Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasy na vlasy k dispozícii - náš top 15

Najlepšie vlasy na vlasy k dispozícii - náš top 15

Hľadá ideálne vyrovnávanie vlasov stroj? To môže byť trochu nudné! Musíte si vybrať ten, ktorý nebude zlomiť alebo poškodiť vaše vlasy a zároveň pracovať rýchlejšie. Tu je malý sprievodca dáme dokopy 10 najlepších rovnanie vlasov na trhu. Sú cenovo dostupné a nespôsobí žiadne poškodenie vašich vlasov.

Môžeme klasifikovať vlasové žehličky založený na nasledujúcom:

A. Doska materiál - keramická, titán alebo turmalín

B. Teplota - Pod 360 stupňov, 360 - 380 stupňov, 380 - 410 stupňov

C. Nastavenie teploty - či už to umožňuje nastaviť teplo, alebo jednoducho má tlačidlo off-on

Silné a kučeravá typy vlasov potrebujú vyššiu teplotu, a tenké vlasy potrebujú nižšie teploty. Tiež široká doska zaisťuje, že nemusíte ísť cez vyžehlené vlasy, znovu a znovu, narovnať to, poškodiť ho v procese.

load...
  1. Zatiaľ čo vy žehliť vlasy vždy použiť tepelne ochranný.
  1. Nikdy cez narovnať vlasy - nejdú cez rovnaký krajec vlasov opakovane as poškodzuje vlasy.
  1. Vyrovnávanie vlasov znamená, že používate teplo na to, aby štýl, a to vyschne to. Takže hydratujú vlasy dostatočne hlboko, aby ju udržali v dobrom stave.
  1. Limit rovnanie na konkrétne príležitosti, aby sa zabránilo štiepeniu a padanie vlasov.

1. KREA vyrovnávanie vlasov Brush

Kúpiť KREA vyrovnávanie vlasov Brush ₹ 7499,00 @ www.amazon.in/krea-hair-straightening-brush

KREA ponúka štýlu-vedomé modernej ženy možnosť získať salón podobné vyrovnávanie vlasov a lesk bez námahy. Jedná sa o prvý keramické žehličky s Tourmaline napustené vykurovacieho zariadenia.

load...

KREA narovná vlasy za menej ako 4 minúty. Napriek tomu, že je kefa, tento produkt je na rovnakej úrovni s žehličky. Zanecháva vlasy hľadá hladké a lesklé bez nutnosti úseku pod vlasy.

Jeho dvojitý generátor iónov hlava umožňuje konzistentné vykurovanie, ktoré je jedným z najvhodnejších rovnacích nástrojov pre používanie dochádza. Je vyrobená s priemysel-grade mangánu, keramiky a volfrámu. Má LED displej a nastavenie kontrolovateľné teploty od 80 do 220 stupňov Celzia, čo je ideálne pre jemné a husté typy vlasov. Jeho hrebeň-špičky zubov chráni pokožku hlavy pred možnými popáleninami. KREA prichádza s 1 rok záruka výmeny.

2. Babyliss PRO Nano Titanium1 ¼

Kúpiť Babyliss PRO Nano Titanium Pre ₹ 2,843.00 @ www.amazon.in/babyliss-pro-nano-titanium

Táto značka je najlepšie zo žehličky s hodnotením 4,9 - 5 najpestrejšia a efektívne žehličky sú k dispozícii na Babyliss. Oni sú ľahko dostupné vo väčšine krajín.

To dieťa sa ohreje na 450 stupňov Fahrenheita s nastavením teploty LED. Má iónová technológia digitálneho sa vydáva prírodné ióny. So svojimi ultrahladkých titánových dosiek a keramických vykurovacích telies, je to jeden z najlepších! Babyliss je ľahko dostupný Healthkart.com, Medplusbeauty.com a Amazon.in.

3. Philips ProCare HP8339 - 00

Vyrovnávanie vlasov žehličky od tejto značky sú tie najpoužívanejšie a najváženejších vyrovnávanie vlasov.

Kúpiť Philips ProCare @ www.amazon.in/philips-procare

ProCare HP8339 - 00 je dodávaný s patentovanými doskami Dual Care a EHD technológie. S keramickým povrchom a LED indikátor, či je žehlička pripravená na použitie alebo nie, na Rs.3000 / - to je hit! Doba zahrievania je 15 sekúnd.

Moja skúsenosť: Ja používam jednu z nich a úplne ju milujú. Kúpil som dolu z Stylecraze.com, a to je ešte pracuje skvele. Môžete si tiež kúpiť od nejakej hlavnej indický nákupný portál - medplusbeauty.com, urbantouch.com, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Ohrieva sa po 10 sekundách a poskytuje dobrú teplo v krátkom čase. I obyčajne začínajú s vyrovnávanie vlasov zo dna a chrbta a pohybovať hore a končí so svojimi údermi. Nikdy som technicky skúsený žiadny problém ani vlas zamotania či popáleniny s týmto

4. Soli turmalín Keramické plochej ocele

Jeden z popredných vlasy rovnejší značiek na trhu, soli je známa krásnymi farbami, ktoré priťahujú ženy.

Soli Tourmaline Keramické plochej ocele s nastavením variabilných teplote 140 ° F až 400 F, je s turmalín keramické dosky a má šírku 1 - 3 - 4 "doske. Kúpte si soli z Amazon.in.

5. Braun ES 3 Satin Hair

Je jedným z najdostupnejších značiek Braun činí sleekest a štýlové vyrovnávanie vlasov.

Braun vyrovnávanie vlasov ES 3 Satin Hair, známy ako najlepší plochej ocele pre vlasy, má obmedzenú varný stupeň nastavený na 200 ° C, aby sa ubezpečil nevystavujte vlasy voči vyšším teplotám a poškodiť ju. Dodáva sa s Nano klznými keramické dosky, ktoré emitujú saténové ióny udržať satén ako mäkkou srsťou. Môžete ľahko nájsť tieto na mestské Touch, Flipkart alebo eBay.

6. Philips HP 8315 na vlasy

Philips hp8315 žehlička na vlasy (čierna) prichádza s uzatváracou funkciou auto, 30 sekúnd doba ohrevu, 360 ° otočným káblom, optickou indikáciou, duálne napätie, keramické dosky a dosky zámkov. Táto žehlička na vlasy bol navrhnutý tak, aby glossiest účes, ktorý odráža krásne a zdravé vlasy.

Je vytvorený s duálnym napätím pre použitie po celom svete. To má 1,8 m kábla s, ktorý možno použiť na diaľku rovnako. Má indikátor pre zapnutie, ktorý vám poskytne nádherné výsledky každý deň bez akýchkoľvek ťažkostí. Tieto XL keramické dosky pracujú výborne dobre na vlasy bez lesku a poskytuje hladký, lesklý a kaskády ako vlasy.

To narovná objemný vlasy rýchlo, kedykoľvek budete chcieť chváliť sa drzý vzhľad salónu podobné. Vlasy žehličky vypne na svoje vlastné po jednej hodine. To prichádza s dva roky Philips India záručných a tranzitné poistenie.

Najlepšie žehlička na vlasy môžete mať ešte dnes. Skús to!

7. Philips HP 8309 na vlasy (Black)

HP8309 vlasy Philips vám leštené, rovné a lesklé vlasy bez poškodenia. Ohrieva sa len za 30 sekúnd a je veľmi pohodlné a jednoduché použitie. Je kompaktný a malé, že má vykurovacie doštičiek potiahnutých keramické na kladný teplotný súčiniteľ vykurovacích telies.

To udrží a rozvádza teplo rovnomerne pre rýchle a efektívne výsledky. Tým sa vaše vlasy hladké a rovné bez porušenia alebo ich poškodenia. Dodáva sa s dvomi rokmi Philips India záručných a tranzitné poistenie.

8. Inalsa Trendy na vlasy (Black)

Kúpiť Inalsa Trendy žehlička na vlasy Pre ₹ 849.00 @ www.amazon.in/inalsa-trendy-hair-straightener

To Inalsa moderný žehlička na vlasy vám rovné a lesklé kadere. Tento styling nástroj je cenovo dostupný a nebude štipku vrecku. To je moderný a má keramickú technológií dodať optimálne výsledky v rýchlom čase.

Je to elegantné, elegantné, ľahký a kompaktný dizajn umožňuje jednoduché prenášanie. Keramická doska potiahnutá rozvádza teplo rovnomerne, účinnejšie zadržiavanie tepla a eliminuje škodlivé horúce škvrny. To dáva lesklé a rovné vlasy. To má jeden rok Indie záruku a bezplatnú tranzitné poistenie.

9. Panasonic EH HW17 na vlasy (Black)

To má veľmi kompaktné rozmery a je straightener cum kulmy. Rozsah teploty produktu je 200 ° C. To má povlak z keramiky na hladké, rovné a mäkšie vlasy. To prichádza s dva roky Panasonic India záručných a tranzitné poistenie.

10. Philips HP 4696 - 22 6 v 1 Hair Styler (zlaté a strieborné)

Jedná sa o salon multi-stylista žehlička na vlasy od spoločnosti Philips. To bude spravovať vaše vlasy vzhľad po celý deň. To prichádza s šiestimi prílohami, ktoré vám pomôžu vytvoriť veľké zvlnenie, prstienky / vlny, škrtenia, ako aj kiná a elegantné, rovné vlasy.

To možno ľahko a pohodlne sa drží a nedáva žiadne tepelné popáleniny. Špička je potiahnutý špeciálne izolačného materiálu, takže zostáva chladný. To má keramické potiahnuté dosky pre výrobu vaše vlasy lesklé a lesklé ako nikdy predtým.

11. Remington S1005 na vlasy

Kúpiť Remington S1005 žehlička na vlasy Pre ₹ 2,489.00 @ www.amazon.in/remington-s1005-hair-straightener

Remington S1005 žehlička na vlasy vám hladký a rovný salon podobné vlasy. To prichádza s kombináciou keramiky, turmalín a technológií teflónových pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Vlasy žehlička ohrieva v dĺžke 30 sekúnd. To má zámok doska postavená, ktorý umožňuje pohodlne uložiť prístroj bezpečne.

To je veľmi kompaktný a s dlhými doskami, zachytáva silnejšie objemy vlasy. Má ľahko použiteľné ovládacie tlačidlo a regulátor pre nastavenie teploty. Tým sa vaše vlasy vyzerať zdravo a rovno a tiež dáva to bezpečné a pohodlné štýl.

12. Morphy Richards Style Max - 10 In One Styling kit vlasy Styler

To má dve nastavenia tepla a 360 ° otočný kábel. To vám dá niečo z typickej retro vzhľad s trendmi, pekný prstienky s jednoduchým kliknutím na tlačidlo a v pohodlí svojho domova. To je dodávaný s 10 rôznymi prílohami, ktoré vám umožní nastaviť si vlasy, ako si prajete. To má koncentrátor pre okamžité sušenie mieste. Je vybavená najmodernejšou technológiou je a je ľahký, kompaktný a ľahko sa prenáša.

13. Remington S1001 na vlasy

To prichádza s ešte tepelnými doštičkami, ktoré sú extra dlhá. To chráni proti kader a kĺže hladko. To má vysokú tepelnú úpravou s teplotnom rozsahu 210 ° C,

14. Nova NHS - 873 na vlasy

Kúpiť Nova NHS - 873 žehlička na vlasy Pre ₹ 799.00 @ www.amazon.in/nova-nhs - 873-vlasy rovnačky

To má trojaký ochranný vzorec pre extra hladkosť a lesklé účesy. Rýchle tepelné keramiky zachováva prirodzenú vlhkosť. To má tiež reguláciu teploty sa zapína a vypína spínačom pre dokonalé vyžarovanie tepla. Dodáva sa s šesťmesačným Nova Indie záruku a tranzitné poistenie.

15. Sedu revolúcia turmalín Ionic Styling železa

Kúpiť Sedu Revolution turmalín Ionic Styling železa pre ₹ 13,827.00 @ www.amazon.in/sedu-revolution-tourmaline-ionic-styling-iron

To je tiež jeden z najlepších kúpi pre vyrovnávanie vlasov s hodnotenie 4,7 - 5.

Sedu Revolution turmalín Ionic Styling Železo je k dispozícii v mnohých krásnych farbách. To má variabilné nastavenie 180 F až 450 F a tiež 2-ročnú záruku. Účinne narovná všetky druhy vlasov textúr so svojimi 1 "keramické turmalín dosiek. Môžete si to ľahko odoslané z Amazon.in.

Mali by sme si ujsť žiadny produkt tu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Do tej doby, aby to štýlové!

load...