Zdravie a wellness

Je ryža voda prospešná pre vašu pokožku?

Je ryža voda prospešná pre vašu pokožku?

Už ste niekedy vedieť, že ryža voda, ktorá zvyčajne zahodiť má veľa vitamínov a minerálnych látok? No, je to pravda! Je tiež prichádza s mnohými výhodami rovnako.

Najlepšie časť o ryžovej vody ich môžete urobiť to doma vo veľmi jednoduchým spôsobom! Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Ako si vyrobiť Rice Water

Ako sme sľúbili, ryža voda je super jednoduché na prípravu. Tu je krok za krokom pokyn, ktorý by vám mal pomôcť s procesom:

load...
 1. Vydlabať misku nevarené ryže a umyte studenou vodou.
 2. Tie by mali umyť aspoň trikrát.
 3. Uistite sa, že konečná voda bez nečistôt.
 4. Udržiavať vriacej ryžu, kým to bolo varené.
 5. Akonáhle sa voda vypustenie do hrnca, naliať ju do inej nádoby.
 6. Tam by mala byť ponechaná vo vode žiadne obilie.
 7. Nechajte vodu vychladnúť tak, aby ho bolo možné uložiť do pohára.
 8. Ryža voda je teraz pripravený pre bežné používanie.

Čo Rice vodu na koži?

Rice vody vám môže poskytnúť dokonalý porcelánovú úpravu ste vždy snívali. To zosvetľuje a rozjasňuje pokožku okamžite a pomôže dosiahnuť hladké, mäkké a bezchybný tón pleti. Ryža voda je lepšia ako drahé kože bielenie séra, pretože je prírodné a nestojí vás desetník. Odstraňuje slnečné škvrny, kožné škvrny, vrásky a linky starnutia. Ryža voda tiež obsahuje antioxidanty, ktoré lieči akné a znížiť akné. To odstraňuje nečistoty z kože, znižuje veľkosť pórov a umožňuje pokožke dýchať!

Ako umyte si tvár Rice Water

Naliať trochu ryže vodu v miske. Vezmite kúsok vaty a namočte ju do vody. Naneste na celú tvár krúživými pohybmi. Buďte jemní. Potom, čo ste urobil, že čakať na pár minút. Umyť studenou vodou znova. Vaša pleť bude vyzerať svieža!

Tvárové masky použitie ryža voda

Ryža tvárové masky bude hydratovať pokožku, hydratujú a olúpať ho. To je pre všetkých tých, ktorí majú radi domáce pleťové masky.

load...
 1. Vezmite pol šálky ryže a umiestniť ho do misy. Pridajte dve šálky vody. Mieša sa lyžičkou.
 2. Teraz ryže sedieť na ďalšiu pol hodiny. Pour ryža vody cez sito tak, že ako sa voda a ryža môžu byť oddelené.
 3. Uchopiť nožnice a znížiť otvory v kuse papiera, ktorý by spadnúť na vaše oči, nos a ústa.
 4. Teraz odstráňte papierovou utierkou a umiestnite ho na vašej tvári jemne.

Urobiť ryžová múka Facial Použitie Rice Water

Zloženie:

 • 2 misky
 • Jedna lyžička
 • Sito
 • Nožnice
 • Papierová utierka
 • Malá zemiak
 • Nôž
 • Strúhadlo na syr
 • Ryžová múka
 • Ryža voda.

Kroky:

 1. Použiť nôž lúpať zemiaky.
 2. Rošt zemiakov pomocou syr strúhadlo.
 3. Teraz vyzdvihnúť niektoré z strúhanej zemiaky a vytlačte šťavu do misy.
 4. Pridajte trochu ryžovej múky na zemiakové šťavy. Miešajte, až sa stane pasta.
 5. Pridajte tri lyžice ryžovej vody. Zmiešať.
 6. Naneste na celú tvár pomocou končekmi prstov. Nechaj to na dobu 20 minút.
 7. Umyť studenou vodou.

Výhody Rice voda na pleť

1. Skin Toner:

Rice voda robí najlepšie kože tonera zo všetkých. Napína pokožku a zanecháva ju pevná, hladká a žiarivá. DAB vatový tampón v miske ryže vody a masírujte tvár používať. Výsledky sa zobrazia v týždni.

2. Lieči akné:

Trhlinami môžu teraz byť postarané s ryžou vodou. Naneste po celej akné oblasti s tampónom. Začervenanie efekt zníži.

3. Zosvetlí vašu pokožku:

Ryža voda je oveľa výhodnejšie ako umelé kozmetické výrobky. To vám pomôže dosiahnuť spravodlivejšiu a jasnejšie pleť v priebehu času. Ryža voda neobsahuje žiadne chemické látky, čo znamená, že váš tvár bude živená úplne. Masáž ryža vody pomocou končekmi prstov a uschnúť na vzduchu po niekoľkých minútach.

4. Krásna tela:

Podľa dermatologické štúdie uskutočnenej na univerzite v Bruseli, pacienti, ktorí boli postihnutí dermatitídou videl výrazné zlepšenie po kúpaní po dobu 15 minút v ryžovej vody dvakrát denne. Takže, ak máte škaredú vyrážku, použite ryža vodu ako konečný liek.

Je Rice Water prospešné pre vlasy?

Áno, je! Ryža voda je vhodná pre vaše vlasy. Doporučovaný lekári a odborníci, tento zdravý kvapalina sľubuje, aby sa vaše vlasy dlhé, silné a lesklé. Chceli by ste vedieť, ako na to? Čítajte ďalej!

1. Vlasový kondicionér

Môžete použiť ryža vodu ako kondicionér po šampónu. Naneste po celej vlasovej pramene. Dajte mu pár minút a opláchnite studenou vodou. Do tohto trikrát týždenne.

2. Znižuje štiepeniu

Ryža voda môže tiež bojovať rozštiepené končeky prirodzene. Jednoducho namočte konce vlasov v mise plnej premočené vody. Zostať v pokoji. Umyť vlasy s tečúcou vodou po 15 minútach.

3. Pridá topánok

Chop jeden banán na plátky. Mash je dohromady. Naneste po celej vlasy pomocou ryže vodu a ružovú vodu. Umiestnite plastovú krytku na hlave. Po 20 minútach zmyte.

Zdravie Výhody Rice Water

Tu je niekoľko zdravotné výhody ryže vody, ktorú treba poznať:

1. Spomaľuje starnutie

Ryža voda je plný vitamínu B1, ktorý je zdravé pre vaše vlasy a pokožku. To spomaľuje proces starnutia a zvyšuje vašu krásu v priebehu času (1).

2. Chráni pred makulárnej degenerácie

Ryža voda obsahuje 8 aminokyselín, ktoré vás chránia pred makulárnej denegation. Opomenutie získanie aminokyseliny môže viesť k degradácii proteínov telu (2).

3. Posilňuje imunitu a metabolizmus

Ryža voda obsahuje vitamíny a minerálne látky, ktoré zvyšujú imunitu a zvyšujú aeróbne metabolizmus. To tiež robí silnejší a montér osobu, ktorá zvyšuje hustotu kostného tkaniva.

Teraz, keď viete, ako sa robí ryža vodu na koži, prečo si to skúsiť? Páčilo sa vám čítať tento príspevok? Dajte nám vedieť o svoje nápady prostredníctvom komentárov v poli nižšie.

load...