Zdravie a wellness

5 cvičení jogy, aby sa zbavili očarujúce oči

5 cvičení jogy, aby sa zbavili očarujúce oči

Ah, opuchnuté oči, všetci máme je. Z nás robí vyzerať ako zombie. Prichádzajú a odchádzajú na ich vôli, nás trápi k žiadnemu koncu. Napádať naše citlivé oči ako je to ich právo a zničiť, akým sa pozeráme. Chcete sa ich zbaviť navždy? Vyskúšať niekoľko jogy ásany, najmä tých päť uvedených v tomto článku. Nebudú sa opovažuješ nepriblíži znova.

Než sa dostaneme k tomu, poďme zistiť, prečo k nim dochádza. Lepšie spoznať príčiny a utlmiť to v zárodku, nie je to?

Čo spôsobuje opuchnuté oči?

Age robí, ale ak ste jedným z tých, ktorí majú prácu v kancelárii a závislý na všetky druhy gadgets, pozdraviť opuchnuté oči na mladistvej pleti. To všetko je prepojené. Závislosť na gadgets spôsobuje nespavosť, čo ďalej vedie k zdravotným problémom a tak ďalej. Všetky tieto manifest ako pár vriec pod očami. Pokožka okolo očí je krehká aby vaše opuchnuté oči vyzerajú výraznejšie. Ba čo viac, dôvod sa ich zbaviť.

load...

Opuchnuté oči nastať, keď vaše oči napučať a spôsobiť podráždenosť. To by sa mohlo stať kvôli stresu, zadržiavanie tekutín v tele, alergie, hormonálne zmeny, a plače. Áno, plače. Takže buďte opatrní nabudúce, keď máte pocit, že plač a ušetriť z vriec tvoriacich pod očami. Ďalšou príčinou je príliš veľa sodíka v strave. A spánok, a to buď menej alebo príliš veľa. Ak používate kontaktné šošovky, postupujte podľa pokynov na použitie, ktoré so sebou prináša, a nosiť len v prípade potreby.

Teraz, keď viete, kde je problém vyplývajúci z chodníka ho, než sa dostane k vám. Ale ak ste už ťažké s vačky, čítajte ďalej vedieť, ako s ním zaobchádzať s jogou.

Jóga pre opuchnuté oči - Ako to pomôže

Je tam niečo, čo joga nemôže vyriešiť? No, nie je nič. Môžete nájsť všetky riešenia vaše problémy v joge. Pre opuchnuté oči, je to ešte jednoduchšie. Krása jogy je, že rieši príčinu, čo eliminuje výskyt tohto problému. Ásany, ktoré sa vzťahujú k tlaku na hlavu a nechajte čerstvú krv do striekať na to divy pre opuchnuté oči. Že môj priateľ, sa uhladí si svoje tašky a priviesť späť do očí svojho bývalého lesklé slávu.

load...

Ak potrebujete poradiť pri výbere správneho druhu ásany, a spôsobu jej praktizovanie. Máme to tu pokryté pre vás. Jediné, čo musíte urobiť, je posunúť nadol.

Jóga cvičenia na zníženie opuchnuté oči

  1. Paschimottanasana (Sediaci predklone)
  2. Halasana (Plough Pose)
  3. Chakrasana (kolo Pose)
  4. Salamba Sarvangasana (rameno stojan)
  5. Salamba Sirsasana (vedúci Stand)

1. Paschimottanasana (Sediaci predklone)

Paschimottanasana alebo Sediaci predklone je zdanlivo jednoduchý predstavovať začať s. To dáva dobrý úsek vášho tela, otvára bloky v ňom. Praktizovať Paschimottanasana ráno na lačný žalúdok a črevá čisté získať maximálny úžitok. Ide o základnú úroveň Hatha joga Asano.

Ako urobiť Paschimottanasana?

Sadnite si s rovným chrbtom a nohy natiahnuté pred sebou. Udržujte svoje nohy k sebe a vytiahnite prstami dozadu smerom k sebe. Zdvihnite ruky a tiahnu je hore. Potom sa skloniť energicky na boky smerom stehná. Položte hlavu pod kolená a stlačte hrudník proti stehná. Natiahnuť paže smerom nohy a stlačil nohy rukami. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Výhody Paschimottanasana

 Paschimottanasana znižuje svoj hnev a podráždenosť. To rieši svoje problémy zápcha. To tiež uľahčuje žalúdka a bolesti chrbta. To zopne svoje telo a stimuluje vaše črevá. To zlepšuje krvný obeh a znižuje úzkosť. Paschimottanasana aktivuje vaše miechové nervy a znižuje obezitu.

Ak chcete vedieť viac o ásany, check - Paschimottanasana.

Späť na obsah

2. Halasana (Plow Pose)

 Halasana alebo Plough Pose rozpúta skryté poklady vo vašom tele. To je v porovnaní s pluhom, ktorá zistila, Sita v rakve, keď jej pestún pluhy pozemok v Ramayana. Ide o základnú úroveň Hatha joga Asano, že funguje dobre, ak praktizuje ráno na lačný žalúdok.

Ako urobiť Halasana?

Ľahnite si na chrbát na zem. Držte ruky umiestnené po oboch stranách tela a dlane smerujú dole. Zdvihnite nohy spolu od podlahy až do uhla 90 stupňov. Potom spona boky s rukami a zdvihnite ich z podlahy pričom vaše nohy nad hlavou. Položte nohy nad hlavou s prstami sa dotýkajú zeme. Priviesť späť svoje zbrane do svojej pôvodnej polohy a držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Výhody Halasana

Halasana znižuje stres a normalizuje hladinu glukózy v tele. Zlepšuje trávenie a chuť k jedlu. Vyživuje svoje štítnej žľazy, pankreasu a obličky. Póza normalizuje vysoký krvný tlak. Upokojuje nervový systém a znižuje únavu. Posilňuje imunitný systém a lieči nespavosť a bolesti hlavy.

Ak chcete vedieť viac o ásany, check - Halasana.

Späť na obsah

3. Chakrasana (kolo Pose)

Chakrasana alebo bicykel Pose je backbend, ktorý tvorí tvar kola, keď sa predpokladá. Odtiaľ názov. Praktizovať Chakrasana ráno alebo večer na lačný žalúdok. Vo večerných hodinách, uistite sa, že budete cvičiť po 4 až 6 hodinách má plnohodnotné jedlo. Chakrasana je základná úroveň ashtanga jóga Asano.

Ako urobiť Chakrasana?

Ľahnúť si na zem na chrbát. Položte ruky po stranách tela. Pokrčte kolená a dajte chodidlá na zem. Udržujte nadrozmerné vzdialenosť medzi nimi a dostať je bližšie k zadku. Vezmite si svoje zbrane a zložiť dozadu smerom k tvári a umiestniť svoje dlane u uší s prstami ukázal smerom k ramenu. Teraz zdvihnite telo z podlahy, vyrovnávaní ho na svojich štyroch končatinách a hlava visí dole. Držať pózu. Nechaj si to po dobu 1 až 5 minút.

Výhody Chakrasana

Chakrasana posilňuje pľúca. To zlepšuje dýchanie. Póza je strava pre pacientov s astmou. To zlepšuje fungovanie vášho nervového systému. Ásana vás nabudí fyzicky i psychicky. Ásana tiež bojuje proti depresii a úzkosti. To stimuluje vaše hypofýzy a štítnej žľazy. Zapáli všetky svoje sedem čakier, a je dobré pre srdce.

Ak chcete vedieť viac o ásany, check - Chakrasana.

Späť na obsah

4. Salamba Sarvangasana (rameno stojan)

Salamba Sarvangasana alebo jednoducho cez rameno stojan sa nazýva tak, aby váha tela spočíva na ramene v tomto ásan. Je to silný póza, ktorá vyžaduje určitý čas zvládnuť. To funguje najlepšie, keď praktizuje ráno na lačný žalúdok. Salamba Sarvangasana je známa ako kráľovná ásan a spadá pod pokročilej úrovne Hatha joga kategórii ásan.

Ako urobiť Salamba Sarvangasana?

Ľahnite si na podlahe na chrbte. Držte ruky po stranách tela a nohy pri sebe. Teraz sa rýchlo zdvihnúť nohy, zadok, chrbát a podporovať svoje telo na ramená a paže. Držte chrbát svojich rúk. Udržujte svoje nohy rovno a niesť váhu tela na ramenách a hornej časti paží. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Výhody Salamba Sarvangasana

Salamba Sarvangasana upokojuje nervy a znižuje nespavosť. To rieši zažívacie poruchy a zvyšuje sebavedomie. Znižuje úzkosť a depresia. To je užitočné pre ľudí, ktorí trpia poruchami dýchacieho ústrojenstva. Póza zlozi tlaku zo srdca a znižuje únavu. To stimuluje vaše brušné orgány a strava pre astmu a zápal prínosových dutín.

Ak chcete vedieť viac o ásany, check - Salamba Sarvangasana.

Späť na obsah

5. Salamba Sirsasana (vedúci stojanom)

Salamba Sirsasana alebo stoj na hlave je kráľ všetkých ásan. Póza vyžaduje dostatočnú hornej časti tela silu a berie každodennej praxi niekoľkých ďalších ásan, aby bolo možné predpokladať Salamba Sirsasana. Prax tohto Asano výhodou v skorých ranných hodinách dňa na lačno a s čistými čriev. Salamba Sirsasana je pokročilá úroveň Vinyasa joga Asano.

Ako urobiť Salamba Sirsasana?

Kľaknúť na zem a položte predlaktia na podlahe. Prepletajú prsty. Udržujte lakte na šírku ramien. Vziať deku a umiestnite korunu hlavy na neho a hodí ho do zovretia svojich dlaní. Zdvihnite kolená z podlahy, potom sa vaše stehná, ktoré tvoria obrátené V. Potom, výťah obe chodidlá od podlahy dohromady. Vezmite ich do vytvorenia uhla 90 stupňov s vozovkou a držať chrbticu rovno a trup pretiahnuté. Rozdeliť hmotnosť vášho tela medzi oboma predlaktia. Držať pózu po dobu najmenej 10 sekúnd.

Výhody Salamba Sirsasana

Salamba Sirsasana umožňuje zdravé prietok krvi do mozgu. Je lieči bolesti hlavy, depresie a diabetu. Poskytuje úľavu od kašľa a prechladnutia. Lieči problémy žalúdka, pečene a obličiek. Ásana rozvíja svoju silu vôle a upokojuje mozog.

Ak chcete vedieť viac o ásany, check - Salamba Sirsasana.

Späť na obsah

Teraz sa poďme zistiť odpovede na niektoré často kladené otázky o opuchnuté oči.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Aké sú príznaky opuchnuté oči?

Niektoré z príznakov opuchnuté oči sú začervenanie, svrbenie a zalievanie očí.

Sú opuchnuté oči genetické?

Áno, opuchnuté oči môžu byť dedičné.

Už ste niekedy skúšali niektorú z týchto cvičení jogy na opuchnuté oči? Povedzme, že áno, pretože opuchnuté oči mozgov efektivitu a budete v nich vyzerať nudné. Prijmú potrebné opatrenia prijať zdravý životný štýl a cvičiť ásany uvedené vyššie, aby sa zabránilo opuchnuté oči kazí váš auru. Začíname a vaše oči septembra!

load...