Zdravie a wellness

17 najlepších výhod Green Pepper pre pokožku, vlasy a zdravie

17 najlepších výhod Green Pepper pre pokožku, vlasy a zdravie

Zelené papriky sú v podstate zelenú farbu papriky alebo sladké papriky alebo paprika (Capsicum annum). Táto stredná ovocie struky majú nádherný tvar zvona, silný a krehkú pleť s lesklým vonkajším krytom a mäsité textúru. Vzhľadom k svojej mierne štipľavú chuť, to je zaradený do kategórie zeleniny skôr než korenia. Avšak, zelenej papriky a to nielen, aby naše potraviny ochutnať, ale aj prísť s veľkým množstvom výhod. Poďme preskúmať všetky tie užitočnosť:

Výhody zeleného korenia pre zdravie:

1. Zelený korenie je veľmi silné antioxidanty. Obsahujú veľké množstvo vitamínu A, B komplex (najmä vitamín B6 a B9) a C, ktoré sú schopné vyvážiť deštruktívne účinky voľných radikálov v našom tele a udržať naše celkové zdravie.

2. Protizápalové vlastnosti zelenej papriky sú veľmi priaznivé pri zmiernenie bolesti a opuchy spojené s ťažkými poruchami kostí, ako je osteoartritída, reumatoidná artritída, atď

load...

3. Pacientov s astmou môže byť veľmi prospech zelených paprík, ako sú plné phytonutrients, zvláštna skupina rastlinných látok (v podstate prírodné chemické látky), ktoré majú schopnosť uvoľnenie dýchacích priechodu a spúšťanie fuňanie. Phytonutrients sú tiež známe, že podporujú lepší celkový zdravotný stav človeka.

4. Zelená chilli papričky môže zabrániť stanovuje kardiovaskulárne riziká dramaticky. Dôvodom toho je prítomnosť zaťaženie vitamínu C. Zistilo sa, že množstvo tejto antioxidačné vitamínu je v zelenej papriky oveľa vyššia ako v pomarančoch, ktorá je nevyhnutná pre prevenciu tvorby krvných zrazenín, ako aj súvisiace ochorenia, ako je srdcový zástave, mŕtvica, atď.

5. Vitamín B6 a vitamín B9 obsah zelenej papriky sa aktívne podieľať na znižovaní hladiny homocysteínu v tele. Byť škodlivé vedľajší produkt rôznych vnútorných biochemických postupov, môže to mať mýto na naše zdravie.

load...

6. Pokiaľ ide o starostlivosť o naše hrubého čreva, nie je nič lepšie, než vlákniny a zelenej papriky sú načítané s nimi. Ak zvýšite príjem zelenej papriky spolu s zdravej výživy, môžete ľahko chrániť svoje hrubého čreva pred škodlivými účinkami mikróbov, rovnako ako toxických prvkov.

7. Okrem udržanie zdravia hrubého čreva, zelené čili papričky tiež hrajú dôležitú úlohu pri znižovaní rizika rakoviny hrubého čreva. Antioxidanty vitamíny (A, B9 a C) sú považované za hlavnú zodpovednosť faktorov pre toto.

8. Ako už bolo povedané, zelenej papriky obsahujú vysoké množstvo vitamínu B6, ktorý je jedným z najdôležitejších živín pre naše telo. Od zlepšovanie našej imunitu udržiavať náš nervový systém sa môže účinne regulovať celý rad telesných funkcií.

9. Byť bohatý na vápnik, môže zelenej papriky, aby naše kosti a zuby silné a zdravé. To môže dokonca pomôcť pri zachovaní nášho zdravia ústnej dutiny veľmi.

Výhody zeleného korenia na koži:

10. Antioxidačné vlastnosti zelenej papriky, aby boli mimoriadne účinné proti oxidačnému poškodenie spôsobené voľnými radikálmi. Rôzne antioxidačné vitamíny, najmä vitamín C, prítomné v tomto type paprík môže uľahčiť tvorbu kolagénu v koži s cieľom udržať ju pevné a zdravé, rovnako ako vytvárať prekážky pre väčšie škody.

11. Pravidelná konzumácia zeleného korenia šťava je veľmi užitočné v boji proti všetkým prejavom starnutia a udržať našu pokožku zdravú navždy.

12. Obsah výživné látky rastlinného pôvodu zo zelenej papriky, je veľmi účinný pri liečbe vyrážky, škvrny, akné a iných kožných infekcií.

13. Niektoré infekcie, ako je mykózy nôh, herpes zoster, atď môžu byť liečení zelenej papriky vzhľadom k jeho antibakteriálne a protiplesňové účinky.

Výhody zeleného korenia na vlasy:

14. Zelené papriky sú vynikajúcim zdrojom prírodného kremíka, čo je veľmi prospešné pre naše vlasy.

15. Keď sme patrí zelené korenie šťava v našej každodennej strave, krvný obeh sa výrazne zvýšila po celý skalp a vlasových korienkov. Pôsobí ako stimulátor rastu prirodzené vlasy a pomáha nám dostať dlhé vlasy rýchlo.

16. Hlavným problémom vypadávanie vlasov môže byť ľahko vyriešiť s pomocou zeleného korenia. Môžu zachrániť naše vlasové folikuly pred škodlivými účinkami di-hydrotestosterone (DHT). Ako výsledok, naše vlasy zosilnie a zbavíme časté vypadávanie vlasov.

17. Ak trpíte split koncov, môže zelenej papriky vám pomôže veľa. To zahŕňa veľké množstvo vitamínu C, ktorý uľahčuje vstrebávanie železa vláskových buniek a poskytuje dostatok kyslíka k nim. To je nevyhnutné na zabránenie rozbitie alebo rozdelenie každého z našich vlasových prameňov.

Jediné, čo musíte urobiť, je jednoducho patrí zelená paprika vo vašej strave grafu a využívať jeho výhody.

load...