Zdravie a wellness

10 najlepších potravín pre deti, ktoré rastú vyššie

10 najlepších potravín pre deti, ktoré rastú vyššie

Ako rodičia, my všetci chceme, aby naše deti, aby rast vysoký a byť zdravá! Vedeli ste, že to, čo kŕmiť svoje deti, hrá dôležitú úlohu v tom, ako vysoký rastú? Ale samozrejme, to je všetko, čo robíme, ako matiek a rodičov po celú dobu. Ale je to trochu ťažké sledovať veľmi dlhého zoznamu, nie? Urobme to pre vás jednoduchšie potom, tu je zoznam tých najlepších potravín, ktoré pomáhajú deti rastú vysoký!

Top 10 Potraviny, ktoré deťom pomôžu rast Taller:

Ak chcete, aby vaše deti rastú vyššie, tam sú niektoré potraviny, ktoré budete musieť začleniť do svojho jedálnička. Tieto super potraviny pomôže vaše deti v mnohých ohľadoch, na rozdiel od zvýšenia ich výšku. Tu sú top 10 zdravé potraviny, ktoré vám pomôžu vaše deti rastú vyšší a silnejší:

1. Vajcia:

Bielkoviny sú živiny, ktoré hrajú najväčšiu úlohu pri zvyšujúcej sa nadmorskou výškou vašich detí, aby sa ubezpečil, že jedia vajcia každý deň. Čo je báječný omelety alebo varené vajcia na raňajky, je to skvelý spôsob, ako začať svoj deň a dostať bielkoviny do svojho tela!

load...

2. Mlieko:

Mlieko je naplnená vápnikom, čo je skvelé pre rast kostí, rovnako ako silu. Bielkoviny sú tiež dobre prispôsobil mlieka. Dostať svoje deti piť mlieko každý deň alebo si chutné pokrmy, ktoré sú naplnené dobroty mlieka. Jedná sa o najlepšie potraviny pre deti k rastu vyššie.

3. Sójové bôby:

Dostať svoje deti jesť viac sójové bôby, pretože sú vegetariánska strava, ktorá je bohatá na bielkoviny. Zlepšujú rast kostí a svalov. Môžete si vytvoriť veľa chutné recepty s sóje, aby sa vaše deti jedia tejto úžasnej jedlo.

4. Ovsené vločky:

Táto super jedlo je bohaté na bielkoviny a má nízky obsah tuku. Je to jeden z najzdravších potravín pre každého, takže si vaše deti jesť v pravidelných intervaloch k rastu vyššie.

load...

5. Chicken:

Recepty, ktoré obsahujú kurčatá sú vždy miloval deti. Jedná sa o mäso, ktoré je zdravé a bohaté na bielkoviny.

6. Špenát:

Áno, Popeye to mal vo všetkom pravdu a to je to, čo môžete povedať svojim deťom! Špenát je super-vegetarián, ktorý poskytne nielen vaše deti silu, ktorú potrebujú, ale tiež im poskytne železa a vápnika. Tieto dve živiny sú nevyhnutné, aby sa ubezpečil, že vaše deti rastú vysoký!

7. Mrkva:

Mrkva sú bohaté na vitamín A, ktorý pomáha pri syntéze proteínov v tele. Surovej mrkvy majú najvyšší obsah tohto vitamínu, takže je pridávať do šalátov alebo si svoje deti k pitiu čerstvej mrkvovej šťavy denne. Dívať sa na ne rastie vysoký rýchlo!

8. Ovocie:

Všetci vieme, že plody sú dôležité potraviny pre deti rast zdravé a silné. Ovocie, ktoré sú bohaté na vitamín A, ako je mango, melóna a broskýň pomôže vaše deti rastú vyšší a posilniť svoje kosti, keď sa pridávajú do svojho jedálnička.

9. Celé zrná:

Nechajte svoje deti jesť celozrnné potraviny, kedykoľvek sa dá! Sú najzdravšie voľba, pokiaľ ide o obilniny, pretože sú bohaté na vitamín B a železo. Celozrnné pečivo a cestoviny, rovnako ako obilniny sú úžasné možnosti, ak chcete, aby vaše deti, aby rast vyšší!

10. Jogurt:

Jogurt je fantastický zdroj vitamínu D a vápnika, ktoré sú oba nevyhnutné pre rast dieťaťa z hľadiska výšky. Ak vaše deti nie sú fanúšikovia jogurtov, prinútiť jesť syr miesto, pretože to príliš je bohatá na bielkoviny, vápnik a vitamín D.

Ak chcete, aby vaše deti rastú vyššia, vyskúšať to, že by sme chceli vyzvať tie najlepšie potraviny, ktoré pomáhajú deťom rast vyšší a vidieť úžasné výsledky. Budú nielen rast vyšší, ale bude tiež silné a zdravé!

load...