Starostlivosť o vlasy

12 jednoduchých tipov na čistenie vlasov

12 jednoduchých tipov na čistenie vlasov

Ak máte prírodné čierne zámky, gratulujeme! Máte najviac požadovanú farbu vlasov na svete. Mnohí si myslia, že ich vlasy sú prírodné čierna, ale v skutočnosti sa jedná o tmavo hnedá odtieň. Existuje niekoľko mýtov týkajúcich sa čierne vlasy, a jeden taký mýtus je, že čierne vlasy nerastú tak rýchlo ako ostatné typy vlasov. Pravdou je, čierne vlasy rastú rovnakým tempom ako ostatné typy vlasov, ale jej štruktúra sa môže zdať, ako by sa nezvyšuje. Jeho jedinečná fyzikálna štruktúra vyžaduje použitie techník pre starostlivosť o vlasy, ktoré sú jemné, aby sa ubezpečil, že to rastie správne. Tu je zoznam tipov, ktoré vám bránia šedivenie a udrží farbu po dlhú dobu.

Black rast vlasov tipy

Starostlivosť o čierne vlasy na zabezpečenie riadneho rastu nie je náročná úloha. Trochu zvláštne úsilie a kvalitný čas vám čierne vlasy, ktoré rastú dlhé a lesklé.

1. Be Gentle

Vždy sa uistite, že ste veľmi jemné, keď ste manipuláciu s vlasmi. Nikdy sa v zhone, a hýčkať vaše vlasy, takže rastie byť zdravý.

2. Pomocou Prípravok na vlasy pre čierne vlasy

Vzhľadom k tomu, čierne vlasy tendenciu byť krehkejšie a suchšie ako iné typy vlasov, je potrebné sa uistiť, že vlhkosť je uzamknutý v tak, že zostane zdravý. Používať šampóny, kondicionéry a vlasové oleje, ktoré sú špeciálne formulované pre čierne vlasy.

load...

3. Vždy Podmienka

Stav, stav, stav! Na tom nie je nič pre čierne vlasy ešte dôležitejšie, pretože je potrebné hydratovaná po celú dobu. Keď sa stav vašich vlasov po umytí šampónom, aby sa vlhkosť dostane uzavreté, a to dá vám hladké, hodvábne čierne vlasy, ktoré ste vždy žiaduce!

4. Rozlúčte sa s štetec

Zahoďte kefy na vlasy! Áno, čítate správne. Široké zuby hrebene sú oveľa lepšie ako kefy na čierne vlasy. Môžete použiť prsty rovnako. Nepoužívajte kefy vaše krásne vlasy agresívne. Čo je zlé na kefovanie vlasov? No, to bude strihať si vlasy z pokožky hlavy a nechajte ju úplne poškodiť.

5. Nájsť účes, ktorý nemá zhoršiť váš skalp

Mali by ste byť opatrní, o tom, ako štýl vlasy ako čierne vlasy sú náchylnejšie na poškodenie ako iné typy. Uvoľnené prámiky, ponytails sú ideálne a štýlové! Na podporu rastu vlasov, môžete sa tiež rozhodnúť pre nízke alebo vedľajších buchty s cieľom zabezpečiť menšie poškodenie a rozkoly.

load...

6. Pite veľa vody

Ak chcete, aby vaše čierne vlasy rastú silné a zdravé, zvýšiť svoj denný príjem vody. To je najlepší spôsob, ako udržať vaše vlasy hydratované, a dostanete bonus mať krásnu pleť, ako dobre! Hladiny kyslíka v krvi sú udržiavané pri vode, takže správne cirkulácia skalp sa zvyšuje. Voda tiež udržuje vaše vlasových folikulov a vlasovú pokožku hydratuje, čím sa predíde šedivé vlasy a split konca.

7. Povedzme, že žiadne Heat

Ak máte radi čiernu, prirodzenú farbu vlasov; potom neplatí horúce žehliaca nástroja. To bude nielen kader suché vlasy, ale budete tiež stratiť svoju prirodzenú farbu povlaku.

8. Hot Massage Oil

Môžete vykonať olejovú masáž horúce s niektorou z kokosového oleja, mandľový olej alebo olej amla. Všetky tieto oleje prispievajú k udržaniu čiernej farby vašich vlasov. Dalo by sa tiež použiť eukalyptový olej; pridá sa niekoľko kvapiek toho k zahriatym olejom a aplikovať na pokožku hlavy s ľahkými krúživými pohybmi. Pomáha rast a udržanie husté vlasy. To je v prvom rade všetkých tipov pre čierne vlasy.

9. Čierne vlasy Údržba balíček

Ak nie ste fanúšik farby vlasov, je zrejmé, že by ste radšej prírodné tipy na čiernom údržbu vlasy taky! S týmto balenie, môžete dosiahnuť pozitívne výsledky, ktoré udržujú na čiernu farbu, zatiaľ čo pridávanie lesk vlasov. Balenie musí byť použitá dvakrát za mesiac. Opatrenia uvedené nižšie sú určené pre po ramená vlasy; Avšak, môžete zvýšiť alebo znížiť ich založený na dĺžke vašich vlasov.

  • 1-2 šálka suchého prášku amla (zlepšuje rast vlasov a dodáva intenzívnu čiernu farbu)
  • 1-2 šálka henna prášku (Dodá farbu, telo a tiež udržuje rast vlasov)
  • 2 lyžice. Suchého prášku Brahmi (voliteľné) (Zlepšuje rast vlasov)
  • 1 vajce zbit (bude pôsobiť ako proteínového obalu)
  • 1-2 šálka kyslej jogurtu (voliteľne) (Bude vyhladiť vlasy, a odstrániť lupiny)
  • 1-2 pohár bhringraj prášok (voliteľne) (dodáva silnú čiernu farbu)
  • 1-2 citróna vylisované (pridáva lesk, lesk a znižuje lupiny)

Zarobiť nejaké dosť na riedenie henna a Amla prášok, premiešame a necháme ho sedieť cez noc (nie variť) čaj likér. Druhý deň, pridáme ostatné prísady a dobre premiešajte. Použitie na pokožke hlavy a celej dĺžke vlasov a nechajte ho zostať po dobu 20 - 30 minút pred umytím.

10. Rastúce vaše vlasy

Viera, že vaše vlasy rastú rýchlejšie, keď ho rezať pravidelne vychádza z mýtu. Avšak časté kryty zbaviť rozstrapkané končeky vlasov pomôže udržať vaše vlasy zdravé a menej náchylné k rozbitiu.

11. Keratín Liečba

Ak sa vám nedarí držať ďalej od stylingových gélov a nástrojov, potom si môžete objednať drahé zasadnutie raz za dva mesiace v dobrom salóne pre keratín liečbu reštaurátorské. To pomáha obnoviť vaše vlasy stratenú keratín a udržuje svoju tmavú farbu prírodné vlasy.

12. Doplnky Do Help

Vaše telo môže potrebovať nejaké doplnili zvyšuje z času na čas, pretože to je ťažko možné, aby každý z nás nasledovať zdravé a udržiavané stravu medzi našimi časových možnostiach a pracovných tlakov.

Poraďte sa so svojím lekárom vlasy pre dobrý doplnok, ktorý vám pomôže udržať silný a prírodné vlasy.

Biotín je skvelý vlasy doplnok, ale v závislosti na stave vlasov, budete musieť rozhodnúť o výške príjmu, ktoré vaše telo potrebuje. To vám tiež pomôže držať ďalej od zbytočných pádu vlasov alebo poškodenie.

Ďalšie dôležité body na zapamätanie

Vedie zdravý životný štýl môže robiť zázraky nielen pre vaše telo a pleť, ale aj pre vaše vlasy. Ak chcete získať zdravé vlasy, je potrebné sa postarať o seba zvnútra i zvonku. Zdravá strava a dostatok vody, ktorú môže dať krásne vlasy. Čerstvé ovocie a zelenina bude udržiavať nielen vaše telo zdravé, ale tiež prínosom pre vaše vlasy. Pravidelným cvičením a pri dobrej starostlivosti o svoje telo bude pracovať veľa mágie na ostatných častiach, ako je vaše nechty a vlasy.

Ak chcete mať lesklé a lesklé čierne vlasy, aby pozitívne zmeny vo svojom životnom štýle a uvidíte ten rozdiel to robí na svojom tele, rovnako ako vaše vlasy.

Vďaka úsiliu a trpezlivosti, môžete pestovať svoje čierne vlasy bez akýchkoľvek ťažkostí. Takže choďte do toho a hýčkať vaše čierne zámky, aby bolo zdravé a krásne. Ste si istí, otáčať, nech ste kdekoľvek!

load...