Zdravie a wellness

3 jednoduché spôsoby, ako stratiť horný chrbát v týždni

3 jednoduché spôsoby, ako stratiť horný chrbát v týždni

Má vaše hornej časti chrbta tuk vás do rozpakov? Už ste sníval o sebe svoj obľúbený hlbokým výstrihom šaty, ale nie sú schopní? No, strach nie! Vzhľadom k tomu, Nadišiel čas rozlúčiť do hornej časti chrbta tuk!

Tento post sa zaoberá týmito neuveriteľné cvičení, ktoré vám môžu pomôcť vrhnúť hornej časti chrbta tuk rýchlejšie, než si dokázal predstaviť! Chcete vedieť, ako sa zbaviť chrbtovej slaniny v týždni? Ísť dopredu a dať čítanie!

Ako znížiť späť tuku za týždeň - 3 jednoduché spôsoby:

1. Step-Up Cardio:

Pre lepšie výsledky, budete musieť cvičiť dobrú pol hodiny v kuse. Budete musieť pokračovať v tejto rutiny aspoň trikrát týždenne.

load...

Tieto step-up kardio cvičenia sú špecificky účinné pri strate späť tuku za týždeň. Spálite veľa kalórií a tiež posilniť svaly v chrbte.

Cvičenie zahŕňajú:

 • Box
 • Veslovanie
 • Plávanie

Kardio nielen tonizuje chrbát. To tiež znižuje riziko vzniku všetkých druhov srdcových chorôb, zvyšuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje činnosť srdca, znižuje problémy osteoporózy a tiež zlepšuje svalovú hmota.

load...

2. Intervalový tréning:

Je to spôsob, ako spaľovanie tukov veľmi rýchlo. To nielen pomáha spaľovanie zadnej tuku, ale tiež pomáha znížiť celkovú tuk z tela.

To úplne závisí na vás, ku ktorému kardio cvičenia, ktoré vykonávate. Ale všetko, čo potrebujete urobiť, je vykonať v intervaloch. Bežať rýchlo po určitú dobu a vrátiť sa do pohodlnej rýchlosti po dobu najmenej piatich minút.

3. Cvičenie doma:

Existuje niekoľko cvičení, ktoré možno urobiť pre posilnenie chrbta a ktoré nepotrebujú žiadne špeciálne vybavenie.

 • Môžete zviazať odpor pásmo na kľučke a potom už len zavrel dvere a udržať si stoličku dve stôp od neho. Držať svoje ciele a ohnúť lakeť v uhle deväťdesiatich stupňov. Teraz opatrne vytiahnite ruku dozadu, tlačí ramená dohromady. Zostaňte v tejto polohe po dobu desiatich sekúnd & uvoľnenie. Opakujte tento pohyb desaťkrát.
 • Sedieť na podlahe a potom sa pretiahnuť nohy. Natiahnuť obe ruky do strán. Otočiť smerom k pravej strane tela, zatiaľ čo výdych. Teraz otočiť rovnakým spôsobom na ľavej strane.
 • Spodnej zadnej rozšírenie sa zameriava na dolnú časť chrbta a pomáha pri znižovaní tuku.
 • Pre začiatok, leží na podlahe bytu. Teraz umiestnite obe ruky na zadnej časti hlavy a pokúsiť zdvíhanie hrudníka ďaleko od zeme. Len 3 sady tohto cvičenia bude dobrý začiatok.
 • S mostom, leží na podlahe na chrbte. Teraz ohnite obe kolená v uhle 90 stupňov, udržať obe nohy na podlahe. Teraz zdvihnite zadok do doby váš chrbát pochádza v priamej línii, rovnako ako most. Udržať zadok smerom hore držať po dobu najmenej pätnásť sekúnd a potom znížiť vaše telo pomaly na podlahu. Skúste to najmenej desať až dvadsaťkrát.

Nízkokalorické jedlo:

Znížiť denný príjem kalórií. Kalórie sú hlavným vinníkom zvýšenie telesného tuku. Rúbaním najmenej 500 kalórií za deň a pravidelne cvičiť, budete môcť prísť o dobrú pol kila tuku každý týždeň.

Tuck do proteínov, nízkotučné mlieko a jogurt, s nízkym obsahom tuku tvaroh a nízkokalorické potraviny, ako je hnedá ryža, ovsené vločky, cuketa, karfiol, špargľa, cícer, Fava fazuľa, šošovica a vodný melón. Môžete vykonať low-kalórie jedlo oveľa zaujímavejšie, že sa pripraví:

 • Smoothies
 • Šaláty
 • Domáce cereálie
 • Polievky

Tiež majte na pamäti, že práve rezanie množstvo kalórií zo svojho jedálnička vám nepomôže schudnúť. Cardio rovnako ako zadné posilňovanie cvičenie musí byť v kombinácii s nízkym CAL diétu, aby tón svaly chrbta a zbaviť hornej časti chrbta tuk.

Tipy:

 • Stratou tých kíl je úplne vo vlastných rukách. Si môžete vybrať akúkoľvek kardio činnosť, ktorá vás baví najviac.
 • Kým zdvíhanie závaží, môžete začať s ľahkými váhami a vykonávať opakovaní, ktoré môžete urobiť pohodlne.

Hornej časti chrbta tuk nemusí byť nepríjemné. Teraz, keď viete, ako znížiť späť tuku za týždeň, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Postupujte podľa vyššie uvedených tipov a budete mať štíhle, strednej a čalúnenie opäť za týždeň. Ste si vedomý žiadnych ďalších cvikov, ktoré pomáhajú znížiť späť tuku? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...