Zdravie a wellness

10 úžasných výhod Cascara Sagrada pre pokožku, vlasy a zdravie

10 úžasných výhod Cascara Sagrada pre pokožku, vlasy a zdravie

V španielčine, Cascara Sagrada znamená, posvätný kôru '! Pre Native Američanmi, táto bylina je viac než len liečivá rastlina. Je to súčasťou ich kultúry. Rastie cez 20 nôh na dĺžku, tento strom má tenké zúbkované listy a červenohnedého kôru. Kvitne na jar a je nasledovaný jedovaté tmavých bobúľ. Kôra stromu je väčšinou používaný v suchej forme pre svoje liečivé hodnoty, pretože čerstvá kôra môže urobiť veľmi chorý, čo spôsobuje nevoľnosť a zvracanie. Cascara Sagrada kôra, tiež známy ako Chitty kôry, je horkú chuť a používa sa maľovať nechty malé deti obmedziť ich zvyku hryzenie nechtov.

Cascara sagrada bylina je známa pre svoje rôzne liečivé výhody. Prečítajte si o to vedieť, ako táto úžasná bylina funguje tak, aby vám všetko okolo dobré zdravie!

Kožné Výhody Cascara Sagrada:

Pri pohľade na prírodný produkt pomáhať, aby vaša pleť vyzerať žiarivý? Prečo nie vziať ponaučenie v starostlivosti o pleť od domorodých Američanov a obrátiť sa na Cascara Sagrada? Tu uvedené sú niektoré spôsoby, ako tento zázrak kôra môže pomôcť vašej koži:

load...

1. Anti-Aging vlastnosti:

Cascara Sagrada pomáha zbaviť vrások a škvŕn, ktoré sa objavujú s pribúdajúcim vekom na koži a robí jeden vyzerať mlado.

2. Lieči kožu:

Pre teenagerov či dievčat sa blíži puberty, akné je veľmi časté kožné problém. To môže byť znížený a zabrániť pomocou Cascara sagrada tinktúr. Nerovnomerný kože môže byť tiež liečení pravidelné používanie studeného čaju vyrobené z Cascara extraktov.

3. Hydratačný vlastnosti:

Rôzne produkty telo sú vyrobené s použitím tejto byliny využiť jeho hydratačných vlastností. Cascara sagrada pomáha pleti ostať hydratovaná a robí to vyzerať svieža a krásna.

load...

Vlasy Výhody Cascara Sagrada:

Starostlivosť o vlasy môže byť bolesť, čo s početnými produktmi vyhlasovať, že vyrieši všetky vaše problémy vlasy. Ale naozaj dodať? No, Cascara Sagrada iste robí!

4. Predchádza problémom vlasov:

Cascara sagrada čistí telo interne a zabraňuje vlasy a vlasovú pokožku problémy, ako je šupinatá koža na hlave, lupín a vši. Vlasové prípravky vyrobené z Cascara sagrada sú obľúbené pre svoje liečivé hodnoty a sú používané na liečbu mnohých problémov vlasy. Tieto stretávajú s problémami vypadávanie vlasov môže tiež vziať Cascara Sagrada ústnej doplnok, aby sa zabránilo upchávaniu pórov v pokožke hlavy, ktoré spôsobujú padanie vlasov.

5. Podporuje zdravé vlasy:

Cascara sagrada uľahčuje zdravý rast vlasov. To môže byť tiež použitý ako kondicionér, aby vlasy jemné, silné a lesklé. Pravidelné používanie tejto byliny môže prispieť k posilneniu vlasovej folikuly a dá vám žiarivú srsť!

Zdravie Výhody Cascara Sagrada:

Cascara Sagrada je osvedčený bylina, ktorá bola použitá v alternatívnej medicíne po dlhú dobu. Funguje ako pečeňové tonikum, preháňadlo a môže tiež liečiť žltačku! Táto liečivá bylina je obzvlášť užitočná pre dobrý zdravotný stav tráviaceho systému. Aké ďalšie zdravotné prínosy robí ponuku, posvätná kôra '? No, veľa!

6. Zmierňuje Zápcha:

Rastlina sa používa predovšetkým na liečbu zápchy dôkladným čistením hrubého čreva. Je to jeden z najlepších bylín pre celý tráviaci systém a začne pracovať do 8 hodín od konzumácie.

7. Liečenie žalúdočných porúch a žlčové kamene:

Bylina má vlastnosti, ktoré zlepšujú trávenie a gastrointestinálne funkcie v tele a tým čistenie systému a udržiavanie orgánov v dobrom stave. Žlčové kamene možno tiež liečiť a ľahko zabrániť s Cascara sagrada. Bylina podporuje tráviace šťavy a umožňuje trávenie potravy jednoduchšie, čo zabraňuje kamene stavať-up. Bylinné prípravky vyrobené z jej extraktov sa používajú na liečbu závažných podmienok, ako je cirhóza, zväčšená pečeň a žltačka.

8. Liečbe nespavosti:

Bylina ukázala úspech v upokojujúce nervy a napomáhanie zdravý spánok pre tých, ktorí trpia nespavosťou. Takže ak trpíte bezsenných nocí používať Cascara Sagrada a spať ako nemluvňa!

9. Pomáha bojovať proti rakovine:

Cascara sagrada kôra má protirakovinové vlastnosti a je chemoterapia účinnejšia. Bohatá na antioxidanty, ďalej len, posvätná kôra 'pomáhajú v boji proti voľným radikálom v tele a odraziť bunky spôsobujúce rakovinu.

Stratové Properties 10. Hmotnosť:

Vysoko na preháňadiel je bylina sa používa v diétu a chudnutie čajov a podporuje chudnutie. Tak, aby Cascara Sagrada súčasťou vašej každodennej stravy a pozerať sa kíl rozplynie!

Nutričné ​​hodnoty:

Okrem obvyklých živín, ako je vitamín B, vápnika, draslíka a mangánu, Cascara Sagrada obsahuje antrachinón glykozidy. Voľný antrachinón a hydroxyantracenu derivát (HAD) sú zodpovedné za laxatívne vlastnosti Cascara Sagrada to.

Upozornenie: Cascara Sagrada Bylinné Nežiaduce účinky

Cascara sagrada je mierne bylina, ale to spôsobuje niektoré nežiaduce účinky. Takže si pamätajte, že:

  • Vysoké dávky a dlhodobé užívanie Cascara sagrada môže spôsobiť hnačku a je potrebné sa vyhnúť.
  • Tehotné a dojčiace ženy sa neodporúča konzumovať alebo použiť bylinu v akejkoľvek forme.
  • Pravidelné užívanie tejto byliny môže urobiť narkoman z bylín.
  • Dlhodobé užívanie môže viesť Žltohnedá moču indikuje stratu draslíka vo veľkom množstve z tela a je považovaný za nezdravé.

Bylina rozhodne má magické vlastnosti udržujú telo v zdravom spôsobe, ale prichádza s opatrnosťou poznámku. Takže, použite tento posvätnú rastlinu, natívne americký to, či urobil, a darilo celkom dobre! Ale opatrní a pamätajte, že ju nebudú používať ako náhrada za bežné lieky.

load...