Starostlivosť o vlasy

Ako používať kokosový olej na lupy

Ako používať kokosový olej na lupy

Lupiny, známy tiež ako Pityriasis simplex alebo lupy, je bežný stav skalp čelia ľuďmi všetkých vekových kategórií, po celom svete. Je to v podstate nadmerné vylučovanie mŕtvej kože z pokožky hlavy a je spôsobené extrémne mastnú, suchú, alebo infikované vlasovej pokožky. Sme ešte len určiť presnú príčinu lupín, a nie je tam žiadny trvalý liek na podmienku. Avšak, existujú spôsoby, ako kontrolovať a minimalizovať problém.

Kokosový olej, ktorý sa extrahuje z mäsa zrelých kokosových orechov, je bohatá na vitamíny a mastných kyselín. Tie vyživujú vlasovej pokožky a odstránenie mazu nahromadenie. Jeho antimikrobiálne vlastnosti, v kombinácii s jeho razantné a výživný prírody, z neho robí jeden z najlepších riešení pre starostlivosť o vlasy.

Aké sú príčiny lupín?

Suchom prostredí môže tlačiť pokožku hlavy na plné obrátky, takže je produkovať nadmerné mazu, prírodný olej na pokožke hlavy. Príliš veľa mazu má tendenciu upchávajú póry a priťahovať mikróby, čo vedie k infekciám, ktoré spôsobujú lupiny. Ďalšou príčinou tohto stavu je citlivosť na huby Malassezia. Aj keď sa prirodzene vyskytuje na pokožke hlavy každého človeka, to spôsobuje podráždenie u niektorých ľudí dochádza k nekontrolovanému rastu a kŕmenie na mazu. Citlivosť kvasnice, suchá koža, nie šampónovanie dosť a vaša strava sú tiež faktory, ktoré môžu viesť k lupín.

load...

Ako používať kokosový olej pre lupiny?

Môžete jednoducho použiť kokosový olej na vlasy. Avšak existujú metódy, ktoré vám pomôžu využívať maximum výhod z ropy. Postupujte podľa pokynov na liečbu lupín prirodzene pomocou kokosový olej.

1. Hlboký Klimatizácia s kokosovým olejom

Kokosový olej je najlepší liek pre liečbu suché, poškodené a cez spracované vlasy. Hlboký kondicionér bude hydratujú vlasy a zároveň zbaviť lupín. Urob to najmenej raz týždenne, aby účinne kontrolovať problém.

prísady
 • 2 - 3 lyžice kokosového oleja (v závislosti na dĺžke vlasov)
 • Kúpacie čiapky / Teplý uterák
 • Širokouhlý ozubený hrebeň
procedúra
 1. Umyte si vlasy šampónom. Nenechajte stavu.
 2. Pomocou širokej zuby hrebeň, časť si vlasy, kým je ešte trochu vlhký. Trieť nejaký kokosový olej medzi dlaňami a spustiť aplikáciu na vlasy.
 3. Uistite sa, že pokrývajú pokožku hlavy a všetky vaše vlasy od korienkov ku končekom.
 4. Dať si vlasy a prikryjú ho kúpaciu čiapku, alebo ju zabaľte do teplého uteráka (môžete zahriať na uterák sa s blowdryer). Teplé atmosféru vnútri kúpaciu čiapku alebo uterákom umožnia maximálnu prienikom.
 5. Nechať ho sedieť po dobu aspoň 30 minút. Dalo by sa tiež nechať olej v cez noc a umyte ráno.
 6. Umyť si vlasy dobre šampónom a zaistiť, že neexistuje žiadny zvyšok oleja po sebe zanechal.

2. Hot Masážny olej s kokosovým olejom

Masáž horúci olej je jedným z najrýchlejších a najefektívnejších spôsobov, ako využiť kokosový olej ako teplo umožňuje maximálny prienik. Masáž bude stimulovať váš skalp a očistiť žiadny olej alebo usadzovaniu nečistôt.

load...
prísady

2 - 3 lyžice kokosového oleja (v závislosti na dĺžke vlasov).

procedúra
 1. Rozohrejte kokosový olej na sporáku. Nerobia to príliš horúca; mali by ste byť stále schopný sa ho dotknúť potom, čo ju ohriať.
 2. Ponorte prsty v oleji a použiť ich k masáži olej do pokožky hlavy.
 3. Masírujte pokožku hlavy po dobu 10 - 15 minút, kým sa vzťahuje každej časti.
 4. Použite zvyšný olej na kabát vlasy.
 5. Nechať ho sedieť po dobu 30 minút a potom umyte si ich s dobrým šampónom.

3. Kokosový olej a citrónovou šťavou

Váš skalp je prirodzene kyslý. Preto, za použitia citrónovej šťavy, ktorá je acidické povahy, je vynikajúci pre čistenie a obnovením. To, v kombinácii s kokosovým olejom, je ideálnym riešením pre lupy.

prísady
 • 2 lyžice kokosového oleja
 • 1 lyžička citrónovej šťavy
procedúra
 1. Zmiešajte vyššie zmienených zložiek a použijú zmes na vlasovej pokožky a vlasov.
 2. Vmasírujte po dobu niekoľkých minút a nechajte ju po dobu 20 - 30 minút.
 3. Umyte šampónom.

4. Kokosový olej a jojobový olej

Jojobový olej nie je naozaj olej, ale vosk ester. Je to podobné ako mazu produkovaného pokožky hlavy, a jej žiadosť bude rozpúšťať prebytočný mazu nahromadenie. To tiež triky váš skalp myslieť, že existuje dostatok oleja a zníženie produkcie. Ak máte mastnú pokožku hlavy, to kokosový a jojobový olej kombinácia je ideálna pre liečbu vášho lupín.

prísady
 • 1 diel kokosový olej
 • 1 diel jojobový olej
procedúra
 1. Zmiešajte oleja do kontajnera a použiť zmes na pokožke hlavy a vlasov.
 2. Vmasírujte olej do pokožky hlavy, aby sa rozpustil všetok mazu. Masírovať po dobu niekoľkých minút, kým sa pokryť celú plochu pokožky hlavy.
 3. Pokrývajú vlasy so sprchou viečkom alebo teplým uterákom.
 4. Nechajte olej sedieť vo vlasoch po dobu najmenej 30 minút.
 5. Zmyť s dobrým šampónom. Ak máte mastnú pokožku hlavy, preskočte kondicionér.

5. Kokosový olej a Rosemary Oil

Rozmarínový olej zvyšuje mikrocirkulácie v pokožke hlavy. To podporuje hojenie a pomáha očisťovacie nahromadenie. V kombinácii s kokosovým olejom, to je ideálne riešenie pre liečenie lupín, ktorý bol príčinou podráždenia a zápaly pred poškriabaním.

prísady
 • 2 - 3 lyžice kokosového oleja
 • 3 - 5 kvapiek rozmarínu silice
procedúra
 1. Pridá sa niekoľko kvapiek rozmarínové silice kokosový olej.
 2. Naneste zmes na vlasovej pokožky a vlasov, masíruje pokožku hlavy, rovnako ako vy.
 3. Pokrývajú vlasy so sprchou viečkom alebo teplého uteráka a nechať to na dobu najmenej 30 minút.
 4. Umyte si vlasy šampónom.

Kokosový olej je dobré pre lupiny?

Obohatený o esenciálne vitamíny E a K, proteíny, kyseliny laurovej, kyseliny kaprinovej, atď, kokosový olej preniká do chlpov a pokožku hlavy a dáva hlboký hydratačné, hydratačné, a úpravu účinok. Je to opravy poškodenej hriadeľa a folikuly, detangles vlasy, a znižuje suchosť, šupinatosť a podráždenie pokožky hlavy. Dobre klimatizované a čisté skalp je odborníkom na udržanie lupín na uzde.

To odstraňuje nahromadenie mazu, odumreté kože a špiny, a udržuje folikuly a vlasy čisté a zdravé, teda liečenie a účinne zabrániť lupiny. To tiež pomáha posilňovať vlasy, znižujú rozbitie a vypadávanie vlasov, podporujú rast vlasov a obnoviť lesk. Z tohto dôvodu sa jedná o ideálne riešenie, aby sa vaše vlasy dlhé, hladké, lesklé, objemný a lupiny-free.

Tu to máte - päť rôznych spôsobov, v ktorých môžete použiť kokosový olej ovládať svoj lupín problému. Vyskúšať tieto jednoduché DIY riešenie na liečbu lupín. Ste povinní vidieť niektoré pozitívne výsledky.

Už ste niekedy mali problém lupín? Dajte nám vedieť, ako to liečiť v sekcii Komentáre nižšie.

load...