Zdravie a wellness

Insight Into Denise Austinovo jogové telo vyhorelo

Insight Into Denise Austinovo jogové telo vyhorelo

Ak ploché abs vždy pripadal ako vzdialený sen, a masívne stehná boli vaše dlhoročné partnerov, máme riešenie, priamo tu. Jóga telo spáliť sériu od Denise Austin sľubuje celkovej telesnej tónovanie, ploché brucho a štíhle nohy. Máte záujem? Prečítajte si o to vedieť viac.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Denise Austin Jóga telo Napáliť

  1. Kto je Denise Austin?
  2. Čo je to jóga telo spáliť?
  3. Pozitíva tohto programu
  4. Minoritný Negatívy programu

1. Kto je Denise Austin?

Denise Austin bol, americký obľúbená fitness expert 'na viac ako 30 rokov. Či už je to joga, zdravie, a akákoľvek forma fitness - ona má skúsenosti v nich. Je autorkou, publicista a fitness expert. Ona bola tiež bývalý člen rady prezidenta na telesnom zdraví a športu. Má žiarivú osobnosť, ktorá odráža jej chuť do života. S viac ako 100 tréningových videí a 12 kníh na svojom konte, Denise Austin je skutočne žijúci legendou vo fitness oblasti.

Ona je tiež zodpovedný za fitness show ako Získanie Fit, fit a Lite, a Denise Austin denné tréningy, ktoré boli Superhits, kedy bol vysielaný v televízii. Ona zostavil celý rad fitness DVD od tanečné cvičenie a kardio na silový tréning a jóga. Zaklopať na dvere pre vaše fitness questov, a ste si istí, nájsť niečo pre každého.

load...

Späť na obsah

2. Čo je to jóga telo spáliť?

Toto video kurz obsahuje tri intenzívne spaľovanie tukov jogy tréningu. Denise Austin zverejnená tento najvyhľadávanejšie kurz v roku 2007, a ľudia ručiť za to až do dátumu. Hlavným cieľom tohto kurzu je samozrejme telo sochárstva.

Tri cvičenia sústrediť sa na rôznych oblastiach. Prvý z nich je zameraný na tonizáciu celé telo, druhá pracuje na čo si nakloniť a štíhle nohy, a tretí je cvičenie pre abs. DVD obsahuje tiež bonus 10-minútové cvičenie, ktoré sľubuje dobiť energiu úseky.

load...

Austin sleduje štýl Vinyasa jogy v týchto cvičení, a dá vám rad póz pracovať s - od základov až po pokročilých pozíciách.

A. Total Body tónovacie - Jedná sa o 20-minútové cvičenie. Skladá sa predovšetkým z stojaci pózy ako je virabhadrasana II, Natarajasana, a Adho Mukha Svanasana aby sme vymenovali aspoň niektoré. Toto cvičenie má stály tok, a kladie dôraz na rýchlosti a pohybu. Je to rýchla cvičenie. Váš metabolizmus dostane nový impulz, a stratíte značné množstvo kalórií.

B. Štíhle nohy - Jedná sa o 10-minútové cvičenie, ktoré zahŕňa celý rad póz, aby tón nohy. To je o niečo pomalší ako celkovej telesnej tónovanie cvičenia, pretože si kladie za cieľ pretiahnuť a posilniť nohy. Austin používa tradičné ásany v tejto časti spolu s celým radom modifikovaných ásan, aby vaše nohy efektívny tréning. Niektoré ásany pracovať na zmiernenie stresu. To pomáha k uvoľneniu zachyteného napätie vo svaloch nôh a zvyšujú krvný obeh, aby sa svalové budovanie úspešné.

C. Ploché Abs - Ide opäť o 10 minút cvičenia, ktoré sa zaoberá len abs. Podobne ako štíhle nohy tréningu, to je pomalé tempo. Táto časť sa zaoberá len budovanie svalov, takže nie je kardio zapojený. Táto sekcia je tiež kombinácia tradičných a modifikovaných Jóga. Zaisťuje veľký abs školenia, bez opustil si unavený.

D. Energia Úseky - Posledným úsekom je bonus cvičenia a trvá 10 minút. To zahŕňa rôzne naťahovacie ásany, ktoré sa zameriavajú na ochladenie tela. Tieto pózy zbaviť pasce napätie vo svaloch. Oni tiež pretiahnuť svaly, ktoré boli vypracované na základe, čím dôjde k zmierneniu kŕče, ak existuje.

Tento 50-minútové cvičenie jogy je určite intenzívne. Kým v prvých dvoch častiach, Denise a jej kolegovia vám pomôže pri tréningu, budú posledné dve zasadnutia jednať o osobný tréning samotnú Denise. Ak hľadáte pre viac základné cvičenia, môžete sa tiež pozrieť na Denise Austin horúce telo jogu.

Späť na obsah

3. Pozitíva programu

Tu sú niektoré neuveriteľné výhody tohto dobre zaoblené cvičenia.

1. Tréning je navrhnutý tak, aby vás udrží záujem. Spôsob, akým cvičenia tečie, nikdy nebudete schopní odhadnúť, čo príde nabudúce. Je to zábava a uchopenie, a hoci Austin používa tradičné jogy ásany, sa umiestnil niektoré nápadité verzie póz, ktoré vám umožní preskúmať svoje telo.

2. Austin nadšenie je povzbudivé, a to vás ženie až do konca. Zakaždým, keď máte pocit, že vzdať sa jej zdvihnúť náladu a tlačiť vás k cieľovej čiare.

3. Spôsob, akým Kurz je štruktúrovaný je úžasné. Divízia umožňuje dokončiť kompletné kus. Tie by mohli zvoliť robiť celý 50-minútové cvičenie naraz alebo rozložiť do radu 20 - 30 alebo 30 - 20, v závislosti na vašej vytrvalosť, mechaniky a záujmu. Môžete kombinovať a zvoliť relácie vám páči. Možnosť ponuky umožňuje prechádzanie sekciách veľmi jednoduché. Môžete si vybrať cvičenia z iných Austin DVD a zamiešať výkonoch, aby vaše cvičenie zábavné a vzrušujúce.

4. Hudobná kulisa je pozitívny a motivujúce.

5. Aj keď tréning je dosť náročné, aby sa vám tlačiť svoje hranice, to nie je odradzujúce ťažké.

6. Pretiahnutie a posilnenie predstavuje, sú umiestnené takým spôsobom, ktorý zabraňuje bolestivosť svalov, ako cvičenie postupuje.

7. Toto cvičenie vám umožní využívať všetky výhody jogy. Je to dobrý mix kardio, budovanie svalov, a silový tréning. Na konci tréningu, nemáte pocit, unavený a vyčerpaný von. V skutočnosti, nájdete sami pokojnejšie s svieži pocit energie.

Späť na obsah

4. Minoritné negatíva programu

Teraz prichádza na drobných nevýhod tohto kurzu, poďme sa pozrieť na dôvod, prečo je tento kurz nemusí pracovať pre vás.

1. Ide o pokročilý kurz a nie je odporúčané pre začiatočníkov.

2. Cvičenie je rýchla, s minimálnym narážky a návodov. Ak ste na tréningu, možno zistíte, že je ťažké držať krok. Je ľahké sledovať iba tí, ktorí majú skúsenosti s jogu pred a sú si vedomí základných póz.

3. Niektorí ľudia nemajú radi počúvanie hudby pri práci von, a hoci tam je mute možnosť, že úplne vypne zvuk. To znamená, že spolu s hudbou, návod dokonca Austin sú umlčaní.

Toto cvičenie je intenzívna a presvedčivé. Je to skvelý spôsob, ako k schudnúť a tón hore. -Li ísť do posilňovne nie je vaša vec, môžete jednoducho kúpiť toto DVD a cvičenie doma. S trénerom, ako Denise Austin, budete mať na čo sťažovať. Plastikou telo je teraz len DVD preč!

Späť na obsah

Tu je Predpremiéra predmetu:

Môžete si kúpiť DVD na Amazon.com

load...