Zdravie a wellness

Je bezpečné mať joggery (Gur) počas tehotenstva?

Je bezpečné mať joggery (Gur) počas tehotenstva?

Cukor môže byť dobré pre vaše zdravie. Prekvapený? Nebuďte. Čítal ste to správne!

Cukor, ak boli získané v jeho prirodzenej forme, môže poskytnúť nadbytočných zdravotných výhod. Niektorí z vás nenapadlo ho teraz. Hovoríme o Jagger tu. Populárno známy ako Gur, tento produkt je zďaleka jeden z najviac používaných surovín vo svete sladkostí a dezertov.

Niektorí ľudia tiež hovorili o účinkoch Jagger v tehotenstve. Takže, je Jagger bezpečné počas tehotenstva? Čítajte ďalej poznať!

Čo je Jagger?

Vyrobený z cukrovej trstiny, Jagger sa pestuje vo väčšine regiónov sveta. To sa používa na rôzne účely, primárne použitie je príprava cukroviniek a ďalších slaných jedál. Jagger obsahuje vlhkosť, cukry, vláknina zlý proteín. Obsahuje minerálne soli a železa, ktoré sú veľmi dobré pre zdravie.

load...

Jagger Počas tehotenstvom Je to bezpečné?

Podľa štúdie uskutočnenej v New Delhi, jeden z najväčších príčin nízkej pôrodnej hmotnosti medzi deťmi je zlá výživa. A ak ste očakával, mami, tu je spôsob, v ktorom môžete chrániť to. Ísť na potraviny, ktoré sú sladové.

V inej štúdii, je, ako sa zistilo, že 24 percent dospelých porodila deti s nízkou dátum narodenia. Väčšina z nich bola iba 2,5 kg. Iba 14 percent dospelých dokázali porodiť normálne a zdravé deti s telesnou hmotnosťou. Podľa Veena Aggarwal, vedúci výskumný pracovník, hlavný problém bol v súvislosti so životným štýlom týchto gravidných samíc. Na rozdiel od niekoľkých ďalších odporúčaní nej nemala zabudnúť spomenúť dobroty Jagger a ako zásadný je pre tehotenstvo. Byť prírodného cukru, je ideálny pre všetkých "bude-to-štát" mamičky. Zlá výživa môže znížiť veľkosť placenty. Tak, aby čo najlepšie využiť Jagger a okamžite začleniť ju do svojho jedálnička.

Jagger je rôznych druhov. Avšak, to je ideálna k jedlu palmový Jagger. Extrahované z paliem, že obsahuje liečivé vlastnosti, ktoré uľahčujú ťažkosti tehotenstva. To je realizovaná predovšetkým v krajinách, ako je Tamil Nadu. To je najlepšie regulovať spotrebu Jagger 7 mesiacov pred pôrodom. Úspešne čistí materského mlieka tým, že odstráni nečistoty. Týmto spôsobom, vaše dieťa dostane čisté a zdravé materské mlieko pre silu a výživu.

load...

Zdravie Výhody Jagger:

1. Reguluje krvný tlak:

V súčasnej dobe je veľmi dôležité pre reguláciu hladiny krvného tlaku. Smrteľných ochorení, ako je vysoký krvný tlak, sú na vzostupe. Dodáva sa s niekoľkými komplikáciami, ako je mŕtvica, zlyhanie obličiek, infarkty, srdcové zlyhanie. Šikovný spôsob, ako sa tomu vyhnúť, je jesť potraviny, ktoré sú s nízkym obsahom sodíka -A Jagger je ideálny pre to. Vzhľadom k tomu, že obsahuje veľmi nízky obsah sodíka, bude to pomôže udržať normálny krvný tlak.

2. Zdrojom antioxidantov:

Jagger tiež obsahuje antioxidanty v hojnosti. To pomáha telu v mnohých ohľadoch. Antioxidanty boja proti chorobám, ako je rakovina, ochorenie srdca, katarakty a ďalších chronických ochorení. Jagger je tiež veľmi dobré na pleť. To bojuje proti voľným radikálom, spomaľuje starnutie a pomáha dosiahnuť bezchybný a žiarivý lesk.

3. Výhody horčíka:

Jagger je plná horčíka, ktorý pomáha obličky, srdce a svaly. To robí vaše kosti a zuby silné a dodáva energiu príliš (1). Horčík tiež bojuje proti depresii a vysoko záťažové úrovne. To je pre pacientov trpiacich zápchou.

4. Celková Zdravie:

Pokiaľ máte PMS, môže Jagger vám pomôže! Áno, čítate správne. Tento produkt bude tiež uvoľniť svaly, zlepšuje krvný obeh a liečiť nádchu (2).

Skúste tento lahodný recept vyrobený z Jagger doma a dajte nám vedieť o svoje názory v poznámkach nižšie.

Jagger A karamel orechov muffins:

Zloženie:

 • 250 gramov múky
 • 1 lyžička prášku do pečiva
 • 3 vajcia
 • 5 čajových lyžičiek margarínu
 • 1 lyžička vanilky
 • 50 g strúhaného Jagger
 • 50 gramov karamelizovanou orechov
 • 25 gramov tekvice zachovať
 • 2 misky
 • 1 muffin zásobník

Kroky:

 1. Rúru predhrejte a pridajte pastu na muffin zásobník.
 2. Zmiešajte múku, prášok do pečiva, cukor. Kombinovať pomocou lyžice.
 3. Vezmite ďalšie misku a zmiešajte vajcia, mlieko, margarín, tekvica zachovať a vanilka.
 4. Pridajte vaječné zmesi na múku a zmes dobre.
 5. Drop lyžice zmesi do foriem, kým sú plné.
 6. Kombinovať s Jagger a orechy.
 7. Posypať na vdolky.
 8. Pečieme v predhriatej rúre 25 minút cca.
 9. Jagger by tavenina na povrchu.
 10. Vaše Jagger a karamel orechov košíčky sú teraz pripravené na doručenie.

Ste tehotná? Už ste vyskúšali Jagger predtým? Ak nie, potom to skúsiť hneď a užiť si veľa výhod Jagger počas tehotenstva! Tiež nezabudnite sa podeliť o svoje tipy zdravie v poznámkach nižšie.

load...