Starostlivosť o vlasy

Top 10 proti lupinám kondicionéry k dispozícii

Top 10 proti lupinám kondicionéry k dispozícii

Suchosť a mikrobiálnej infekcie pokožky hlavy spôsobuje začervenanie, podráždenie a zmenu mierky. Táto zmena mierky alebo odlučovanie odumretých kožných buniek pokožky hlavy, sa nazýva lupiny. Lupiny je jedným z najčastejších problémov, ktorým čelia vlasy ľudia vo všetkých vekových skupinách a pohlavia. Tento problém možno riešiť pomocou proti lupinám a šampónov, vlasových masky, vlasové vody, klimatizačné jednotky atď.

Anti lupinám kondicionéry sú špeciálne formulované na liečbu a prevenciu lupín od zvlhčovanie a hydratáciu vlasov, čistenie navyše nahromadené maz, boj a odstránenie lupín spôsobujú baktérie a plesne z pokožky hlavy, posilnenie vlasov od korienkov ku končekom, upokojuje pokožku hlavy a podporuje rast z dlhej, silné, lesklé a objemné vlasy. Najlepšie dostupné proti lupinám vlasové kondicionéry, ktoré sú so musí snažiť pre ľudí, ktorí trpia tohto problému vlasy sú uvedené nižšie.

Najlepšie Anti lupy kondicionéry

1. Head & Shoulders Dry Scalp Care Kondicionér:

Obohatený o mandľové extrakty listov, tento kondicionér pomáha hlboké hydratuje a upokojuje pokožku hlavy a zároveň účinne bojuje s problémami lupinám. Je ideálnym riešením pre liečbu suchosť a svrbenie pokožky hlavy, ako to hydratuje pokožku výstižne a tiež pomáha kontrolovať frizziness vlasov k tomu, aby mäkký, čistý a lupinám voľné kadere. To je najlepšie kondicionér pre lupín bez pochýb.

load...

2. Matrix Biolage proti lupinám kondicionér:

Pythrithone Zinok prítomný v tomto kondicionér pracuje v ideálnom prípade na úľavu od podráždenia pokožky hlavy a šupinatosť, pomáha zbaviť lupín a účinne zabraňuje jej opakovaniu. Vyhladzuje pokožku hlavy a podporuje rast lesklé, zdravé a silné vlasy.

3. Dove proti lupinám kondicionér:

ZPTO vzorce a mikro technológie vlhkosti sérum spojí v tejto kondicionér pomáha k liečbe a prevencii lupín s ľahkosťou pri omladzovanie vlasy, aby bolo mäkšie, lesklejšie, hladšie a lupiny zadarmo.

load...

4. Sunsilk proti lupinám kondicionér:

Sunsilk proti lupinám kondicionér s ZPTO zložité vzorce a Citrus krémových energizérov pomáha liečiť problém lupín a šupinatá, svrbenie pokožky hlavy účinne a napomáha pri udržiavaní zdravej a krásne vlasy.

5. Schwarzkopf Bc skalp terapia lupy Riadenie kvapalinových:

Čistiace vzorec tohto produktu so zinkom P, aminokyseliny a vitamín B3 pomáha zabrániť ošupenia vlasovej pokožky a tiež pôsobí proti hubám, ktorý je zodpovedný za tvorbu lupín tým poskytuje základné riešenie a liečbu problémov lupinám zatiaľ čo čistenie, výživný a osviežujúci skalp.

6. Pantene Pro-V pre boj proti lupinám kondicionér:

Pro-V a ZPT vzorec kombinovať do Pantene Pro V proti lupinám kondicionér preniká hlboko do vlasových prameňov tvoriacich je silný z koreňa, vyživuje a hydratuje pokožku hlavy na liečbu a prevenciu opakovanému výskytu lupín zároveň vlasov bude mäkké, žiarivý a krásny.

7. VLCC lupy ovládanie kondicionér:

Rozmarín extrakty prítomný v tomto kondicionér poskytnúť antimikrobiálne vlastnosti, ktoré jej, ktoré pomáhajú pri udržiavaní infekcie pokožky hlavy od tela a tým bráni tvorbe lupín. Obsah mentolu upokojuje a osviežuje a vlasovej pokožky a hydratuje pokožku riadne podporovať rast silné a zdravé vlasy.

8. Garnier Fructis Proti lupinám kondicionér:

Kombinácia pyritiónu zinku, citrusových extraktov a aktívnu ovocné koncentráty v tomto kondicionér od Garnier pomáha odstrániť prebytočný olej a nečistoty z vlasov, liečbe a prevencii lupín, posilňuje vlasy z koreňa a čím sa stávajú mäkkými a lesklé.

9. Neutrogena T / Gel terapeutické proti lupinám kondicionér:

Svieža vôňa a navyše klimatizácia vzorec je tento medikovanej kondicionér ideálny pre liečbu svrbenia a vločkovitých skalp a lupinám problémy. Neutrogena T / Gel terapeutické proti lupinám kondicionér hydratuje nielen pokožku hlavy a riadi zmenu na koži, ale tiež robí vlasy lesklé, hladké, plnšie a zvládnuteľné.

10. Giovanni Nebuďte Flaky proti lupinám kondicionér:

To proti lupinám kondicionér bojuje problém lupín so svojím 2,2% obsahom kyseliny salicylovej, zatiaľ čo ovsené vločky, eukalyptus, tea tree a Noni extrakty obsiahnuté v ňom majú osviežujúci, upokojujúci a hlboký hydratačný účinok na pokožku hlavy a vlasy vytvárať hodvábne a čisté zámky ,

load...