Zdravie a wellness

13 úžasné výhody Mugwort pre pokožku, vlasy a zdravie

13 úžasné výhody Mugwort pre pokožku, vlasy a zdravie

Čo je sedmokráska, spoločné ambrózie a paliny (čo je to meno!) Majú spoločné? No, všetci sú príbuzní. Rovnako ako krásne sedmokrásky, paliny kvety sú tiež celkom pútavý. Sú žiarivé žltej farby a krycích polia a lúky v lete. Avšak to, čo pritiahnuť záujem prírodných liečiteľov sú korene a listy paliny. Majú liečivé vlastnosti a môžu robiť si vlasy, pleť a celkový zdravotný stav veľa dobrého.

Zdravie Výhody paliny

 1. Impotencia môže byť depresívne. Aj keď existujú spôsoby liečby, stále existuje stigma spojené s impotenciu a zníženie sexuálnej túžby. Ak ste príliš v rozpakoch, aby vyhľadali odbornú pomoc, použite paliny. Koniec koncov, to nie je nazýva prírodné Viagra pre nič za nič! Nielen, že palina dostať svoje hladiny pohlavného hormónu vysoká, ale aj zvýši vaše sexuálny apetít.
 1. Ak ste náchylní k žalúdočné ťažkosti, paliny, je to, čo lekár objednávky pre mnohých! To môže liečiť poruchy trávenia, kyslosť, zápcha, nadúvanie a plynatosť. Môžete tiež použiť ju ako prirodzenú de-Wormer, pretože paliny môže zabiť a odstrániť parazity z vášho tráviaceho traktu.
 1. Existujú tvrdenia, že paliny môže zvýšiť krvný obeh a tiež liečiť niektoré poruchy pečene. Avšak, to je najlepšie sa poradiť so svojím lekárom skôr, než skúsiť použiť túto rastlinu z týchto dôvodov.
 1. Existujú nepriame dôkazy, ktoré ukazujú, že v dávnych dobách, paliny sa používa na liečbu následkov epilepsie, hystérie, a dokonca aj kŕče u detí.
 1. Ste trpí oneskoreným menštruačného cyklu v posledných niekoľkých mesiacoch? Pred odchodom do gynekológovi, môžete vyskúšať paliny esenciálneho oleja. Ale pamätajte, že musíte kúpiť tento olej z renomovaných značiek, a ak je to možné, požiadajte ostrieľaný arómoterapeutom o tom, ako aplikovať tento esenciálny olej vo vašom tele. Paliny silice výhody nielen pre ženy, ktoré trpia nepravidelnú menštruáciu, ale aj ženy, ktoré trpia od začiatku menopauzy (1). Paliny silice tiež robí svalové kŕče, bolesti brucha alebo nevoľnosť spojené s termínmi zmizne.
 1. Kým tam sú tvrdenia, že palina nezasahuje tehotenstva, uistite sa, poraďte sa so svojím pôrodníkom skôr, než začnete túto bylinu pre svoje prirodzené výhody.
 1. V starovekej Číne, šalvia ženám umožňuje použiť paliny oleja na nové matky pre produkciu materského mlieka. Nepravidelná menštruácia môže viesť k PCOS (syndróm polycystických ovárií), ktoré môžu spôsobiť neplodnosť u žien. Mierny dávka paliny oleja môže pomôcť liečiť tieto problémy spojené s reprodukčnom zdraví žien (2). Ale to raz naučil arómoterapeutom Prevedie vás. Majte na pamäti, že tento olej má niektoré toxické prvky, ktoré môžu mať škodlivé účinky na tehotné ženy. Takže, nikdy použiť, keď si veziete dieťa vo svojom lone. Použite ho pred alebo po tehotenstve zmiešaním tento olej s iným dopravcom ropy, ako je rozmarín, šalvia alebo dubového machu.
 1. Nepravidelná sekrécia hormónu prichádza s hromadou problémov - od obezity k neplodnosti, od zmeny nálad k náhlemu rastu ochlpenia a mnoho ďalších otázok (3). Každá z týchto príznakov, je celkom bežné v oboch pohlaví. S paliny silice, môžete riadiť sekréciu hormónov v tele. Rovnako ako jeho autoritu nad channelizing tráviace šťavy, Mugwort éterický olej má silu podriadiť pravidlám úrovne kolísavé hormónu sekréty.
 1. Únava, hyperaktivita alebo stres - vaše nervy môžu byť vystavené niektoré z nich sa čas od času. Paliny oleje môžu využiť svoje napäté nervy v nádhernej spôsobom. Ak narazíte na nervový trápenie celkom často za rok, potom môžete zvážiť kontaktovanie okolí arómoterapeutom pre správne dávkovanie paliny silice na liečbu tohto problému.

Vlasy Výhody paliny

 1. Ako už bolo uvedené vyššie, paliny zvyšuje krvný obeh a zdravé vlasy a pokožku hlavy potrebujú dobrú krvný obeh. Dostanú živiny cez cirkulujúcej krvi. Takže môžete použiť paliny, aby sa vaše vlasy a vlasovú pokožku zdravú. Vylepšený prietok krvi bude vaše vlasové folikuly silné a zabrániť vypadávaniu vlasov. Budete tiež všimnúť, že vaše vlasy vyzerajú lesklé a lesklé.
 1. Paliny je bohatý na vitamín E. To znamená, že je to dobré pre vaše vlasy. To pomôže vaše vlasy získajú lesklý a lesklý vzhľad, a zaistí, že už nikdy nebudete musieť starať o suchú pokožku hlavy. Inými slovami, nebudete obťažovaní lupy, ktorá sa vyskytuje u mnohých ľudí kvôli príliš vysušené pokožke hlavy.

Kožné Výhody paliny

Či už to ženy veriť, alebo nie, všetci ich kožné problémy začať s začiatkom menštruačného cyklu. Tesne predtým, než sa dostanú svojej menštruácie, akné a vyrážky začať objavovať na ich koži. Obvykle tieto sú obmedzené na tvárovej časti hlavy. Avšak, niektoré ženy nie sú také šťastie (ak sa tomu dá hovoriť šťastie!). Oni zväčší sa varí po celom svojom tele, než začnú svojej doby. To môže byť bolestivé a nepríjemné.

 1. Ak by ste sa poradiť alternatívne zdravotnej starostlivosti praktického lekára, on alebo ona bude vám povedať, že akné a vredy sú spôsobené nečistotami v krvi. Takže, čo môže byť riešením? Odpoveď spočíva v použití paliny, ktorý má schopnosť očistiť nečistoty z krvi. Bid bye-bye na akné a vyrážky, a privítal dokonalú pleť!
 1. Preto, ak ste trápi pupienky, akné a vredy a vy ste žena, môžete mať prospech z používania paliny pravidelne. Okrem toho to tiež pomôže regulovať menštruačný cyklus. Predstavte si, že - bez pupienkov alebo akné! Teraz, nie je to to, čo všetky ženy v plodnom veku chcú? So všetkou pravdepodobnosťou, kožné výhody, ktoré môžete žať od používania paliny pochádzajú z vysokým obsahom vitamínu E.

Dúfam, že ste našiel post informatívne. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...

load...