Zdravie a wellness

7 Jednoduché kroky k tomu Pranic Healing Meditation

7 Jednoduché kroky k tomu Pranic Healing Meditation

Pranic Healing System je určitý druh, energetickej medicíny ', v ktorom je, prána' alebo, dych života '(tiež známy ako, životnej energie' alebo, univerzálne životnej sily ') zosilneného, ​​regulované a réžiu žiaka pre jeho alebo jej vlastné liečebné účely a energetické výhody. Tento, prána 'možno tiež použiť na liečenie iných ľudí a vyvolať v nich pocit dynamický premietnutím do ich tiel. To je nazývané, zázračné uzdravenie '. Skúmajme Pranič hojenie meditácie.

Rôznymi úrovňami pranic liečebný systém:

K dispozícii sú 4 rôznych úrovní z pranic hojenie systému. Tie obsahujú:

1. Základné Pranič Healing:

Jedná sa o najzákladnejšej úrovni, v ktorých študenti učia hlavne, aby sa v chi energie (vzduch prané) a premietnuť ju do tiel pacientov, efektívne. Táto úroveň tiež pomáha pri vytváraní ruke citlivé; skenovanie napájanými orgánoch pacientov; čistenie, stabilizačné a uvoľnenie predpokladanej energie; za účelom zabránenia znečisťovania odpojením, energetický kábel 'medzi sebou a pacientmi; a urýchlenie procesu hojenia tým, že pacienti viac sympatický.

load...

2. Advanced Pranič Healing:

To je úroveň, ktorá učí žiaci očistiť a oživiť subjekty tým, že dokonalé využitie ešte viac vplyvných, pacientovej farebných Pranas '.

3. Pranič psychoterapia:

Táto úroveň pomáha študentom rozvinúť potrebné zručnosti pre liečenie psychických chorôb pomocou, farebných Pranas '.

4. Pranič Crystal Healing:

Ako už názov napovedá, táto úroveň sa točí okolo použitie kryštálov pre zaostrovanie, prané 'pacientom silnejší spôsobom.

load...

Pri precvičovanie týchto úrovní, osoba môže tiež dostať sa dozvedieť o procesoch, ako je vzdialené liečenie, self-liečenie, božské uzdravenie, a tak ďalej.

Základný postup Of pranic liečenia meditácie:

Tu je základný postup vykonávania Pranič hojenie meditácie. Rozdelili sme ju do siedmich jednoduchých krokoch:

Krok 1:

Úplne prvý krok je, očista ', v ktorej budete musieť praktizovať niekoľko jednoduchých cvičení pre maximálne 10 minút, aby sa očistil éterické telo. Obrovské množstvo jemných energií je generovaný a akumulované (známy ako, pranic zápchy ') v našom tele počas tejto meditácie, ktoré môžu byť minimalizované pomocou týchto cvičení jazdou, používaný-up prané' (našedlé častíc) von.

Krok 2:

Druhým krokom je, invokácie ', ktorý je jedným z najvýznamnejších častí akéhokoľvek meditačnej praxe. Cieľom tohto kroku je, aby sa modlili za božské požehnanie, ktoré sú nevyhnutné pre správnu pomoc, konečný vedenie a absolútnu ochranu.

Krok 3:

Tretím krokom tejto meditácie sa nazýva, aktivácia srdcovej čakry '. Začnite stlačením vaše srdce priestor s niekoľkými prstami na niekoľko málo sekúnd, a sústrediť sa na srdcovú čakru. Medzitým predstaviť celú krajinu ako malý žiariace gule s nejakým trblietavý modro-ružovým svetlom a požehná všetkých ľudí v ňom s láskavosťou. Predstavte si, že všetci, vrátane vás je stále skvelý pocit mieru, nádeje, radosti a oddanosti.

Krok 4:

Potom prejdite do štvrtého stupňa, čo je, aktivácia korunnej čakry '. Rovnako ako v predchádzajúcom kroku, stlačte hornú časť hlavy s niekoľkými prstami na niekoľko málo sekúnd, a sústrediť sa na vašej korunnú čakru. Žehnaj všetci ľudia na planéte s láskavosťou, a pocit, že rovnakým tok pozitívnej energie jazda cez vaše telo a myseľ.

Krok 5:

A teraz si predstavte, že žiarivé biele svetlo vyžarujúce z korunnej čakry zaplavuje celý svet. Tiež sa požehnanie všetkým s bielym svetlom a zlaté svetlo prichádzajúce z oboch vašej srdcovej čakry a korunnej čakry. Ako dve čakry sú zoradení tentoraz, bude vaša požehnanie stane ešte silnejší. Opäť platí, že pocit, že rovnaký tok pozitívnej energie jazda cez vaše telo a myseľ.

Krok 6:

Ďalším krokom je, dosiahnutie osvetlenie ', čo nie je nič iné ako expanzia vedomia. Predstaviť jasné biele svetlo na vašej korunnej čakry a odriekavajú mantry, OM 'a, veru', v rovnakom čase. Zamerať sa na svetlo, ako aj intervaly medzi dvoma mantry. Pritom po dobu 15 až 20 minút vám pomôže sústrediť na obe veci naraz. To je to, že okamih, kedy sa budete cítiť, alebo vizualizovať, explóziu svetla 'vo vnútri seba.

Krok 7:

Teraz, keď ste urobil s vašou meditácie jazyku uvoľnenie ďalšej zostávajúce vo vás energiu. Požehná krajine po dobu niekoľkých minút, pričom nechal energie prejsť rukami. Uistite sa, že vaše telo dosiahne normálny a stabilizovaný stav. Alebo budete cítiť akútnej bolesti hlavy a bolesti na hrudi neskôr.

Rôzne Pranič Healing meditácie Techniky:

Teraz tu je niekoľko ďalších Pranič Healing meditačné techniky, ktoré získali extrémne popularitu medzi ľuďmi. Avšak, môžete vyskúšať tieto von až po tom, čo ste zvládli základný postup.

  • Arhatic Yoga (bezpečné a rýchle, evolúcia 'duše)
  • Sexual Alchemy (pochopenie duchovnej sexuality a učí svoje techniky)
  • Super Brain Yoga (zlepšená bdelosť, informovanosti a zameranie)
  • Meditácia na tri srdcia (dosiahnutie vnútorného pokoja a duchovné osvietenie)
  • Meditácia pre dušu Realizácia (vedieť o sebe, vyššie duše a vnútorné božstvo)
  • Univerzálny a kabalistickej meditácie na tému, Otčenáš '(združujúca frázy, Otčenáš s bezpečnými energetických centier nášho tela)
  • , Óm Mani Padmé Húm 'Meditácia
  • Kabbalistic Meditácia na, JA SOM '

Dúfajú, že informácia je užitočná.

Zaujímate sa o meditácii? Aký typ meditácie miluješ praktizovať? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...