Zdravie a wellness

30 efektívnych domácich liekov na liečbu Shin Splinty

30 efektívnych domácich liekov na liečbu Shin Splinty

Zažili ste niekedy Shin dlahy? Premýšľal, čo by ste mohli urobiť, ako sa zbaviť bolesti? Shin dlahy sú chápané ako extrémne bolesti, ktorý má skúsenosti do holene. A to je športovci a športové osoby, ktoré všeobecne sa stali obeťou. Aj keď to nie je vážny zdravotný stav, predkolenia dlahy môže spôsobiť bolesť a nepohodlie a zabrániť jednej zo súťaží na športových podujatiach. Shin dlahy je zápal svalu alebo tkaniva v prednej časti dolnej končatiny a vyplýva z neustáleho tlaku na holeň. Tak, ako môžete zbaviť Shin dlahy? No, existuje niekoľko domáce opravné prostriedky! Chcieť vedieť? Potom pokračovať s vašou čítanie!

Hlavné prostriedky pre Shin dlahy - Top 30:

1. Odpočinok:

Vzhľadom k tomu, Shin dlahy sa vyskytujú prevažne medzi športovcami, je vhodné na oddych počas tejto doby. Aj keď si kúpite nové topánky alebo cvičenie pravidelne, nemáte skutočne poskytnúť dostatok času pre vaše holene liečiť. Podľa Rice University, mali by ste mať trochu odpočinúť do svojej každodennej činnosti sú bez bolesti a bolesti. Ľahnúť si čo najviac a snažia sa vyhnúť chôdzu príliš rýchlo alebo zobrazovať až do holene je úplne uzdravil. Piť veľa vody urýchli zotavenie, pretože zabraňuje dehydratácii. Akonáhle sa bolesť zmenšuje, chodiť pomaly krátku dobu, kým máte pocit, že sú dosť silné, aby znovu usilovať o svoj šport.

2. Nové topánky:

Druhý prostriedok pre Shin dlahy by bolo dostať do rúk nové topánky. Ak máte na sebe tenisky, ktoré sú staré alebo opotrebované, existuje vyššia možnosť čelí ťažkosti pri práci von! To spôsobí zbytočný stres na vaše holene a viesť k dlahe skôr, než si dokázal predstaviť. Bude sa jednať o preventívne opatrenia, rovnako ako liečbu, ak si kúpiť si nový pár. Inou alternatívou by bolo splnenie pedikér, takže môžete získať nejaké vlastné fit protetiky.

load...

3. Ice It:

Čerešničkou vždy pracuje pre Shin dlahy. Ak by ste chceli získať čo najlepší výsledok, jednoducho zohnať niektoré ľadové zábaly doma a umiestniť ich na hornej časti predkolenia po dobu 15 až 20 minút. To by mal robiť okolo 4 až 8 krát denne. Ďalšou možnosťou je dať nejaké kocky ľadu v uteráku a držať ho proti svojmu holeň za rovnaké množstvo času. To by malo rýchlo zmierniť bolesť a umožní znovu chodiť pohodlne.

4. Niekoľko cvičenie substitúcie A:

Pár cvičenie substitúcia by tiež fungovať! Jedným z najčastejších príčin Shin dlahy je spustená dole kopca alebo na nerovnom teréne. Sekvenčnom ostré škrty by tiež mohlo viesť k tomu. Akonáhle ste dali nohy dostatok odpočinku a konečne pripravení opäť vykonávať, prosím, dať si nejaký čas a vyskúšať niekoľko substitúciou. Stačí spustiť do kopca a potom behať späť dole namiesto šprintovať. Dalo by sa tiež dať na bicykli šancu. Eliptický tréning tiež pracuje. Keď robíte cvičenia, ako sú tieto, vaše telo začne budovať silu a aeróbnej kapacity.

5. Preťahovanie:

Dalo by sa urobiť pár úsekov doma, aby sa zabránilo Shin dlahy. Jednoducho umiestniť dve gule na hornej časti nôh na krok. Teraz sa pomaly pokrčte členky a dolnej časti päty. Týmto spôsobom budete pretiahnutie lýtka. Prestať sám seba, keď sa cítite dobre úsek. Ideálne je držať po dobu 35 až 40 sekúnd, aby si pocit z toho. Avšak, uistite sa, že prechod na tieto úseky a pustiť ich opatrne a pomaly.

load...

6. Skúste fyzikálnej terapie:

Aby bolo možné liečiť problémy spojené s nohou, alebo dokonca spustené mechaniky, ktoré vedú k Shin dlahy, skúste fyzikálnej terapie. Terapeut môže vždy pomôže zmierniť bolesť a poskytnúť vodítko, takže sa môžete vrátiť do športovania (1).

7. Zostavte si sami s časom:

Namiesto ponáhľajúcich v priebehu celého procesu a beh do kopca, prosím vybudovať svoje tempo pomaly a postupne. To najlepšie, čo môžete urobiť, je držať ďaleko od 5 mil svrbenia. Ak ste na beh, neexistuje spôsob, ako by ste mali začať s 5 mil. Určite by ste mali dať pauzu. Začať s 20 minút na prvom mieste. Skúste obaja chôdzi a behu. Keď hovoríme o budovaní mieru s časom, 10 bude magické číslo.

8. Cross Training:

Ďalšie šikovný liek na holenie dláh je cross tréning! Tým sa vám potiť a spáliť šialené množstvo kalórií. Niekedy spustenie môže mať naozaj krutý dopad na vaše telo, a to najmä ak ste práve zotavil zo holení dláh, alebo sú stále hojí. Okolo tri behy a dve krížové školenia bude stačiť kardiovaskulárnych cvičenie na celý týždeň, podľa Bill Pierce, profesor a vedúci oddelenia Health Sciences.

9. Menej otrasov Tréningy:

Dalo by sa tiež uviesť niekoľko ďalších druhov menej intenzívnom tréningu šancu, ak cross tréning v skutočnosti nie je vaša vec. Jazda na bicykli, veslovanie a plávanie je pár nápadov. Ak ste vo vode dieťa alebo úplne milujú pobyt na slnku, tieto tréningy sú všetko, čo potrebujete.

10. Použitie Mid Foot:

Biť svoju pätu sprvu vedie k viac než kráčajúca a robí vaša noha pohlavok dole na chodník. To bude trvať vaše chrániče svaly a núti ich, aby vo väčšie úsilie, ktoré začnú pracovať trochu viac a potom spomalí. A keď sa dostanete na vaše prsty, je kladený dôraz na vašich lýtkových svalov umiestnených na zadnej strane nohy. Môžete držať ďalej od zranenia s pomocou v polovici nohy pristátie. Správny druh chôdze je veľmi dôležité, aby sa zabránilo akejkoľvek zranenia.

11. Zohnať podporných topánky:

Prosím, nechoďte za minimalistické topánky. Nemajú podpora klenby, takže v podstate je chodidlo neustále valcovanie. To robí atletickom zranenia ešte častejšie. To je dôvod, prečo je múdre ísť na tie topánky, ktoré majú pevnú oporu.

12. Diagnostika svoju bolesť:

Keď vám povieme diagnostikovať bolesti, sme proste tí venovať väčšiu pozornosť, aby vaše telo. Zvyčajne, keď máte Shin dlahy, predná časť vášho predkolenia je plný bolesti. Avšak, to neprichádza s žiadnym dlhodobým degeneratívnym účinkom. Pri spustení, bolesť mierne znižuje, ale nikdy naozaj zhoršuje. Cíti bolesť v jedinom mieste by mohlo znamenať niečo veľmi vážneho, dokonca aj zlomeniny, takže budete absolútne nemožno spustiť.

13. Použitie Orthotics:

V prípade spustenia overpronating kedykoľvek počas svojho života, zmeňte penovou vložkou vašich topánkach sa za pomoci ortoticko, takže máte väčšiu podporu. To bude liečiť nielen Shin dlahy, ale tiež vám pomôže liečiť túto podmienku.

14. Znížiť bežiacom trochu:

Ľad a masírujte lýtkové svaly okolo každý deň 20 minút. A uistite sa, že tréning je jemný. Dalo by sa držať ďalej od behu na chvíľu, ale nie je to úplne zastaviť. Urobiť nejaké krížovej školenia a iné menej intenzívne cvičenie udržať si ísť. Skúste spustiť polovicu vzdialenosti by ste pokryť pred spustením, a zároveň, pamätám si zvýšiť svoju frekvenciu.

15. Návšteva za Healthcare Provider:

Dalo by sa tiež navštíviť pedikér alebo fyzikálne trénera, najmä niekoho, kto má liečiť Shin dlahy predtým. Nech si môžete zobraziť aktuálny formu a poviem vám, čo by mohlo viesť k bolesti. Dokonca aj špičkové liečebné procedúry by mohlo znížiť príznaky zápalu a zvýšiť rýchlosť zotavenia úplne.

16. Protizápalové lieky proti bolesti:

Použitie aspirín, ibuprofén, naproxén a protizápalové lieky môžu pomôcť pri znižovaní bolesti a opuchy. Aj napriek tomu, že tieto lieky by mohli byť majúci niekoľko vedľajších účinkov, by mali byť použité len v prípade potreby (2). Neberte je pravidelne!

17. Neopren Sleeve:

Ak použijete rukáv neoprénové doma, budete môcť ohriať nohu a podporiť ju v rovnakom čase (3). Teraz to znie ako dobrý domáci liek na holennej dlahy!

18. Hot Tubs:

Horúca vaňa bude vždy pomôže vaše napäté svaly uvoľnili. Ak ste skončili v horúcej vani hneď po spustení, skontrolujte, či ste dali sami dostatok času vychladnúť. Keď dáte si horúcu kúpeľ počas zimy, budú vaše svaly zahreje a bolesť bude významne znížený. Vírivka podporí pot a potenie a umožňujú stratu kvapaliny, ktorá by mohla v niektorých ohľadoch narušilo hladinu výkonu pri behu.

19. Cherry Juice:

Prekvapivo, osviežujúci pohár čerešňového džúsu môže postarať o boľavé svaly alebo holennej dlahy. To vám pomôže zotaviť rýchlejšie. Tam sú antioxidanty nájdené v kyslá čerešne pomenovaných antokyány, ktoré môžu pomôcť pri znižovaní zápalu. Tie by mohli mať aj nejaké čerešňový džús v dňoch, kedy pracujete von, aby sa cítili menej bolesti.

20. Nápoj Káva:

Nedávne štúdie ukázali, že tí, ktorí pijú kávu pred ich cvičenie môže znížiť letargiu a svalové bolesti o polovicu. Teraz, ktorý by mal skutočne presvedčiť, aby ste piť kávu každý deň! Ale prosím, nepreháňajte to, pretože príliš veľa kofeínu je nezdravé.

21. Bengay:

Ak máte fyzická alebo bylinný verziu Bengay, mohli by ste znížiť bolesti svalov a Shin dlahy. Jedna zo štúdií publikovaných v roku 2007 v reumatológie International povedal, že rastliny môžu byť použité v celej postihnutej oblasti vo forme gélu alebo krému, aby sa znížila bolesť.

22. Hlbokú masáž:

Vedeli ste, že dobré hlboké tkanivá masáž môže zmierniť bolesť alebo bolesť cítil vo svaloch? Áno! To zvýši prietok krvi do svalov a odstrániť všetky chemikálie, ktoré vedú k zápalu.

23. Uterák Cvičenie:

Dalo by sa jednoducho vyskúšať niekoľko uterák cvičenie doma, aby sa zníženie anterior Shin dlahy. Vezmite si bosú nohu a položte ju na uterák. Teraz stlačiť prstami smerom k sebe a snažia sa zhromaždiť na uterák pod nohou. Uchopte uterák, ktorý je už zhromaždené a držať po dobu troch sekúnd a uvoľnite. Opakujte 10-krát a to 3 sady.

24. Pata chôdza:

Stánok so svojím telom je umiestnený proti múru. Teraz zdvihnite prsty up jemne. Začať chodiť po dobu 5 až 10 stupňov. Používajte len päty. Teraz vrátiť, chodiť a vrátiť sa na prvú pozíciu. Tie by mali byť vaše podpätky po celú dobu.

25. Nadmorská výška:

Ľahnite si rovno na chrbte, pozdvihnúť si nohu tak, že je zranená predkolenie zvýši nad hrudníka. Táto metóda sa rýchlo zmierňuje bolesť spôsobenú Shin dlahy znížením opuchu a vypúšťanie tekutiny od poranenej oblasti nohy.

26. Rolling Pin:

Netradičné shin dlaha liek, ale efektívne napriek tomu! Stlačte valček opatrne pozdĺž vašej lýtka. Naneste trochu väčší tlak na miestach, kde sa cítite uzol alebo tvrdosť, to pomôže uvoľniť svaly a zmierniť bolesť z Shin dlahy.

27. Horúce uteráky:

Tepelné zábaly pomáhajú k rýchlemu zníženiu bolesti spôsobenej Shin dlahy. Aplikovať horúci uterák na postihnutú oblasť a nechať v pozícii asi dvadsať minút. Teplý uterák namočí do zmesi vody a Epsom soľ funguje dobre na úľavu od bolesti a nepohodlie spôsobené Shin dlahy.

28. Alternatívne Ice a tepla:

Keď narazíte na bolesť v dolných končatinách, Shin dlahy sú najpravdepodobnejšou príčinou. Pomocou jednoduché, striedavo teplou a studenou liečbu uľahčiť holeň bolesti. Aplikovať ľadový obklad po dobu jednej minúty, nasledovaný horúcim uterákom alebo vyhrievacie podušky pre ďalšiu minútu. Opakujte päťkrát až šesťkrát k zníženiu bolesti do holene.

29. Vak na mrazenej zeleniny:

Najlepší domáci liek na holenie dlahy ich použiť sáčok mrazenej zeleniny do holene najmenej po dobu dvadsiatich minút. Studený inhibuje prietok krvi do oblasti, znižuje nahromadenie tekutiny do holene. Výkon liečby asi trikrát denne, aby si optimálnu úľavu.

30. Zázvor:

Koreň zázvoru komprimovať je dobrá terapia pre Shin dlahy. To je väčšinou používajú športovci, ktorí sa zúčastňujú športových podujatí rýchlo úľave od bolesti spôsobenej Shin dlahy. Strmé palec čerstvého koreňa zázvoru asi za štyri šálky vody. Uistite sa, že nechcete variť zmesi, kmeň ju a dal ju späť do hrnca. Namočte čistý uterák do roztoku, vyžmýkať uterák a jemne obalí do holene. Držať uterák na mieste asi desať minút, až sa ochladí a ošetrenie opakovať asi štyrikrát.

Príčiny Shin dlahy:

Existuje niekoľko faktorov, ktoré by mohli viesť k holennej dlahy. Patrí medzi ne nasledujúce:

1. Nadmerné:

Ak ste tréning tvrdší ako vaše fyzické zdatnosti, môžete namáhať vaše kĺby, šľachy, kosti a rovnako ako svalov (4). To je jeden z najväčších a najčastejších dôvodov pre Shin dlahy.

2. Obuv:

Ak nosíte topánky, ktoré nie sú vhodné pre vaše nohy pri behu, môžete skončiť s Shin dlahy (5).

3. Zlá Technika:

Majúce zlé prevádzkovej techniky alebo formy môžu namáhať ako svaly aj šľachy. Príkladom je stáčanie nohy dovnútra (6).

4. High Impact Aktivity:

Ak spustíte na tvrdom povrchu, môžete zraniť holeň a šľachy (7).

5. Ploché nohy:

Ak máte ploché nohy, mohol existovať pull na dosah holennej šľachy, ktorá vedie k roztrhnutiu holenie (8). Zažili ste Shin dlahy predtým? Dal si tieto opravné prostriedky šancu? Prosím zanechať svoje pripomienky do rámčeka nižšie uvedených! Vaše názory sú vždy cenné!

load...