Starostlivosť o vlasy

Najlepšie remingtonové vlasy na vlasy k dispozícii - naše top 10

Najlepšie remingtonové vlasy na vlasy k dispozícii - naše top 10

Vyrovnávanie vlasov sú veľmi populárne v týchto dňoch v salónoch a tiež pre použitie v domácnostiach. To vám môže dať hodvábnu, hladkú a jemnú srsť. Nie všetky vyrovnávanie vlasov sú vhodné pre každého. Je dôležité vybrať správne vyrovnávanie vlasov v závislosti od typu vlasov, stav vlasov, vlasové textúry, atď tento post rokovania o Remington vyrovnávanie vlasov, ktoré sú široko používané v týchto dňoch.

Tu je Top 10 Remington vyrovnávanie vlasov:

1. Remington S1005 na vlasy:

To má mnoho funkcií, ako je:

Doskové Zámky, Ceramic Teflon Coating, Variabilné nastavenie teploty, LED svetelnou indikáciou, Worldwide napätie, 30 sec doba ohrevu, 360 ° otočný kábel.

Remington S1005 žehlička na vlasy vám hladké a rovné vlasy. To má keramické, turmalín a teflónové technológie pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Vlasy žehlička ohrieva v rýchlom trvaní 30 sekúnd. To má dlhú šnúru, ktorá poskytuje flexibilitu pri pohybe. Táto žehlička na vlasy sa automaticky vypne a je kompaktný a malé. Je to tenký a dlhý, a dáva silnejšie hlasitosť na vlasy.

load...

Cena: Rs.3699

2. Remington S3500 na vlasy:

Táto výzva prichádza v tepelnom dôkaz sáčku s plávajúcou a hladké klzné dosky. Teplotný rozsah je 150 - 230 ° C. To má turmalín povlak, ktorý ohreje IN15 sec.

load...

Cena: ₨ 0,3699

3. Remington S9500 na vlasy:

Tento Remington rovnačky má veľmi dlhý, keramická a štíhle dosiek. To ohrieva v žiadnom okamihu - iba 10 sekúnd. Remington S9500 žehlička na vlasy poskytuje salón, rovné vlasy s minimálnym úsilím. Môžete získať hladký a rovný účes. To je tiež rýchly, efektívny a poskytuje dobrý výkon. Doštičky sa potiahnu keramických a skutočné perly. To rozvádza teplo po celom povrchu dosky pre rýchle zahriatie bez spálenia vlasov. Remington S9500 žehlička na vlasy má rozsah teplôt 150 - 235 stupňov Celzia a tepla nastavenia v závislosti od typu vlasov a textúry.

Cena: ₨ 0,6399

4. Remington S1450 na vlasy:

Remington S1450 na vlasy prichádza s balíčkom:

Hlavná jednotka, koncentrátor, Závesné slučky, skladacia rukoväť, návod na obsluhu a 2 roky záruka.

Cena: Rs.2299

5. Remington S1001 na vlasy:

To zaisťuje rovnomerné teplo po celej dosky. Tie majú extra dlhé doštičiek a ochranu proti kader. Oni kĺzať hladko a majú vysoké nastavenie tepla. Tento rovnačky má keramické dosky a teplotu 210 ° C, čo má povlak z keramiky, teflónu a turmalín s kontrolkou.

Cena: INR 1215

6. Remington S8590 E51 Keratin Therapy Pre na vlasy:

To je dodávaný s integrovaným digitálnym displejom a pokročilými keratínu keramické potiahnutých dosiek s čidlom pre ochranu proti teplu. Majú plávajúce dosky pre neustálom kontakte a dokonca aj tlak na vlasy. Dodáva sa v luxusnom tepelne odolné puzdro pre skladovanie. To dáva vaše vlasy, že lesklé a štylizovaný vzhľad. Majú pokročilé keratínové dosky, ktoré sú potiahnuté keramickou úpravu účesu, bez toho aby utrpel poškodenie v dôsledku extrémneho tepla.

Cena: Rs.6699

7. Remington S8500 E51 Shine Therapy žehlička na vlasy:

To má digitálny ukazovateľ teploty, pokročilé keramické doštičky potiahnuté zaliaty marocký arganový olej s vitamínom E Obsahuje plávajúce dosky aj pre tlak na vlasy. To dáva poker rovno a dokonalé vlasy, ktoré budú akcentovať celý zvyšok svojho úsilia. Remington S8500 E51 Shine Therapy na vlasy pokročila keramických potiahnuté 110 mm misky s možnosťou regulácie teploty pre vyhladenie nezvládnuteľnú strapatenie.

Cena: Rs.5580

8. Remington S8510 E51 krepovateniu Therapy na vlasy:

To najlepšie Remington žehlička na vlasy má veľmi pokročilé keramické doštičky potiahnuté naplnený mikro kondicionéry strapatenie odolný. Obsahuje floating plechy i pre tlak na vlasy a má digitálnym ukazovateľom teploty. Remington S8510 E51 kader terapia na vlasy je naplnený mikro klimatizačné minimálne statické aj strapatenie bez srsti. Dosky sú plávajúceho typu, rovnako tak, aby zabezpečili, že tam je aj prenos tepla a tlaku na vlasy pre lepšiu styling. Ktorá poskytuje pohodlie a bezpečnostné prvky.

Cena: Rs.4380

9. Remington S5520 na vlasy:

Toto automatické vypnutie po 60 min a teplota LCD zámok s pokročilým keramickým povlakom. To prichádza s turbo boost a závesného zámku pre skladovanie. Remington S5520 žehlička na vlasy je efektívny styling nástroj pre získanie hladké a hebké vlasy. Táto žehlička na vlasy je schopný styling vlasov okamžite sa len zahrievacie dobu 15 sekúnd.

Cena: 5899 INR

10. Remington S6280 na vlasy (Black):

To je veľmi jednoduché navrhnúť vaše vlasy. To je rýchla a účinná pre styling. To má šesť nastavenia teploty maximálnou kontrolou. Remington S6280 na vlasy (čierna) má keramické dosky a je teplotné rozmedzie 120 až 240 stupňov Celzia.

Cena: Rs.4799

Už ste vyskúšali niektorý z týchto vyrovnávanie vlasov Remington? Podeľte sa s nami nižšie.

load...