Účes

10 krásnych účesov Half Up Half Pro Prom Môžete skúsiť dnes

10 krásnych účesov Half Up Half Pro Prom Môžete skúsiť dnes

Dievčatá, príprave vyzerať milión dolárov na svoj veľký večer? Nebojte sa. Máme, čo hľadáte. Od polovice-up pletenú účes glam natupírované pol až úloh na ples princeznú sme Nepreskúmaný zoznam desiatich half-up, napoly dole účesov pre vás k tancu tejto sezóne.

Takže, čítanie dopredu, postupujte pol až polovicu dole ples účesov, aby zodpovedali vašej šaty!

1. Dva-posilnil Half Updo

V American Idol červenom koberci, speváčka Jennifer Lopez vyzerá úplne zarážajúce, s týmto elegantným pol hore, polovica dole účes. Ona športové natiahnutým dopredu a mäkké vlny v nej dva tónovaný blond vlasy. Duplicitné JLo je vnem ťahanie si vlasy dozadu a potom sa zaistením ho s niekoľkými vlasmi kolíkmi. Môžete pridať vĺn do spodnej časti vlasov s curling prútikom a zakončiť s nejakým lakom na vlasy, aby polovica updo na svojom mieste.

2. Zvlnená Half Updo

Naše obľúbené Blake Lively vzhľad úplne nádherné s jej blond vlasmi v pol hore, polovica dole účes. Nosí vlasy ľahko mimo stred, športové dlhé, rozštiepené úponky na jednej strane. Ideálne pre ples - to half-up, urobiť, je veľmi lichotivé pre jej oválnu tvár. Sme tiež radi jej chaotický, zdravé vlasy, vďaka ktorému vyzerala ešte viac ohromujúci.

load...

3. Twisted Half Up Half Down

Španielska herečka Andrea Duro vyzerá veľmi horúce s ňou pol hore, polovica dole účes Elegantne zvrat. Milujeme Tento elegantný vzhľad s jej časťami vlasmi sčesané na bokoch a rovno kaskádový hriva cez rameno.

4. Vysoká, Half Updo

Vy ste pri hľadaní roztomilé polovice až polovicu dole účesy na ples? Potom tu to máte! Becky G vyzerá očarujúce a bezstarostný s jej vysokým, pozametal chrbát, napoly up účes. Milujeme túto modernú pol hore, polovica dole účes ako sú vlasy pozametal rovný chrbát, alternatívu ku klasickým pol updo. Možno budete musieť zviazať vlasy dostatočne vysoko, aby ju udržali na mieste, a potom sa hmla so silným-fixácia na úhľadné zavŕšenie.

load...

5. Messy Half Updo s prámiky

Herečka Gillian Jacobs klince dva trendy v jednom účes - polovica updo a bočné prámiky. Ak máte krásne vlnité vlasy ako Gillian, rozhodnúť sa pre tento chaotický pol hore, polovica dole účes s bočnými vrkôčiky - ideálne pre ples alebo dokonca dátum noci. Úplne Boho!

6. Bun, Bangs A Half Updo

Zooey Deschanel vyzerá námahy šik s ňou vlnitými napoly hore, napoly dole účes. Jej bun pridáva niektoré Sass, zatiaľ čo jej mäkké rany upozorniť na jej ohromujúci modrými očami. To je veľký ples vzhľad, a je to veľmi ľahké urobiť - opustiť svoje rany, a potom vytiahnuť späť časť vlasov za hlavu k vytvoreniu vysoko buchtu a zaistite ich dohromady.

7. Kolo Bob Half Updo

Alice Eve vyzerá božské s medovo blond vlasy s okrúhlym pol hore, polovica dole účes. Milujeme jej lesklé vlasy, hlasitosť na korunu a jej nádherný make-up. Ak chcete znova Alicin pohľad, zhromaždiť časť vlasov, podpichovať ju, vytiahnite je späť, a zaistite ich za hlavu.

8. Half Up Pletené účes

Prichádza jeden z najlepších polovice až polovicu dole pletenú prom účesy Naya Rivera je, že sme úplne žiarli!

Milujeme všetko o tejto koketná účes - Cool vrkôčiky na jej korunu, jemné vrstvy, multi-farebné pruhy, a že prírodné vlasy textúry. Dvojica to zábava účes s bronzovú pleť a hnedé pery pre mladistvého a podráždený finálny vzhľad.

9. Glam Half-Up Bouffant

Tento model v Badgley Mischka Módna prehliadka stále vyzerala retro a napriek tomu trendy s Bouffant pol hore, polovica dole účes. S elegantné bočné pozametal rany sa glam účes je univerzálny a ženský - jednoducho pridať hlasitosť backcombing vlasy vzadu, hmla svoje rany s lakom na vlasy a zaistite ho po stranách, et Voila!

10. Half Updo s čelenkou

Hojdacie efektné čelenku na to, čo sa zdá ako retro napoly-up účes, spevák Ariana Grande udržuje celý jej vzhľad módne a elegantné. Napodobniť jej účes, proste podpichovať si vlasy na temene, stiahnite si elegantné vlasy dozadu a zdobia maškrtu čelenku, aby ukončil svoj ples účes. Jednoduché a sexy - perfektné!

Tak vyskúšajte tieto jednoduché a napriek tomu elegantné, polovicu tvoria polovicu dole ples účesov doma! Tiež, dajte nám vedieť, ako sa vám páčil tento príspevok! K dispozícii je komentár box nižšie.

load...