Účes

Najlepšie Messy Bun účesy - náš top 10

Najlepšie Messy Bun účesy - náš top 10

Bun účesy boli v móde na chvíľu medzi školou a vysokoškolákov dievčatá. Bez ohľadu na to, koľko zlé vlasy dní budete čeliť, je chaotický buniek môže byť váš záchranca na všetky tieto dni. Môžete experimentovať s rôznymi buchty a tím to s elegantným príslušenstvom. Zvlášť, keď máte ponáhľať z práce do strany, budú tieto buchty budete vyzerať úchvatne bez ďalšieho úsilia. Chaotický buchty sú so musí snažiť v tejto sezóne! Ísť na to! Tu je náš top chaotický buchty účesy vyzerá, že môžete chváliť preč.

1. Nízka Hung Messy Bun:

Emma Rose Roberts športovej veľmi jednoduchá verzia nízko praskali up neporiadok vlasy buchty. Môžete ľahko vytvoriť tento sladký jemný vzhľad vášho vlnité vlasy. Použiť nejaký lesk sérum pre očarujúce lesk. Niekoľko bočné rany môže byť tiež horúci dotyk s týmto pohľadom.

2. Top Twisted Messy Bun:

Môžete skúsiť tento vnem späť česanie vlasy a podpichuje ju na temene. Nepoužívajte sérum a dať to suchý vzhľad. Twist niektoré časti pod ich do drdolu. To umožní lepšiu chaotický vzhľad. Zanechať dve tenké časti rany na oboch stranách tváre na dokončenie vyzerať.

load...

3. Bouffant Top s plochou nemravné Bun:

Páči sa vám Bouffant vzhľad 80. Rokov? Ak áno, potom môžete skúsiť tento horúci natupírované buchta vyzerať skoro. Po podpichovanie a pripne do Bouffant je hotovo, trvať zvyšok vlasov a robiť normálne buchtu. Vyvarujte sa použitia akýchkoľvek séra pretože sa jedná o suché vlasy vzhľad. Čím menej lesklý, tým viac sexy to vyzerá.

4. Opletené chaotický Bun:

Ste fanúšikom vrkôčiky? Vyskúšať tento fúzny účes. Urobiť niektoré tenké vrkôčiky s korunou vlasov, ktoré sú na pol cesty. Vezmite zvyšok vlasov, podpichovať to málo a zaistite ho do horného drdola tak, že vrkôčiky môžu byť videné ako úseky spredu. Ten robí termojadrovej vzhľad výborný. Nie je to špinavá smrekový účes ukradnúť tortu?

5. Low Messy Pin Curl Bun:

Máte radi pin kadere? Ak áno, potom vyskúšať túto super roztomilý vzhľad. Budete potrebovať silný lak na vlasy a drobné kolíky pre pin kadere spolu s niektorými čelenky a doplnky.

load...

6. Vanessa Hudgen je Messy Waves Crunched-up Bun:

Použitie veľký sud, krútiť si vlasy do nejaké pekné veľké kadere. Použite lak na vlasy držať krútia alebo môžete tiež použiť nejaký gél na to. Kefa vlasy s pádlom kefou a potom ho lámanie chleba až do drdolu. Budete milovať tento pohľad.

7. Elegantný Vlasy Messy Bun:

Nie je to jednoduchý pre rovné vlasy dievčatá. Nemusíte sa krútiť a krútiť alebo úpravu účesu pre tento účes. Len tie všetky svoje vlasy ako spôsobu, akým je do chaotický drdolu a pridať nejaké kapely príslušenstvo na dokončenie vyzerať.

8. Rôzne Twists Messy Bun Look:

Ak sú vaše vlasy dlhé a husté, potom môžete ľahko vykonať mnoho zvratov ako nižšie a vrátiť ju do chaotický drdolu. Nemusíte používať žiadne sérum alebo gél ako jej chaotický a suchý vzhľad.

9. Lazy Pletená Messy Bun Look:

Takto lenivé chaotický vrkoč vyzerajú? Choď na tento jednoduchý chaotický žemľu s niektorými vlasmi krútené a pripol na jednu stranu.

10. Shell ulity chaotický Bun:

Teraz, ako môžeme zabudnúť na veľmi obľúbenú letnú buchta vzhľad? Skúste tento chaotický lastúra vzhľad týchto letných beatov namiesto čistej, tesné a uprataný lastúra buchta vzhľad.

Páčil tento článok? Ktorý z nich sa chystáte k športu?

load...