Zdravie a wellness

6 účinných domácich liekov na vredy na nohách

6 účinných domácich liekov na vredy na nohách

Vredov dochádza v dôsledku prerušenia vo vrstve buniek tvoriacich povrch, na ktorom nová vrstva stavia sám. Vredy sa môže objaviť v ktorejkoľvek časti tela a môže viesť k fatálnym komplikáciám. Keď je koža sa pokazí, vzduch a baktérie dostať do podkladovej tkaniva a vytvára výrečné chrasty či zranenia. Vredy sú zvyčajne sprevádzaná opuch, začervenanie a zápal.

Vredy predkolenia sú vytvorené, keď je porušenie kože bunkovej vrstve nohy. Symptómy vred predkolenia patrí silné bolesti nôh, opuchy členkov, kde členky sú opuchnuté a naplní tekutinou, zmena farby postihnutej oblasti, tvrdené kože v okolí postihnutej oblasti, a hladké, biele škvrny v postihnutej oblasti. Postihnutie jedinci tiež skúsenosti svrbenie ako príznak vred predkolenia. Medzi najčastejšie príčiny vred predkolenia patrí diabetes, zlý krvný obeh, vysoký krvný tlak, drogovej závislosti a ochorenia obličiek.

6 Hlavné prostriedky pre vredy predkolenia:

Našťastie existuje veľa prírodné prostriedky pre bércovými vredy, ktoré pomáhajú kontrolovať príznaky a liečiť ich. Domáce opravné prostriedky pre vredy predkolenia nižšie uvedeného by mohlo poskytnúť úľavu od opuchu, bolesti a svrbenie:

load...

1. Ginkgo biloba a Rosemary:

Ginkgo Bilbao je účinný bylina, ktorá zaisťuje správnu funkciu obehového systému a zlepšuje prietok krvi do končatín. To urýchľuje proces hojenia pre rýchle vytvorenie novej vrstvy buniek. Rosemary pomáha rozšírenie ciev a podporuje prietok krvi do postihnutých oblastí. Gingko Bilbao tiež pomáha pri okysličovanie krvi.

2. Hawthorn Bobule:

Ďalšie výborný prostriedok pre vredov predkolenia je hloh bobule, ktorá znižuje krvný tlak, znižuje stres a zlepšuje krvný obeh, aby urýchlili proces opravy a hojenia. Tieto plody sú známe pre svoju úlohu v raste a opravy tkanív. Zriedka k dispozícii, Plody hlohu, sú tiež prospešné pre tých, ktorí trpia inú formu vredu.

3. Yarrow:

Rebríček je rovnako účinný pri liečbe vredov predkolenia. To pomáha znižovať stres, znižuje krvný tlak a rozširuje cievy k zvýšeniu prietoku krvi do postihnutej oblasti a urýchlenie hojenia. Anti-vírusové rebríček je tiež protizápalový, antibakteriálne a proti kŕčom činidlo. It opravy poškodenej žily, tepny a rozbité kožné tkanivo liečiť vred predkolenia. To tiež pomáha zlepšiť trávenie.

load...

4. Ľan:

Ľanové semienko tiež poskytuje dobré opatrenia na odstránenie vredov predkolenia. Ak ho chcete použiť ako domáci liek, musí byť ľanové semienko zem a dať do horúcej vody, aby pastu. Potom by mal byť aplikovaný na rany. Postihnutá oblasť by mala byť utesnená s plastom, a balenie musí byť ponechaný cez noc. Pravidelné používanie balenie pomáha liečiť vredy predkolenia.

5. Med:

Známe, že podporujú hojenie, med pomáha zabiť baktérie a zabraňuje pleti trenie okolo postihnutej oblasti. Med je jeden z najlepších domáce opravné prostriedky pre rán, popálenín, kožných lézií a vredy predkolenia. Pravidelná aplikácia medu na vredy predkolenia môžu zrážať proces hojenia a prevenciu bakteriálne alebo vírusové infekcie.

6. Harmanček:

Harmančekový čaj je dobré prírodný liek na vredy predkolenia. Alternatívne, pacient môže mať balík uzemnením kvet harmančeka v horúcej vode a umiestniť batoh na vredy predkolenia. Balík musí zostať na postihnutú oblasť cez noc. Jedná sa o veľmi efektívny domáci liek na vredy predkolenia. Pravidelné používanie harmančeka balenia možno liečiť a rýchlo liečiť vred.

Tieto domáce opravné prostriedky kontrolovať príznaky vredov predkolenia a pomáha liečiť stav v krátkom čase. Ešte navštíviť svojho lekára, pretože vredy predkolenia môže byť príznakom nejakého základného zdravotného problému. Takže liečbe vredov predkolenia, je bez tohto problému.

Ste našli tento článok užitočný? Do podeliť o svoje nápady a skúsenosti z domáce opravné prostriedky pre nožných vredov u nás v sekcii komentáre.

load...