Zdravie a wellness

8 Nezvyčajné tipy, ako sa zbaviť značiek okuliarov navždy!

8 Nezvyčajné tipy, ako sa zbaviť značiek okuliarov navždy!

Nosenie okuliarov ničí svojej koži? Prišli ste na správnej článku.

Podívaná nikdy nepodarí, aby som vyzeral ako učené blbecek. Ale keď som videl všetky tie modely v reklamách na očnú starostlivosť, som si uvedomil, že by vás to pristane a štýlový. Avšak, nosiť okuliare predpis pravidelne opustí tmavé stopy na nose a pod očami v určitom okamihu.

Ako sa o riešenie týchto okuliarov otázkach spojených s kožnými pohotovo? Čítajte ďalej sa dozvedieť viac.

Vaše okno do sveta

Okuliare sú vaše stálym spoločníkom, zvažuje budete nosiť po celú dobu. Sú to vaše dve malé okná do sveta. Vydrž za druhé tam a premýšľať - Sú tieto windows príliš ťažké pre vás?

load...
  • Ťažké okuliare tvoriť dojmy na koreň nosa. S dlhodobom používaní, značky prehĺbiť.
  • Pokračovanie používanie spôsobí pigmentácie.
  • Tesné okuliare tiež spôsobuje stopy.

Teraz je riešenie naporúdzi. Ako ťažké okuliare opustí škvrny na nose nosiť tie ľahké, najlepšie s dobre priliehajúce a mäkkých očných rámcov (1, 2). Ak je príliš neskoro, a vy už máte tieto značky, čítajte ďalej vedieť, ako sa ich zbaviť, jednoducho doma.

Vymazanie týchto ochranných známok na nos bez okuliarov

Kedykoľvek je to možné, je vhodné, aby sa odstránili svoje okuliare znížiť tlak na oblasti okolo očí a nosa. Kým oni sú preč, dopriať v týchto domáce opravné prostriedky, aby sa vám prestať vyzerať ako mýval.

1. Gélové Your Eyes s aloe vera

Gél alebo šťava z aloe vera list je veľmi upokojujúce pre pokožku. Vytiahnuť trochu gél z čerstvo rezané list a použiť ho cez tmavých oblastiach. Nechaj to na koži, až uschne a potom opláchnite studenou vodou.

load...

2. Peel Tieto zemiaky

A to nielen na varenie! Po dokončení peeling tie zemiaky, použite nastrúhaný alebo nakrájané zemiaky, aby pastu. Použiť túto pastu veľkoryso cez tmavé škvrny. Nechaj to zostane tam po dobu asi 15 minút pred oplachovanie. Pri pravidelnom používaní bude zemiakový pomaly začína znížiť svoje stopy, kým sa úplne zmizne.

3. Uhorka Kruhy pod očami

Naneste plátky uhorky počas tmavých oblastiach. Plátky budú pracovať na svoje jazvy, zatiaľ čo chladenie oči. Môžete tiež stlačiť nejaké uhorky šťavu a aplikovať ich na značky okuliarov na nose.

4. Ditto citróny

Použite rovnaký postup ako pri uhoriek pre citróny. Vytlačte šťavu z čerstvého citróna a zriedi sa rovnakým množstvom vody. Aplikovať toto riešenie do postihnutých oblastí na tvári pomocou vatový tampón. Opláchnite po 15 minútach. Pri pravidelnom používaní bude citrónová šťava bielenie pigmentácie priamo z vašej pokožky.

Použiť rovnaký proces s citróny. Vytlačte šťavu z čerstvého citróna a zrieďte ju dostatočným množstvom vody. Aplikovať toto riešenie do postihnutých oblastí na tvári pomocou vatový tampón. Opláchnite po 15 minútach.

Pri pravidelnom používaní bude citrónová šťava bielenie pigmentácie priamo z vašej pokožky.

5. Rose Water On Your Eyes Pretty

Ružová voda je prírodná koža toner. Použite ho k svojmu prospechu. Trieť postihnuté oblasti s mäkkou vatovým tampónom namočený v ružovej vode. Opláchnite po chvíli. Používajte ju ako by ste používali toner ako súčasť pravidelného režimu kože. V čase, sledovať tmavé známky zmizne.

6. Nalejte si nejaký med

A bol veľkorysý o tom. Premiešame s trochou mlieka a trochou ovsa. Čo máte sami? Čarovný elixír, ako sa zbaviť okuliarov značiek.

Naneste lektvar počas tmavých oblastiach a umyte si ich po 15 - 20 minút. Mali by ste si všimnúť zmeny veľmi skoro, pretože obe mlieko a med majú mnoho výhod.

7. Color Me Orange

Pomarančovej kôry dobre fungovať na kruhy pod očami a okuliarových značiek. Mlieť pomarančovej kôry po zaschnutí. Zmiešajte trochu mlieka do prášku, aby pastu. Naneste pastu cez tmavých oblastiach, nech to zostane na dobu 15 minút a potom opláchnite. Vaša pokožka je teraz živené a odľahčené.

8. Ako je to pri masáži?

Masáž z tmavých oblastí s mandľovým olejom je veľmi účinné pri svietení tie tvrdohlavý značky na nose z okuliarov. Okrem toho, že obsah vitamínu E v oleji je dobré pre vašu pokožku.

Tam pôjdete, bavte sa s týmito domáce opravné prostriedky. Dajte mi vedieť, ak z nich užitočné. Nechaj ma komentár nižšie.

load...