Zdravie a wellness

12 úžasné zdravotné výhody čaju na chudnutie

12 úžasné zdravotné výhody čaju na chudnutie

Chcete schudnúť rýchlo, bez toho, aby namáhavé cvičenie a bez toho, aby na havárie diétu? Potom zdravé chudnutie čaj, je to, čo budete potrebovať. Čaj na schudnutie sa stala najnovšie výstrelok diétu. Obsahuje niektoré užitočné byliny, ktoré sú veľmi účinné pre zníženie prebytočný tuk z tela. Chudnutie čaj reguluje ekologickú rovnováhu, bojuje proti zápche a rozkladá neutrálne tuk, aby vám štíhle a čalúnenia telo. Niektoré z populárnych výhodách chudnutie čaj patrí:

Zdravé chudnutie čaj Výhody:

1. Chudnutie:

Na rozdiel od iných metód chudnutie, chudnutie čaj sa hodí do každého interiéru bez nutnosti podstúpiť žiadnu zásadnú zmenu.

2. Zlepšuje metabolizmus a znižuje brušný tuk:

Pitie čaju chudnutie pravidelne urýchľuje metabolizmus tukov k zvýšeniu rýchlosti horenia v tele. To znižuje príjem kalórií a zabraňuje premene sacharidov a cukrov na tuk, pre zníženie ukladanie tukov v organizme. Katechíny prítomné v chudnutí čaj tiež prispieť k zníženiu brušný tuk bez vplyvu na absorpciu vitamínov rozpustných v tukoch.

load...

3. Oneskorenie príznakov starnutia:

Chudnutie čaj obsahuje antioxidanty a aminokyseliny, ktoré pomáhajú v boji proti voľným radikálom, a chráni naše bunky a molekuly pred poškodením. To uľahčuje hojenie a spomaľuje príznaky starnutia.

4. Šetrí záťaž riziko rakoviny:

Ľudia, ktorí pijú čaj chudnutie pravidelne, sú menej náchylné k rozvoju rakoviny. Katechíny prítomné v chudnutí čaj zabrániť bunkovej mutácie, deaktivovať karcinogény a zníženie tvorby a rastu nádorov. Okrem inhibícia rastu nádorových buniek, ale aj ničí rakovinové bunky bez poškodenia zdravých tkanív.

5. Stimuluje fungovanie mozgu:

Kofeín je kľúčovou zložkou v chudnutí čaj, stimuluje mozgovú činnosť zlepšením ostražitosť, reakčný čas a pamäť.

load...

6. Bojuje rôzne choroby a choroba:

Chudnutie čaj má prirodzené vlastnosti, ktoré pomáhajú v boji proti mnohých druhov ochorení a choroby. To chráni telo pred degeneratívnymi chorobami. To tiež podporuje trávenie tým poškodí tukové látky.

 [Prečítajte si: Ako pripraviť zázvorový čaj]

7. Zabíja baktérie spôsobujúce ústnej problémy:

Katechíny a polyfenoly v chudnutí čaj pomáha zabiť baktérie, ktoré spôsobujú zubný kaz, zápach z úst a krvácanie z ďasien. Nepridávajte sladidlá ako cukor, med a ďalších umelých sladidiel, pretože môže negovať tieto zubné výhody.

8. Posilňuje kosti:

Protizápalové vlastnosti chudnutie čaju posilnenie kostí a znižuje riziko osteoporotických zlomenín. Jeho zdraviu prospešné vlastnosti potláčajú odbúravanie kosti a zároveň zvýšiť množstvo a aktivitu kostnej stavebných buniek.

9. Trvá na zdravie srdca:

Chudnutie čaj pomáha znižovať systolický a diastolický krvný tlak a znižuje hladinu cholesterolu v tele, na udržanie svoje zdravie srdca. Polyfenoly v chudnutí čaj blokuje vstrebávanie tukov v potrave a cholesterolu o viac ako 50%, aby sa zabránilo infarktu a mŕtvice.

10. Prístrešok preč prebytočný tuk:

Dve z hlavných ingrediencií, ktoré robí chudnutie čaj účinná, je polyfenolov a kofeín. Polyfenoly proti nebezpečenstvu nadmerného triglyceridov aktiváciou určitého enzýmu v našom tele, ktoré rozpúšťa prebytok triglyceridov. To pomáha zbaviť prebytočný tuk z tela.

11. Zlepšuje tolerancie glukózy:

V mnohých prípadoch, chudnutie čaj znižuje množstvo inzulínu v tele zlepšením glukózovej tolerancie.

12. Stimuluje metabolizmus orgánu účtovnej jednotky na chudnutie:

Chudnutie čaj obsahuje epigallocatechin galát alebo EGCG, ktorý stimuluje metabolizmus urýchliť chudnutie. Spolu s kofeínom, EGCG stimuluje centrálny nervový systém a uvoľňuje tuk do krvného obehu, aby sa telo môže použiť tuk ako palivo. Tento proces je známy ako termogenéza. To povedie telo používať sacharidy pomalším tempom. S viac sacharidov v tele, môžete zostať aktívny po dlhšiu dobu.

Top 13 odrôd chudnutie čaj:

Teraz sa pozrime Top 13 druhov chudnutie čaj s ich výhody:

1. Elder Tree:

Biely kvet Elder stromu je ortodoxný spôsob, ako sa zbaviť prechladnutia. To chudnutie čaj je tiež prekrvenie, ktorý čistí nosovej priechod. To je tiež potenie, ktorá robí telo potiť. Bylinný čaj chudnutie zvyšuje telesnú teplotu, ktorá zničí chovné vírusy.

2. Lemon Verbena:

Lemon Verbena bylinný čaj chudnutie, ako Poiré William a Calvados napomáha tráveniu. Obsah citrus v čaji pomáha štiepiť tuky v tráviacom trakte.

3. Ginger:

Ginger tenký čaj je najlepší liek na liečbu infekcie a horúčky, je to teplé korenie. Bylinný čaj chudnutie tiež zmierňuje reumatické bolesti, pretože rozširuje cievy a stimuluje krvný obeh.

4. Žihľava:

Tento britský bylinný čaj chudnutie, budete sa cítiť dobre, pretože obsahuje všetky dôležité minerály, železo, vápnik a oxid kremičitý. Železo pomáha pri produkcii červených krviniek a základná energia. Kostnej budovy je nutné vápenatý a oxid kremičitý.

5. Zelený čaj:

Japonský zelený čaj bylinný slim na chudnutie tiež prispieva k posilneniu tkanivové bunky v tele, ktoré chránia pred starnutím. Tento báječný čaj je plná antioxidantov, ktoré chránia bunky pred poškodením a znečisťujúcich látok.

6. Tymian:

To chudnutie čaj pochádza z oblasti Stredozemného mora, ktorá pomáha zbaviť prechladnutia. Obsahuje prchavé oleje, ktoré chránia pred vírusmi a infekcie, a môžu byť podávané pre vymazanie hrudníka.

7. Fenikel:

Fenikel bylinný čaj chudnutie je z oblasti Stredozemného mora, ktorá má anti-nárazové vlastnosti. To pomáha k uvoľneniu črevnej svaly a lieči zápcha, koliky a nadúvanie. Fenikel čaj tiež vytvára potrebu močiť, čo pomáha obličky v čistení a odstraňuje nečistoty.

8. Peppermint:

Mätový čaj je tradičný spôsob, ako vyliečiť nevoľnosť a zvracanie. To stimuluje produkciu žlče v žlčníku a odbúrava tuk v tráviacom systéme, čo zmierňuje nevoľnosť.

9. Ľubovník bodkovaný:

Ľubovník bodkovaný čaj sa získava z malého, žltý kvet nájdené v Británii a Európe. Toto antidepresívum čaj lieči Sezónne afektívna porucha a depresie.

10. Lemongrass:

Tento antioxidant čaj pomáha znižovať krvný tlak, posilnenie imunitného systému, upokojenie nervového systému, detoxikáciu orgánov, proti celulitíde a zlepšujú krvný obeh.

11. Rooibos:

Tento bylinný čaj je antioxidant, proti kŕčom a upokojujúce. Tým sa znižuje podráždenosť, nevoľnosť, depresie, vysoký krvný tlak, bolesti hlavy, pálenie záhy, žalúdočné kŕče a pomáha udržiavať zdravú pokožku a nervový systém.

12. Lavender:

Tento bylinný čaj chudnutie je relaxačné a proti kŕčom. To je najlepší liek na astmu, nespavosť, bolesti hlavy, zápal priedušiek, kŕče, svalové kŕče, úzkosť, žalúdočná nevoľnosť a nadúvanie. Môžete tiež masáž s týmto čajom lokálne na liečbu infekcie a hojenie rán.

13. Chrysanthemum:

Tento čínsky chudnutie čaj znižuje krvný tlak, zmierňuje bolesti hlavy, nachladnutie a chrípku.

Dôležité body na zapamätanie:

  • Pred nákupom chudnutie čaj, uistite sa, že čaj je vyrobený len z prírodných ingrediencií.
  • Chudnutie čaj je zložený z rastlinných zložiek, ktoré sú považované podporovať metabolizmus a urýchliť trávenie. Preto, chudnutie čaj má malú alebo žiadnu pomoc ľuďom, ktorí sa stretávajú s metabolickými poruchami, ako je hypotyreóza alebo chronických zažívacích komplikácií.
  • Pred začatím užívania chudnutie čaj, uistite sa, že hovoriť so svojimi lekárskymi odborníkmi o jej vplyve na celkový zdravotný stav.
  • Vždy kúpiť chudnutie čaj z profesionálneho i renomované naturopath alebo od spoľahlivého zásobovania agentúry.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok o výhodách chudnutie čaj. Takže začať používať chudnutie čaj a využiť jeho početné výhody. Dajte nám vedieť, ako sa vám to páčilo osobne zdieľať svoje komentáre nižšie.

load...