Zdravie a wellness

5 jednoduché jogy predstavuje, že vylieči nepravidelné obdobia a menštruačné bolesti

5 jednoduché jogy predstavuje, že vylieči nepravidelné obdobia a menštruačné bolesti

Ó môj! Je to, že čas v mesiaci znova, keď budete musieť vysporiadať so všetkými kŕče, nadúvanie, a, samozrejme, krvácanie - Znie to povedome, dámy? Doby sú frustrujúce, a zatiaľ čo niektoré ženy skoro pocit, že ich hnev, pre mnoho ďalších, mesačné teta tok môže byť docela utrpenie. Rokovania s nepravidelnú menštruáciu a nesúci s neznesiteľnou bolesťou tie štyri dni a zvyšuje na to nie je ten najlepší pocit na svete.

1. Adho Mukha Svanasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Adho Mukha Svanasana

2. Ustrasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Ustrasana

3. Dhanurasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Dhanurasana

4. Malasaña

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Malasaña

5. Matsyasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Matsyasana

Ako sa joga pomôcť riešiť obdobia problém?

Jóga je veľmi efektívna, pokiaľ ide o tvrdenie nepravidelnú menštruáciu a ťažkú ​​krvný obeh a zmierňujú kŕče a bolesti. Jóga je najlepší liek, a to lieči všetky problémy menštruácie súvisiace. Tu je návod:

load...

1. Stimuluje reprodukčných orgánov, čo vedie k ich lepšie fungovanie. 2. To znižuje stres a úplne uvoľní svoju myseľ a telo. 3. Reguluje váš metabolizmus, a preto umožňuje udržiavať ideálnu váhu. 4. Pracuje na vašich hormónov a vyrovnáva ich.

Osobné Referencie

Osobne som vyrastala s hrozné obdobie bolesti. Keď som bol v škole, každý mesiac dráma sa rozvinúť, so mnou vlámania do potu ako kŕče prevzal. Cítil by som pukish a majú neznesiteľnú bolesť. Žiadny liek pomohol svoju príčinu. Chcem bojovať tlak a bolesť, kým som nútený sám do spánku. Prvý deň bol vždycky strašný. O niekoľko rokov neskôr, bolesť robil lepšie a medicína robil prácu, ale moje obdobie ešte nebol bez stresu.

Lekári Navrhol som cvičiť jogu. Urobil som. A teraz, nielenže sa bolesť stala znesiteľnejšie, ale aj celé utrpenie sa stal znesiteľný. Tam je bolesť, ale nepotrebujem prípravok, aby ju udržali na uzde. Hormóny sú tiež vyrovnané. PMS nie je extrémna. Prestal som desí tento mesačný proces, ktorý je tak veľká časť ma, že je žena. Jóga mi ju prijať. To mi umožnilo byť v synchronizáciu s prírodnými procesmi svojho tela. Skúste si ju veriť!

load...

Teraz, keď viete, ako sa dostať pravidelné doby jogou, čo ešte čakáte?

Upozornenie: Aj keď jóga je úplne bezpečné praktizovať aj na obdobie, niekedy inštruktormi radu, ktorú proti nemu. Ešte počúvať inštruktora. Tie musia byť pravidelne, aby mohli cvičiť jogu aj počas menštruácie. Tiež, ak vaše obdobie sú veľmi bolestivé a nepravidelné, je potrebné sa poradiť s lekárom. Jóga bude dobre fungovať súbežne liečbu, ale poraďte sa s lekárom skôr, než ju praktizovať.

Dievčatá! Nemajú strach menštruáciu. Je to taký neoddeliteľnou súčasťou bytia žena si. Embrace to! Jóga vám pomôže urobiť. Aj v prípade, že nemáte žiadne problémy, bude yoga zabezpečí, že nemáte niektorý aj v budúcnosti.

load...