.

Najlepšie make-up Eye pre zvädnutý oči

Tieto tipy sú niektoré ľahko sledovať tipy na očný make-up pre zvädnutý oči. Uplatnenie správne make-up očné často robí trik a vyzeráš oveľa mladšie. Vyzeráš viac nahor a svieži.

1. Aplikujte Concealer:

Vyberte si tekutý korektor, bude to držať očný make-up lepšie a bude ju nechať posledný celý deň. Trvať aj niekoľko na make-up huba, dab zľahka na pokožku okolo očí a zmes dobre. Uplatňovať od línie rias až pod obočie pre lepšie pokrytie.

load...

2. Vyberte si farby múdro:

Zvesené očné viečka, musíme venovať osobitnú pozornosť pri výbere správnej farby pre očné tiene. Investovať do nejakej ľahké a stredné odtiene, tmavé odtiene aby oči vyzerajú unavene a veku. Držať sa neutrálny, hnedé, tmavošedý a iných svetlých odtieňov. Používať kovové alebo perlovo odtiene, ktoré pomôžu odvrátiť pozornosť od zvädnutý očami.

3. Uplatnenie očné tiene:

Potom sa svetlý odtieň naneste po celé viečko od vnútorného k vonkajšiemu kútiku viečka a zmes dobre. Prejdite k miernej tmavší odtieň a ľahko kontúry viečka. Spustiť na strednej oblasti, kde sa jedná o droopiest zvyčajne pracujú smerom k vonkajšiemu okraju, a vytvoriť tvar krídla, aby to vyzeralo uhlopriečky. Blend do bránkoviska, ale udržať ju svetlo.

4. Použitie zvýrazňovače:

Používajte ľahký zvýrazňovač tieň pod obočie, ako je biela alebo striebra, aby sa oči vyzerajú menšie zvädnutý. Splynúť trochu s pokrčeniu tieňom, aby to vyzeralo prirodzenejšie.

load...

5. Panel Oči:

Kým čierna kvapalina vložky majú tendenciu byť pomerne drsné na zvädnutý oči, ceruzkou vložky alebo tenký vlhký štetcom aplikovať očné tiene ako očné linky. Použite tmavý odtieň a nevytvárajú tvrdú líniu. Udržujte líniu rozmazaný pre lepší vzhľad.

Použite zelené, hnedé alebo fialové miesto čiernej a trblietavých alebo kovové vložky pomôcť tomu, aby pozornosť od droopiness.

Nevykladajte vnútornom kútiku očí, ak máte malé oči len lemuje spodné línie rias s ceruzkou bielej očí alebo nahé ceruzkou, aby sa oči vyzerajú väčšie.

6. Naneste riasenku a falošné Lashes:

Riasenka a falošné riasy môžu odviezť pozornosť od tých zvädnutý viečok. Aplikujte dve tri vrstvy maskary, alebo použiť niektoré falošné riasy, aby sa vonkajší kútik oka výraznejšie. Dĺžka rias potom vezme pozornosť od ovisnutej povahu vašimi očami. A to je miesto, kde sa musíme sústrediť všetku svoju pozornosť na! Kresba preč divákom oči pred zvädnutý očami.

Tak tu sú naše pokyny pre make-up pre zvädnutý oči! Čo myslíš? Ešte nám zanechajte komentár!

Zdroj: 1

load...