Zdravie a wellness

10 najlepších výhod uhorky šťavy

10 najlepších výhod uhorky šťavy

Uhorka šťava je zdravé, výživné a univerzálne nápoj. Uhorky majú vysoký obsah vody a obsahuje vitamín K, oxid kremičitý, vitamín A, vitamín C a chlorofyl. Mnoho výhod uhorky šťavy zahŕňa liečbu vysokej vitálne funkcie a močových orgánov kamene. Uhorka šťava môže byť zmiešaný so sladidlami a rôzne džúsy pre ďalšiu príchuť. Čítajte ďalej sa dozvedieť viac o výhodách pitie uhorky šťavy.

Zdravie Výhody uhorky šťavy:

A tu uvádzame niektoré z najlepších uhorky šťavy výhody.

1. Bohatým zdrojom vitamínov:

Uhorky ponúkajú dobrú zásobu vitamínov skupiny B (1).

2. Rehydrates tele:

Uhorky sú 95% vody, pričom sa telo hydratované a odstránenie toxínov. Uhorky majú väčšinu vitamínov telo potrebuje v jednom dni (2).

load...

3. Uhorka Juice pre pleť a vlasy starostlivosť:

Premýšľate, ako používať uhorky šťavu na tvár a oči? Položte plátok uhorky cez opuchnuté oči (3) a jeho liečivé vlastnosti liečiv znížiť zadnej hrčku. Obsah síry v uhorkách napomáha stimulovať rast vlasov (4).

4. Úporných nádorov:

Uhorky sú povestné, že obsahujú lariciresinol, pinoresinol a secoisolariciresinol. Tieto 3 lignany majú robustný históriu analýzy v odkaze na zníženie rizika mnohých rakovinových (5), druhov, rovnako ako karcinóm, rakovina žľazy pohlavia, žena vnútorné reprodukčné rakoviny orgánov a adenokarcinómu.

5. Home Care:

Eliminuje mlhavé zrkadlo. Trieť plátky uhorky na zrkadlo a bude to odstrániť zrkadlo zahmleniu.

6. Zmierňuje zápach z úst:

Vezmite plátok uhorky a stlačte ho do hornej časti úst spolu so svojim jazykom po dobu 30 sekúnd, chémia môže zabiť mikroorganizmus v ústach ukladané za spôsobenie nebezpečného dych (6).

load...

7. Ease opicu:

Aby sa zabránilo ranné opicu alebo bolesti hlavy; jesť plátky uhorky pred spaním (7). Uhorky obsahujú dostatok cukru, vitamínov a elektrolytov B doplniť niekoľko základných živín, znižuje intenzitu bolesti hlavy.

8. AIDS v chudnutí a trávenie:

Vzhľadom k svojej nízkej kalórií a vysokým obsahom vody, uhorka je ideálna strava pre tých, ktorí chcú stratiť prebytočné libier. Vysoký obsah vody a vlákniny na uhorkách, je účinný pri odstraňovaní toxínov zo systému, pomoc pri trávení (8). Denná spotreba uhorky môže byť liekom pre chronickú zápchu.

9. Lieči Polygénny Disorder, Znižuje Steroid alkohol a ovládacích prvkov vitálnych funkcií:

Uhorka šťava je požadované bunkami exokrinné žľazy na výrobu hypoglykemické činidlo, ktoré je zistené, že sú užitočné pre diabetikov (9). Vedci zistili, že zlúčenina, uvedená ako steroly na uhorkách môže znížiť steroidné hladiny alkoholu. Uhorka obsahuje množstvo draslíka a vlákien. Toto účinne funguje pre udržanie pravidelné vitálne funkcie. To robí uhorky dobrou voľbou pre liečbu nízke a vysoké životné funkcie.

10. Natural Spoje úľavu od bolesti:

Uhorka je vynikajúci zdroj oxidu kremičitého, ktorý je považovaný pomáhať a podporovať zdravie kĺbov posilnením spojivového tkaniva. Sú navyše skladá z vitamínu A, B1, B6, C, D, K, kyselina listová, vápnika a horčíka. Tiež úľave od bolesti artritídy znížením hladiny kyseliny (10).

Tak to bolo o výhodách uhorky šťavy, teraz sa pozrime na využitie uhorky šťavy v receptoch.

Kuchynská použitie:

Uhorka šťava by mali byť konzumované v priebehu 15 - 20 minút po extrakcii sa predišlo chemickým reakciám a stratám živín.

Najjednoduchší spôsob, ako získať šťavu s uhorkou, je vo svojej surovej podobe, bez zahriatím.

Pridajte mrkvu, paradajky a červenú repu s uhorkou spolu so soľou a korením na osviežujúci nápoj zdravie.

Ako uchovávať:

V ideálnom prípade by uhorka šťava nesmú byť vystavené vzduchu a mali by byť konzumované v priebehu niekoľkých minút po extrakcii.

Dúfajú, že článok o výhodách uhorky šťavy bolo poučné. Do podeliť o svoje komentáre s nami.

load...