Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny Aloe Vera - naše top 10

Najlepšie šampóny Aloe Vera - naše top 10

Aloe vera šampón sa stáva veľmi populárny pre úžasné výsledky Dáva na vlasy. Je to stav vlasov prirodzene, ako aloe vera obsahuje hydratačné vlastnosti. To tiež robí vlasy jemné, lesklé a zamotať zdarma.

Tu je top - 10 zoznam Šampón aloe vera v Indii:

1. Fab India Aloe Vera Protein Shampoo:

Tento šampón obsahuje aloe vera a proteín, ktorý udržuje vaše vlasy hydratované. To mydlil dobre a len malé množstvo k tomu je potrebné. To tiež riadi krepovateniu do značnej miery a udržiava vlasy lesklé.

load...

2. Aróma Čarovná krém Aloe Vera šampón:

Tento šampón je ideálny pre tých, ktoré majú suché, farbené a chemicky ošetrené vlasy. Aloe vera extrakty pomáhajú pri vytváraní vaše vlasy hladké, lesklé a zvládnuteľné. Šampón je zabalený v plastovej rúrky a jeho pocket priateľský.

3. Himalaya šampón proti lupinám:

Tento šampón je určený pre všetky typy vlasov a obsahuje dobroty aloe vera a tea tree. Šampónu obmedzí tvorbu lupín, pretože obsahuje tea tree olej a tiež vyživuje vlasy vďaka aloe vera extraktov. To tiež robí vlasy skákacie a lesklé. Cena je veľmi rozumná a príliš priateľský jeho cestovania.

load...

4. Khadi Herbal Hair čistiace Aloe Vera:

Tento šampón je zelenej farby podobne ako aloe vera šťavy. Vôňa je príjemná, a to mydlil dobre. To robí vlasy jemné a lesklé. To tiež vyživuje vlasy a udržať je hydratované. Cena je primeraná v porovnaní s množstvom.

5. Lakovne Rainforest Balance šampón:

Obsahuje cukor a aloe vera, ktorý čistí váš mastné vlasy úplne opúšťať je hydratovaná. Neobsahuje chemické látky, ako je silikón, sulfát alebo parabénu. To robí vlasy mäkké a dodáva lesk na ne. Mince veľkosti množstvo mydlil dobre a čisté skalp úplne. Je to stojí za to vyskúšať, ak máte suché vlasy.

6. Richfeel Aloe Vera šampón:

Tento šampón obsahuje dobroty aloe vera a je vhodný pre chemicky ošetrené vlasy. Dodáva sa v plastovej fľaši s dávkovačom bacuľatá na vrchole. To robí vlasy jemné, lesklé a hladké. Prírodné zložky pomáhajú pri udržanie ich zdravia.

7. Povaha esencie Čistiace Neem a Aloe vera šampón:

Tento šampón je veľmi jemný a nežný, ale stále to čistí pokožku hlavy úplne bezo špinu za sebou. To bude vaša kadere jemnú a hebkú. Ak máte kučeravé vlasy, potom to bude kontrolovať krepovateniu a vaše vlasy zvládnuteľné. Obsahuje aloe vera, ktoré umožnia hlboké kondicionér efekt.

8. Prírody Gate Aloe Vera Liečba Shampoo:

Aloe vera je známy ako vynikajúci rovnováhu vlhkosti udržovateľ a pravidelné používanie tohto šampónu dáva výživu vlasov. Dodáva objem vlasov a nevážia ich dole. To tiež robí vlasy jemné, lesklé a zamotať zdarma.

9. Jovees Color Lock Shampoo:

Tento šampón je určený pre farbené vlasy, ako to bude chrániť farbu vlasov pred vyblednutím s prírodnými zložkami. Obsahuje dobrotu jablčnej a aloe vera extrakt. Má mierne arómu a je potrebná menšie množstvo penu. To zanechá svoje kadere zamotať zdarma a hladké. Je to stojí za to vyskúšať pre osoby, ktoré majú farbené vlasy.

10. Trichup Bylinné šampón:

Tento šampón je naplnený všetkými fyzickými vlastnosťami aloe vera. Zanecháva vlasy hydratované a vyživované. Je to jemný na pokožku hlavy a ideálny pre ľudí s citlivú pokožku hlavy. To udržuje rovnováhu vlhkosti vlasov a robí je mäkké a hladké.

Áno, ktorý z týchto Aloe Vera šampón pre vlasy budete používať chváliť mäkké, zvládnuteľné a lesklé vlasy. Strieľať nám komentár!

load...