Účes

Ako urobiť holandský Braid: krok za krokom tutorial

Ako urobiť holandský Braid: krok za krokom tutorial

Holandský vrkoč, tiež známy ako reverzné vrkoč alebo inside-out vrkoč, je jedným z najviac jedinečných spôsobov, ako styling vlasov. Hoci účes vyzerá veľmi ťažké vytvoriť, je to celkom jednoduché. Využíva veľmi rovnakú techniku, ktoré ste už zvládli v podobe francúzskeho vrkoča. Jediný rozdiel je, že namiesto toho, prekračovanie úseky vrkoč cez, prejdete pramienky naspodku a potom do stredu pritom holandský vrkoč. To je dôvod, že opletenie sa tiež označuje ako reverzné vrkoč.

Tu je jednoduchý návod pre úpravu účesu do jednoduchého holandskej vrkoča.

Veci, ktoré budete potrebovať

  • U kolíky
  • Gumička

Krok 1

Začnite s suché alebo vlhké vlasy. Si môžete vyskúšať tento účes na oboch rovné a kučeravé vlasy. Česať si vlasy jemne a vytiahnite ju späť. Naneste na vlasy penou na polovici dĺžky vlasov (a nie na koreňoch). Tento produkt bude dávať zvýšený objem vašich vlasov a lesklý "just-premýva" vzhľad. To je zvyčajne svetlejšie na vlasy, na rozdiel od gélov, ktoré vážia si vlasy dole a dať mu chrumkavé vzhľad. Ak máte tenké alebo jemné vlasy, potom pena je pravdepodobne musíte mať produkt pre vás, pretože dáva okamžitú hlasitosť na vlasy.

load...

Teraz, aby bočné oddiel.

Krok 2

Rozdeľte si vlasy na vrchole vašej hlavy do troch sekcií.

Krok 3

Začať robiť vrkoč, ale namiesto prekračovanie prameňov cez stredný diel, budete musieť prejsť POD prostrednej časti.

Krok 4

Potom, čo ste prekročili úseky dvakrát v prostrednej časti, prijať ďalší úsek z boku a pridať ju do niektorého zo svojich prameňov a znovu prekročiť túto časť vlasov v prostrednej časti.

load...

Krok 5

Neustále opakujú vyššie uvedený krok a ísť šikmo smerom ku druhému koncu.

Krok 6

Pokračovať opletenie až sa dostanete na koniec. Zabezpečte svoj vrkoč s čiernou gumičkou a dať vlasy cez hornú časť pásma sa to skryť.

Dokončiť svoj účes nanesením laku na vlasy a máte všetko nastavené!

Holandský vrkoč vyzerá najlepšie na dlhé a stredne dlhé vlasy, ktorá je zvlnená. Nebojte sa, ak máte tenké a rovné vlasy. Vždy sa môžete stočiť vlasy doma. Môžete buď použiť kulmu krútiť si vlasy, alebo ho môžete skrútiť prirodzene. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako kadere prirodzene je metóda ponožka smrekový. Jediné, čo musíte urobiť, je mierne tlmiť vaše vlasy a oddeliť ich do sekcií. Nezabudnite, že čím menšie úseky, tým je väčšia kadere bude. Teraz umiestnite ponožku na špičke vlasy a začať valcovanie ju. Roll to, až sa dostanete do bodu, odkiaľ chcete, aby kadere začať a kravatu na konci. Nechaj si to cez noc a na druhý deň ráno, keď ste un-roll ponožka, zistíte, že vaše vlasy sa ukázalo v niektorých krásnej kučery.

Rýchle tipy

Tu je niekoľko rýchlych tipov a trikov, ktoré vám pomôžu váš štýl holandský vrkoč:

  1. Môžete accessorize svoj vrkoč nalepením niektoré perly alebo lesklé korálky na to, aby to viac ženský vzhľad.
  2. Môžete tiež nosiť vlasy kapela, alebo dať prírodné kvety na to, aby váš účes vyzerať viac elegantný a dievčenskú.
  3. Ak chcete dať svoj účes variantu, môžete si holandský vrkoč ako hlava kapely. Môžete tiež vrkoč, aby zahŕňala všetku vlasy do copu.

Takže to bol jednoduchý návod, ako vytvoriť holandský vrkoč doma. Dúfam, že sa vám páčil článok. Do podeliť o svoje názory v poznámkach nižšie.

load...