Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny na opaľovanie - naša špička 10

Najlepšie šampóny na opaľovanie - naša špička 10

Sunsilk šampóny sú neoddeliteľnou súčasťou režimu starostlivosti o vlasy, pretože dlhú dobu. Medzi najdôležitejšie faktory pre popularite šampóny Sunsilk sú jej dlhotrvajúca vôňa, dobré výsledky a finančná dostupnosť. Sú mnoho typov Sunsilk šampón na trhu. A oni stále prichádzajú s novými variantmi a rôzny rozsah šampónov riešiť rôzne problémy vlasy.

Pozrite sa na top 10 Sunsilk Šampóny:

1. Dream jemnú a hladkú Šampón:

Tento nádherný šampón obsahuje ceramidov a žĺtok extrakt, ktorý robí vlasy mäkké a hladké. Je špeciálne určený pre suché vlasy a pôsobí ako čistiaci prostriedok a poskytuje potravu. Jeho klimatizácia vlastnosti pôsobiť ako zmäkčovadlá, ktorá vyhladzuje krepovateniu a tiež vytvoriť vonkajšiu ochranu utesnenie vlhkosť vašich vlasov.

load...

2. Sladko tučný a dlhý Shampoo:

Ak hľadáte pre šampónu, ktorý očisťuje, vyživuje a tiež pomôcť pri vlasy re-rast, potom sa jedná o jeden z najlepších šampóny na trhu k dispozícii. Obsahuje keratín jogurt nurti komplex, ktorý poskytuje živiny do vlasov a posilňuje ju od korienkov až ku končekom čo je silný a dlhý. Je šetrný k starostlivosti o vlasy a má dlhotrvajúcu vôňu, ktorá pretrváva po dlhú dobu.

3. Poškodené vlasy Rekonštrukcia Shampoo:

Tento šampón má jeden z najmodernejších rekonštrukcie vzorca, ktorý vracia život a zdravie do svojho poškodené vlasy. Obsahuje olivový olej nurti-komplex, ktorý rekonštruuje poškodené vlasy prameň po prameni, vyplní praskliny v vlasového prameňa a poskytuje základné živiny pre rekonštrukciu poškodené vlasy. Šampón je špeciálne určený pre ľudí s suché, poškodené vlasy s koncoch rozkoly.

load...

4. Radiant Shine Shampoo:

To je nová položka v rozmedzí Sunsilk šampón a vytvoril docela rozruch. Táto jedinečná šampón obsahuje 5 najviac éterických olejov; Argan, jojobový, kamélie, olivový a mandľový pre rast vlasov a zdravie. Ultraľahký fúzie všetkých týchto prírodných olejov preniká hlboko do vlasov, čistí vlasy dobre nezanecháva zvyšky, tesnenie na vlhkosť a poskytuje to žiarivý lesk zvnútra i zvonku. Má peknú kvetinovú vôňu, ktorá zostáva na dobu 2 dní.

5. Perfektné Straight Shampoo:

Rovné vlasy je vždy najvyhľadávanejšie a väčšina dievčat sa snaží mnoho metód na dosiahnutie tohto perfektne rovné vlasy. Ale teraz si môžete ľahko dosiahnuť tie hladké a rovné zámky s pomocou tohto šampónu. Má technológiu prielom rovný zámok, ktorý riadi a zjednocuje všetky stojan vlasov. To tiež znižuje krepovateniu, poskytuje hydratáciu a udržuje vlasy dokonale vyrovnané.

6. Black Shine Shampoo:

Tento šampón je obohatený o amly a Pearl-komplexu, ktorý tvorí ochrannú vrstvu na povrchu vlasov chrániť ju pred škodlivým poškodenia slnkom. Amla je dobre známe, že obnovenie zdravia vo vlasoch, lesk a poskytnúť zodpovedajúcu výživu. Sun poškodenie spôsobí extrémne poškodenie, a vlasy taky stráca svoju prirodzenú farbu. Šampón poskytuje prirodzený lesk a lesk pre vaše vlasy. To má polo-tekutú konzistenciu s leskom čiernej farbe.

7. Shine a Strength Šampón:

Tento šampón je aj nový účastník v Sunsilk spolupracovníkmi kreácií sa pohybujú v vytvoril Jamal Hammadi. Šampón chráni a hydratuje každý prameň vlasov od korienkov po končeky. Obsahuje henna Nutri-komplex, ktorý čistí, hydratuje a posilňuje každej vlasové vlákno, aby bolo zdravé a silné zvnútra. Pri pravidelnom používaní, budete mať prirodzene zdravé vlasy s svetelný lesk.

8. Proti lupinám Riešenie Shampoo:

Mnoho ľudí trpí skalp infekcií a tvrdohlavý lupín, a to najmä počas prebiehajúceho monzúnového obdobia. Sunsilk má nový šampón rad vyriešiť vaše lupinám strasti. Obsahuje of pyritionového zinku a citrusové komplex, ktorý je dobre známy pre lupín eliminácie. Šampón je obohatený o prírodných surovín, ako je slnečnicový olej a vápenných výťažky, ktoré čistia a upokojuje vlasy dobre.

9. Keratinology Detoxikačný šampón:

Tento šampón je súčasťou série keratinology na Sunsilk je, moderné rekonštrukcia pre suché a poškodené vlasy. Je špeciálne navrhnutý tak, aby zachovať krásu a zdravie vášho salónu ošetrené vlasy po dlhú dobu. Je vyvíjaný s keratín micro-technológiu, ktorá vyživuje a rekonštruuje suché a poškodené vlasy. Pravidelne používajú pre zdravé a hladké vlasy.

10. Keratinology Sun pobozkal Color Therapy Šampón:

Tento konkrétny rozsah šampónu chráni farbené vlasy a lesklé a svetelný farba vlasov je zachovaná po dlhšiu dobu. Poskytuje salón ako starostlivosť o vašu poškodené a farbené vlasy a tiež pomáha farbu vlasov zostať po dlhšiu dobu. To je vaše vlasy mäkké, čisté a lesklé a tie by tiež dôjsť k poklesu pádu vlasy.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok o Sunsilk šampón India Range. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...