Starostlivosť o vlasy

Výhody liečby ozónu pre vlasy

Výhody liečby ozónu pre vlasy

Anorganická zlúčenina nazýva trioxygen, bežne známy ako ozónu O3, je modrý farebný, štipľavý zapáchajúci plyn, ktorý je relatívne nestabilná allotrope kyslíka. To sa prirodzene vyskytuje ako ochranná vrstva v atmosfére obklopujúce krajiny, ktorý absorbuje a inhibuje škodlivé žiarenie zo slnka od vstupu do zemskej prostredia.

Tento plyn sa môže extrahovať zo vzduchu, umelo chemickými prostriedkami alebo môžu byť syntetizované v laboratóriu. Ozón nielen eliminuje škodlivé nebezpečenstvo vystavenia škodlivé ultrafialové (UV) žiarenie zo slnka, ale je tiež dôležité pre zachovanie života na našej planéte a našiel iné obchodné, priemyselné, poľnohospodárske, lieky a liečebné zvyklosti naprieč kontinentmi.

Používa sa v dezinfekčných prostriedkov, Dezinfekcia, pesticídy, výrobky pre starostlivosť o tkaniny, balená voda, halogény, čističe vzduchu, zdravotnícke výrobky, terapie ozónu, salón a kúpeľné procedúry atď

load...

Prehľad

Ozón terapia je alternatívna liečba, ktorá sa používa na liečbu niektorých ochorení, ako je cukrovka, srdcové ochorenia, sklzu disku do chrbtice, očné problémy, Parkinsonova choroba, zubné dutiny, kože a vlasov problémov, a dokonca aj rakoviny.

Táto terapia je veľmi populárny v Európe, a je založený na základnej vlastnosť nestability molekuly ozónu, ktorý obsahuje tri atómy kyslíka a výslednú vysokú oxidačné kapacity. V podstate zahŕňa vstrekovanie ozónu do tela po zmiešaní s inými kvapalinami a plynmi.

load...

Ozónová terapia pre vlasy a vlasovú pokožku

 • Prístroje na liečbu ozónom na vlasy bola široko uznávaný pre svoju účinnosť pri ošetrovaní vlasov a vlasovej pokožky problémy, ako sú lupiny, vypadávanie vlasov, rednutie vlasov a poškodenia. Tieto problémy vlasy sú spôsobené najmä v dôsledku faktorov, ako je starnutie, hormonálna nerovnováha, zlá starostlivosť o vlasy, nezdravá strava, chorôb a infekcií, genetických znakov, znečistenie a iných vonkajších faktorov, ktoré všeobecne dehydrovať alebo infikovať skalp ďalej oslabiť a poškodiť vlasové folikuly ,
 • Ozón sa jej nestabilné molekula, ktorá obsahuje tri atómy kyslíka má vysoké oxidačné vlastnosti a uvoľní voľných kyslíkových radikálov na vstrekovaný v akejkoľvek časti tela, ako pokožky hlavy.
 • Pokožku hlavy a vlasy na infúziu je ozónom si oxiduje čo vedie k tvorbe peptónov na hriadeli vlasov sa nachádza v strede prameňov.
 • Ochranná vrstva, ako ozónovej vrstvy strážiť zemskej atmosféry, je vytvorený na každej vlasového prameňa tým, peptóny, že bezpečný strážia vlasy pred poškodením, poškodením a na jeseň. Táto liečba je poskytovaná pomocou strojov, hrebene, ktoré poškodzujú ozónovú krémov apod v salónoch, kúpeľoch, klinikách a podľa dermatológov.
[Čítajte: Diéta]

Prínos liečby Ozone vlasov:

 • On prichádza do kontaktu s koreňmi vlasových prameňov, ozón omladzuje a posilňuje vlasové folikuly k posilneniu a vyživujú vlasy a vlasovú pokožku. Táto terapia zlepšuje krvný obeh a eliminuje mikrobiálnej infekcie prítomných v pokožke hlavy a vlasov.
 • Terapia O3 lieči nielen problémy alebo poškodenie vlasov, rednutie a straty, ale tiež pomáha pri liečbe ďalšie vážnejšie problémy, ako je lupienka, seboroická dermatitída, plešatenie a vypadávanie vlasov.
 • Dodáva objem a hustotu na vlasy, opravy a rekonštruuje pramene ako liečbu a eliminuje problém rozštiepené končeky vlasov, reguluje krepovateniu, aby sa vlasy zvládnuteľné.
 • Stabilizuje skalp a lieči problémy s lupinami, pomáha pri regenerácii nových vlasov, podporuje rast vlasov a prispieva k vytváraniu hladké, mäkké, žiarivé a krásne kučery.
 • Ozón je dobré pre farbené vlasy ako peptóny posilnenie väzby medzi vlasové pramene a farbivo chrániť farbu vlasov, aby to trvať dlhšie, zatiaľ čo pridávanie lesk zámkov.

Opatrenia:

 • Ozónu môžu mať vysoko toxické a škodlivé účinky na telo Ak nastrekovaný v nadmerných množstvách.
 • Malé a regulované množstvo ozónu je dostatočná pre liečbu a terapiu O3 by mal byť podľa možnosti vykonaný na základe odporúčaní a vedením dermatológa alebo zdravotníckeho pracovníka, zatiaľ čo v prvom rade, aby sa nezabúdalo na zdravotný stav osoby, ktoré zvolí pre liečbu ako tejto terapie sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy, osoby s ťažkou kožné alergie atď
[Read: Egg pomôcť pri rast vlasov]

Ozónová terapia pre vlasy sa rýchlo získava popularitu po celom svete pre jeho účinnosť. Jedná sa o jednu zastávku terapie pre všetky vaše vlasy a vlasovú pokožku súvisiace problémy!

load...