Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny na pivo - náš top 5

Najlepšie šampóny na pivo - náš top 5

V dnešnej dobe, pivo nie je len ľadový nápoj, ktorý osviežuje telo. Očistenie vlasov s pivom môže skutočne dať úžasné výhody, ako je extra objem, vlhkosť a lesk okamžite. Pivo je prírodný kondicionér na vlasy a je to pomaly získava na popularite medzi ľuďmi. Pivo obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty, ktoré ťažia vlasy v mnohých ohľadoch. Pivo tiež obsahuje proteín, ktorý opravy poškodené vlasy a pomáha pri ich posilňovaní.

Ak chcete získať výhody piva pre vaše vlasy, ale majú strach z neporiadku a silný zápach, bude to znamenať, skúste použiť, pivné šampón ', pretože sú ľahko dostupné všade. Pivné šampón výhody sú rovnaké ako pri použití pivo rovno na vlasy K dispozícii sú na trhu početné pivo šampóny a tu je zoznam top - 5, z ktorých si môžete vybrať.

Najviac ľahko dostupné Pivný šampón V Indii

1. Park Avenue Beer Shampoo:

Tento šampón je dodávaný v plastovej fľaši, ktorá sa podobá skutočné pivo. Má zásobník na vrchole, ktorý umožňuje cestovať friendly bez obáv z úniku. Bude nechať svoje kadere jemné, hodvábne a kader zadarmo. Nezáleží na penu dobre, ktorý ukazuje, že obsahuje menšie množstvo SLES, ktorá je škodlivá pre vlasy. To bude tiež vaše vlasy zvládnuteľné a nemusíte sa ním riadiť s kondicionérom. To bude vyhovovať ľuďom, ktorí majú suché vlasy. Cena je 160 INR za 200 ml, čo je veľmi rozumné.

load...

2. Uvádzacia Zloženie Pivo a vajcia šampón:

Tento šampón funguje dobre pre, beztiaže 'vlasy, pretože obsahuje dobroty vajcom a pivo, ktoré hlboko podmienky vlasov. To tiež dodáva lesk na vlasy, ktorý zostáva dlho. To dáva plnosť a volumizing efekt na tenké a lámavé vlasy a udržuje ich vyživovaná. Nespôsobuje padanie vlasov a má tiež príjemnú vôňu, ktorá nie je viac ako napájanie. Pivo a vajec funguje skvele dohromady.

3. Watson zväčšenie objemu Liečba Beer:

Tento šampón je formulovaný pre jemné a tenké vlasy a dodáva telu kadere. Okrem toho obsahuje pivný extrakt, ktorý podmienky a vyživuje vlasy, bez toho aby ich suchý. Stálo to 230 INR za 400 ml, čo je celkom rozumné. Šampón mydlil dobre a pokožku hlavy a vlasy budú úplne vyčistiť. Ak máte záujem o šampón, ktorý môže pridať hlasitosť na vlasy vám, potom tento produkt vyrieši váš problém.

load...

4. Svieža Cynthia Sylvia Stout Pivný šampón:

Vonia to ako pivo a citrónom a je dodávaný vo veľké plastové fľaše. Šampón stálo 530 INR za 100gm. Čistí vlasy a vlasovú pokožku úplne bez váženia sa vaše vlasy. Dodáva lesk vašich vlasov a robí je lesklý. Neobsahuje žiadne škodlivé zložky, ale stále robí vlasy zvládnuteľné. To nie je po dôkladnom umytí nezanecháva žiadnu vôňu. Je to stav vašich vlasov, bez toho aby ich suchý.

5. Boots Pivo a vajcia intenzívnu starostlivosť o vlasy:

Nie je to šampón, ale je to stojí za zmienku. Jedná sa o vlasy, masky a je cenený pre 200INR 400 ml, čo je celkom rozumné. Je vyrobený pre jemné vlasy a dodáva telu a hlasitosť. Uplatňovať po dobu 5 minút po umytí šampónom a preskočiť kondicionér. To umožní, aby vaše vlasy mäkké, hladké a lesklé. Bude tiež hydratovať a podmieňujú ich keďže obsahuje pivo a vajcia, ktoré sú prirodzené klimatizačné jednotky.

Dúfam, že by mohli využívať výhody pivný šampón na vlasy a získať zvládnuteľný, lesklé vlasy. Do podeliť o svoje myšlienky.

load...