Starostlivosť o vlasy

Najlepšie farby vlasov farieb vlasov Schwarzkopf - naša špička 10

Najlepšie farby vlasov farieb vlasov Schwarzkopf - naša špička 10

Schwarzkopf, jedna z najznámejších značiek dneška na farbu vlasov, má veľa pre úpravu vlasov a farbenie výrobkov, ktoré sú zaručené, aby vaše vlasy, ktoré žiarivé a krásne vzhľad! Aj keď táto značka je veľmi obľúbená u štylistov, že farby na vlasy Schwarzkopf môžu byť tiež použité ako doma, čo vám očarujúce a profesionálne-štylizované farebný účinok.

Schwarzkopf farebná paleta skúsenosti získal dôveru miliónov žien na celom svete a hrdo spĺňa očakávania svojich zákazníkov pre dlhotrvajúce farby.

Ak hľadáte pridať nejaké farby do kadere, tu sú top 10 Schwarzkopf farba vlasov produktové rady, ktoré by ste mali z čoho vyberať.

Schwarzkopf Farba vlasov Produkty

1. Schwarzkopf Igora:

Schwarzkopf IGORA dáva kráľovský nádych a farbu na vlasy. Farebná škála je obrovská a poskytuje maximálnu intenzitu farby s vysokým rozlíšením. To dáva plnú šedú pokrytie vlasy husté a odolné proti srsti a má dobrú výdrž v náročných podmienkach. Produkt sa šíri rovnomerne, ktorý uľahčuje aplikovať.

load...

2. Palette Intensive Color Creme:

Táto nová paleta farieb intenzívny krém je dodávaný s tekutými keratín dať intenzitu, lesk a dlhotrvajúcu farbu. Dodáva sa v rôznych odtieňoch, ktoré tiež pridať hlasitosť na vlasy vo veľkom štýle a ochrany proti vyblednutiu robí vaše vlasy vyzerať lesklé po dlhšie časové obdobie. Môžete chváliť svoj štýl z rôznych odtieňov, ako je chladný ohriať, červených tónoch, prírodné alebo zlatej alebo hnedej a čiernej. Ich farebná paleta má sýto rad z čoho vyberať nové farebné dimenzie. Farba pomáha stavu a poskytnúť hlboké, dlhotrvajúce starostlivosť o vaše vlasy, aby vaše vlasy vyzerať extra mäkké a hladké.

3. Schwarzkopf Palette Permanent Natural Colors:

Paletové trvalé prirodzenej farby poskytnúť bohaté a prirodzene vyzerajúce farbenie na jednotke intenzívnej starostlivosti. Táto nová paleta dáva výživu, pretože zahŕňa čisté vybraných olejov a jojobový mlieko. Vaše vlasy sa cíti naozaj jemné, lesklé, žiarivá a plná a je ideálny pre šedú pokrytie vlasy.

load...

4. Schwarzkopf Palette Deluxe:

Palette Deluxe je prvá farba, ktorá sa stará o vaše vlasy s intenzívnym 7-oleja séra. To dáva trvalé zafarbenie spolu s prírodnou starostlivosti pre zdravo vyzerajúce lesklé vlasy. To je vaše vlasy vyzerať nádherné, bohaté a plné objemu. Paleta deluxe má bohatú, krémovú textúru, ktorá je vysoko pigmentovaná. Farba ide hlboko do vlasov, čím sa získa luxusný dlhotrvajúci účinok. Je ľahko ovládateľný a je dodávaný vo fľaši, ktorý robí to veľmi presné uplatniť pri korienkoch, bez chaotický a odkvapkávanie. Vynikajúci pre tých, ktorí chcú šedej pokrytie vlasov.

5. Schwarzkopf Palette Salon Farby:

To Schwarzkopf farbenie vlasov produkt poskytuje intenzívny lesk a dlhotrvajúcu sfarbenie. Je ľahko použiteľné a poskytuje presné aplikácie s vynikajúcim šedej pokrytia vlasov. Dostanú hlboko infúziu do vlasového vlákna pre dosiahnutie najlepších výsledkov farbenia. Pôsobí tiež ako spevňujúca kondicionér poskytnutie starostlivosti, rekonštrukcie a povlak na vlasy. Táto farba vlasov má dlhotrvajúci účinok, ktorý je vaše vlasy zdravé a živé. Prichádzajú vo fľaši, ktoré možno ľahko aplikovať na akúkoľvek dĺžku vlasov dať ohromujúci farebný výsledok.

6. Palette Mousse Color:

To je pena sfarbenie, ktoré sa ľahko aplikuje a poskytuje lesklý lesk. Dodáva sa vo fľaši ready-to-use, ako šampón a má šťavnaté-ovocná vôňa, ktorá je pretrvávajúca a udržiava sfarbenie vôňu na uzde. Farba je dlhá -lasting a lesklý a je vynikajúci pre šedú pokrytie. Tento non kvapkanie a nie chaotický vzorec bol určený najmä odborníkmi. Táto paleta obsahuje dobroty jahodového extraktu, ktorý robí to veľmi jemný na vlasy, zatiaľ čo hlboko posilňovať a vyživuje vlasy, aby to vyzeralo ešte zdravé, mäkké a lesklé.

7. Palette Color & Gloss:

Paleta farieb a lesku farby vašich vlasov s perfektným lesklé a žiarivé účinok. Zahrnutie makadamových pomáha zaistiť intenzívnu a šetrnú starostlivosť o vlasy. Jedná sa o prírodná farba na vlasy, ktorá neobsahuje žiadny amoniak. Žiarivé, lahodný, lesklé farby dať živý lesk a dobrú šedú pokrytia a nechať si vlasy voňajúce krásna s čerstvým ovocnou arómou malina, liči, broskýň a ruží.

8. Palette Color Shampoo:

Farebná paleta šampón je čistá farba, ktorá neobsahuje čpavok a je veľmi jemný na vlasy. Jedná sa o semi-permanentná farba, ktorá má krémovú textúru a obsahuje argón olej dať zdravý a prirodzený vzhľad. Táto farba pomáha zlepšiť lesk a poskytuje vynikajúcu šedej pokrytie. Krémová textúra uľahčuje aplikáciu - bez kvapkajúcej alebo dobývaním neusporiadaný.

9. Palette Instant Color:

Palette instant color poskytuje lesk s intenzívnou starostlivosťou. Sfarbenie neobsahuje čpavok a peroxid, čo znamená, žiadne poškodenie vašich vlasov. To dáva trvalé sfarbenie s trblietavé lesk a farby sú k dispozícii v 10 rýchlych lesklých odtieňoch. Farba vlasov trvá 6 - 8 vlasy umýva a je ľahko a rýchlo použiť.

10. Schwarzkopf Konečný Farba:

Tento konečný farba má multi-využitie, ktorý je dodávaný v penovom textúru. Jedná sa o permanentná farba na vlasy, ktorá nezahŕňa miešanie, stres a zmätok. To možno ľahko použiť doma pre jednu aplikáciu full-hlavy a jedného re-touch aplikácií. Vaše vlasy budú vyzerať živé a odborne-štylizované, vďaka intenzívnej kondicionér starostlivosti. Farba obsahuje tekutý keratín, ktorý pomáha pri zachovaní štruktúry vlasov a poskytuje zdravé vlasy.

Dúfame, že tento článok bol poučný a zaujímavý. Takže, ktorý Schwarzkopf vlasy farbu, ktorú sa pokúsime? Prosím, podeľte sa o svoje cenné komentár zmienku o svoje skúsenosti.

load...