Starostlivosť o vlasy

6 zimné tipy na starostlivosť o vlasy, ktoré by ste mali rozhodne nasledovať

6 zimné tipy na starostlivosť o vlasy, ktoré by ste mali rozhodne nasledovať

Winter už nastavená! Aj keď je čas, aby poďakoval hviezdy za ukončiť všetky poškodenie slnkom, že vaše vlasy bol nakoniec realizované, je to tiež čas začať plánovať starostlivosť o vlasy rutina, ktorá je vhodná pre zimné obdobie. Summer by mohla byť preč s ohľadom na jeho problémy s tým, ale v zime znamená celý rad nových problémov, ktoré treba riešiť.

Kým sezóna je perfektný dostať pohodlne s šálkou horúceho kakaa, nemôžete ignorovať skutočnosť, že suché a ponuré počasie môže spôsobiť katastrofu na vlasy, v prípade, že správne opatrenia nie sú prijaté. Vaše vlasy začne nájsť to ťažšie udržať vlhkosť, čo je krehký a náchylný k rozbitiu a poškodeniu, nehovoriac o krepovateniu a statické, že často prichádza s vašou zimný šatník. Avšak, to všetko sú problémy, ktoré sa možno vyhnúť s ľahkosťou, ak máte tú správnu starostlivosť o vlasy rutina na zimu.

Tipy pre starostlivosť o vlasy na zimu

1. Boj vločiek

Váš skalp je suchšia a itchier ako inokedy v zimných mesiacoch kvôli nedostatku vlhkosti vo vzduchu. To vedie k problémom, ako sú lupiny a zhoršenie podráždenej pokožky hlavy, čo môže viesť k vypadávaniu vlasov. To, čo väčšina ľudí si neuvedomuje, je, že problém lupín môže byť super zvládnuteľné s pravou starostlivosťou. Všetko, čo potrebujete, je pár lyžíc olivového alebo kokosového oleja a lyžičku citrónovej šťavy. Rozohrejte olej na pár sekúnd, kým je teplo a potom ju zmiešame s citrónovou šťavou. Vmasírujte olej do pokožky hlavy a nechajte ju v 20 - 30 minút. Prepláchnuť šampónom a kondíciu.

load...

2. Kontrolná kader

Jedným z najviac nepríjemných vecí, o zimnom období je všetky statické. Tieto mikiny, sveter, šatky, rukavice, a čiapky všetky Zdá sa, že gang sa na vlasy, čo je statická, kučeravý neporiadok. K riešeniu pomocou ventilované kefa na vlasy, ktorý má kombináciu plastu a diviačie štetiny, zatiaľ čo česanie vlasov. Umyť vlasy len vlažnou vodou, nie teplou vodou, pretože ten bude strhnúť prírodné oleje, ktoré chránia a vyživujú vlasy. Naneste voľno-in kondicionér, aby sa vaše vlasy hladké.

3. Shine A Bounce

Nedostatok vlhkosti v zimnom období nie je vysychá iba váš skalp a robí vaše vlasy kučeravý, ale tiež zanecháva vlasy pri pohľade nudné a bez života. Kefou alebo vyčesať vlasy s širokým zuby drevený hrebeň na odstránenie spleti a platia surový med dĺžke vlasov od korienkov ku končekom. Zakryť vlasy so sprchou viečkom alebo utierkou a nechajte ho na dobu asi 30 minút. Zmyte vlažnou vodou. Med je zvlhčujúca látka, ktorá uzatvára v vlhkosť a pomáha obnoviť lesk a odraziť na tupé a poškodené vlasy.

4. Olivový olej pre udržanie vlasy zdravý

Zahriať dve čajové lyžičky olivového oleja a masírovať ju pomaly na pokožke hlavy. Tento pomalý masírovanie pomáha olej preniknúť hlboko do koreňov. To vám pomôže, aby sa vaše skalp hydratovanú a zlepšujú krvný obeh, čo zaisťuje, že vaše folikuly získať dostatok výživy. To bude tiež zabrániť padaniu vlasov. Prípadne môžete použiť niekoľko lyžíc oleja do srsti po celej dĺžke vlasov ako hlboký prípravnej fázy.

load...

5. Vysúšanie vlasov: Do It Right

Sušenie vlasov úplne môže byť bolesť, najmä ak máte dlhé vlasy. Ale mali by ste nikdy, opakujem nikdy dať si vlasy, kým je ešte vlhký. Sakramentsky vlasy a pokožku hlavy prilákať veľa problémov, ako sú lupiny, poškodenie a rozštiepené končeky. Treba tiež nikdy trieť vaše vlasy vysušte uterákom, pretože trenie môže dôjsť k poškodeniu. Najlepší spôsob, ako suché vlasy budú jemne stlačiť prebytočnú vlhkosť von s uterákom a potom pomocou fénu na chladnom prostredí. Ak používate horúcim vzduchom veci urýchliť, zabezpečiť, aby sa držal sušičku najmenej 15 centimetrov od vašich vlasov.

6. Aktivity: Do It Right

Vaše vlasy potrebujú všetku vlhkosť sa môže dostať počas zimy, a to robí klimatizácia dôležitou súčasťou vašej starostlivosti o vlasy rutina. Používanie vlasové oleje a hlboké klimatizácia zábaly aspoň raz týždenne sa stáva životne dôležité pre udržanie zdravia vašich vlasov. Je dôležité, aby si nakoniec každý umyť s kondicionérom. Šampónom si vlasy a potom ho dôkladne opláchnite. Akonáhle sú všetky pena bola vypláchol, začať používať kondicionér od polovice dĺžky až po končeky vlasov. Sústrediť sa na koncoch, pretože sú najstaršie a najviac poškodené časti vlasov. Ponechajte kondicionér na pár minút a potom ho vypláchnite studenou alebo vlažnou vodou. Odporúča sa ukončiť umyť studenou vodou, pretože to bude tesnenie v vlhkosť a nechať si vlasy pocit hladké a lesklé hľadá.

Urobiť tieto tipy časť vašej starostlivosti o vlasy rutiny a vaše vlasy ani nevšimnete, že zima je tu. Trochu zvláštne starostlivosti môže ísť dlhú cestu, pokiaľ ide o zabezpečenie ochrany zdravia vlasov. Vyskúšať tieto tipy a povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...