Účes

25 Účesy celebrít pre ženy nad 40 rokov

25 Účesy celebrít pre ženy nad 40 rokov

Pokiaľ ide o štýl a módne trendy, že sa vyvíja nesmierne... A dobrá správa je, že to nie je len pre mládež, ale aj pre starnúce ženy príliš !!!

Pre všetkých tých, ktorí si myslia, ženy staršie 40 rokov nemôže chváliť svoj štýl... No, to je zlý pojem -ako dlho, ako si vybrať ten správny štýl, ktorý je. A to je fakt, že sa učíme veľa z celebrít, ktoré sme idealizovať, tak tu je zoznam 5 dosadil celebrít účesy, ktorý rozhodne nejdú s ich účesy zle, nikdy!

Celebrity Účesy žien nad 40

1. Jennifer Aniston:

Herečka, producent, režisér, a ešte oveľa viac, Jennifer Aniston je teraz 43 a stále vyzerá báječný s jej chladnými účesmi. Má rada, aby to jednoduché, ale ohromujúci. Pozrite sa na niektoré z jej horúcich účesov z paparazzi úlovku.

load...

A. Big flow Waves

B. Smerom dovnútra Choppa Bangs

C. Krátke vlny

D. Sladká Bob

E. Dlhé a jednoduché

Ona drží pozíciu kráľovnej v našom zozname najnovších celebrít účesy pre ženy nad 40!

2. Halle Berry:

Ona je viac ako 40 rokov a je stále príliš horúca zvládnuť, a je stále mladej svojimi funky účesy. Väčšinou známy pre svoje krátke ostrihané vlasy vzhľad, ona robí znovu premýšľať o jednoduchých bôb účesov. Tu sú niektoré z jej horúcich účesy, ktoré vám môžu poskytnúť nejaké zaujímavé nápady.

A. Outward Feathered Bob

B. Short ostrihané vrstvené škriatok

C. Špicatý Bob

D. Zvlnená Bob

E. A vy ste si myslel, že nie je športové dlhé kadere?

3. Nicole Kidman:

Ona je 45 a stále v plnej sile s jej hereckú kariéru. Za tie roky, ona bola počítať ako veľmi sofistikované a elegantné ženou a ona nemá dosť ísť s jej účesmi zle jeden. Vždy známy športový pohode účesy na červenom koberci a ďalších udeľovaní cien, pozrite sa na niektoré z nej vybral hot vlasy vyzerajú.

load...

A. Low Side Messy Bun

B. Ofinou je Bun a Pony

C. Curly Girly

D. Dlhé a Vlnité

E. Chaotický prámiky sú zábavné lemovky

4. Cameron Diaz:

Ona je len 40 a ísť očarujúce so svojimi experimentálnymi účesmi. Ona je vždy známa pre jej zvlnené a dlhé voľné vlasy, ale v celom roku 2017, ona sported pohode a funky bôb účesov. Nemala prejsť zlý pohromou neskoro 2017, a bola veľmi kritizovaná, ale trochu sceľovanie ukázalo posun od zlý účes horúce nový vzhľad. Pozrite sa na jej účesy.

A. Bočné pozametal jednoduchý buchol účes

B. Chaotický účes, ktorý nemôže zostať bez povšimnutia

C. Bun pohľad ona sported na ocenenie 64. Výročnej Zlatý glóbus

D. Sladká Bob Look

E. Twisted Waves: To vytvorilo obrovskú kontroverziu

5. Catherine Zeta Jones:

Ona je 43, stále šláger na módne bazár, najmä s jej vynikajúcimi účesmi. Manželka Michaela Douglasa, Catherine Zeta Jones bol Videli na sebe niekoľko hojdacích účesov u väčšiny zadávacích funkciách a červenom koberci. Pozrite sa na niektoré z jej módnych a štýlových vlasy dua.

A. Top rozdelili Bouffant s voľným dlhé vlasy vzadu

B. Pernatej veľké kadere

C. Predné bočné pozametal rany. Jednoduchý, ale napriek tomu hot

D. Chaotický Waves

E. Top účasť Messy Bun Look

load...