Účes

8 Slávne Bob účesy Jennifer Aniston

8 Slávne Bob účesy Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je viac populárno známy ako "Rachel Green", charakter hrala s eleganciou v hite televízny seriál "Friends". Jej stint s týmto čoraz populárnejšie televízny seriál čoskoro priniesla svoje väčšia rola v Hollywoode a dnes vytvorila svoj vlastný priestor v Hollywoode. Táto nádherná žena šteklil naše vtipné kosti z času na čas. Bezchybná pleť, dobre udržiavané postavu a hlboký úsmev je stále záhadou pre mnoho ľudí. Jennifer Aniston má tiež svoju vlastnú vôňu značky. Vlasy je jej najväčšou prednosťou a nikdy nedokáže experimentovať so svojím účesom. Nižšie sú top 8 bob účesov preslávil Jennifer Aniston:

1. Trhané Bob:

Jedná sa Jennifer s jej posledným účesom. Ona bola videná sporting tento účes na konci roku 2017. Vyzerá to nervózny a sexy pre istotu, ale tam je príbeh za ním! Ona vlastne nasekané svoje zámky až k brade, pretože terapia vlasy preč strašne zle. Jej kaderník opravený problém tým, sekanie to všetko preč. Je to krátka na chrbte a zostúpi k brade vo fronte. Takže až sa nabudúce budete mať zlý účes, pamätajte, že nie ste jediný!

2. Bob Cut:

Bob rez je dievčenské najlepší priateľ. Je to nízke nároky na údržbu a ľahko ovládateľná účes, ktorý vyhovuje ženy s rôznymi tvarovanými tvárami. Bob rez je dobré pre akékoľvek udalosti alebo strany, a to vyhovuje Jennifer dokonale. Jej mladistvý šarm a žiariace tvár robí to pre nás nemožné odhadnúť jej skutočný vek. Pokorný bob sa stal zlosť medzi ženami po Jennifer kotleta. Ona je inšpiráciu pre istotu!

load...

3. Bočné Swept Bob:

S touto bočné pozametal bob účes Jennifer vyzerá úplne nevinný, oslňujúci a roztomilý. Tento pohľad tiež robí vyzerala dobrodružné a športové. Ona bol Videli s týmto účesom na množine veveričky na orechy - šokujúce svet so svojím novým a elegantný vzhľad!

4. Krátky Bob:

Krátky bob vyzerá úžasne na Jennifer. Ona vyzerá elegantne a štýlovo s týmto účesom. Rez tiež vytiahol mladistvosť tváre. U nás bežných ľudí, krátke bob je dokonalý účes, ako to neberie moc času na to vo veľkom štýle!

5. Rameno-pastve Shag:

Tento obrázok ukazuje Jennifer Aniston v jednej zo svojich mnohých štýlových avatary. Ramenné pastva súlož sa stal hitom medzi ženami po celom svete. Tento účes je určený pre rovné vlasy a dáva elegantný vzhľad.

load...

6. Vrstvená středometrážní Bob:

Jedná sa vlastne o účes, ktorý sa stal synonymom pre Rachel Green! Jennifer urobil tento účes slávnou počas svojho stinte sa slávnym televíznom seriáli "Friends". Účes sa stal zlosť medzi ženami na celom svete. V skutočnosti, po dlhú dobu, dievčatá išla do salónu žiada, Rachel rezu '!

7. Chin Dĺžka Bob:

Neskoré v roku 2001, ona bola tiež vidieť športové bradu dĺžka bob na nejakej akcii. Tento pohľad vyzerala ešte viac zmyselná a žiaduce, medzi mužmi-folk.

8. Vlnité Bob:

Faux bob bol účes, že naše "Rachel" snažil v priebehu roka 2016. Išlo o klasický účes, že neznížili veľkú časť svojho dĺžku, ale dal jej vlasom bob-look! Pozrela ohromujúci s týmto účesom. Myslím, že Jennifer môže rock akýkoľvek účes! Účesy nerobia vyzerala pekne, Jennifer robí účesy slávnych! Ale potom som fanúšik, a pre mňa Jennifer bude navždy krásna!

load...