Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasy Kondicionéry pre mastné vlasy - náš top 10

Najlepšie vlasy Kondicionéry pre mastné vlasy - náš top 10

Mastná, mastná, neživý, matná a krehké... Ak je táto slová opísal svoj stav vlasov, tento príspevok je pre vás. Neriaditeľnými olejové vlasy sú horšie ako nočná mora a ľudia s týmto typom vlasov túžobne želajú mať krásne hodvábne vlasy.

Znečistenie, drsné chemické ošetrenie, nevhodnej stravy a nezdravého životného štýlu je niekoľko dôvodov, spôsobiť zmätok na vlasy. Preto je dôležité vziať dobrú starostlivosť o neho. Používanie kondicionér podľa typu vlasov zaisťuje dobrú vlasy zdravie.

Dnes predstavujeme Top 10 zoznamu klimatizačné mastné vlasy. Skús a všimnite si rozdielu.

Najlepšie kondicionér pre mastné vlasy: Top 10 Zoznam

1. Lotus herbára Soya Smooth - Soya Protein Crème Hlboká kondicionér:

Tento vlasový kondicionér je špeciálne formulované tak, aby zabezpečili, že neexistuje žiadna stopa mastnoty odišiel na vlasy po aplikácii. To podmienky vaše vlasy dobre, robí je mäkké, hladké a pridať lesk. Taktiež detangles je pre jednoduché a bezproblémové česanie. Zložky v tomto produkte sú úplne prírodné a bezpečná.

load...

Cena: 175 INR

2. Biotique Green Apple Purifying Shampoo & Conditioner:

Tento 2-in - 1 produkt čistí pokožku hlavy ako šampón a stavu vlasy ako kondicionér. Určené najmä pre mastné vlasy, odstraňuje prebytočný maz bez sušenia vlasov a tiež udržiava rovnováhu pH. Obsahuje dobrotu zeleného jablka extraktov, morských rias, bielkovín a Centella, ktoré robí vaše vlasy silné, zdravé a hydratované. Ak máte radi za použitia 2-in - 1 výrobkov, potom je to stojí za vyskúšanie!

load...

Cena: 99 INR

3. Sattvik Organics revitalizačné kondicionér:

Tento produkt je ideálny pre mastné vlasy, pretože vyživuje svoje kadere, bez toho aby ich mastná. Je vybavený z prírodných surovín, ako je rozmarín aróma oleja a lesk vlasov séra, ktoré pridávajú objem, lesk a posilňuje vlasové pramene. To tiež minimalizuje krepovateniu do značnej miery a robí vlasy zvládnuteľné. Ak ste pri pohľade na hlbokú výživu bez mastnoty, potom je tento kondicionér je najlepšie hodí pre vás.

Cena: 125 INR

4. Boots bergamot kondicionér pre mastné vlasy:

Výrobok je špeciálne vyrobený pre mastné vlasy. Obsahuje dobrotu bergamot extraktu, ktorý odstraňuje olej z pokožky hlavy. Takisto podmienky a vyživuje vlasy, bez toho aby ich sušenie. Je skrotí krepovateniu a je vaša kadere zvládnuteľné, lesklé a hladké.

Cena: 550 INR

5. Khadi Orange Lemongrass Vlasový kondicionér:

Táto Khadi kondicionér revitalizuje vlasy, pretože obsahuje dobrotu citrónovej trávy a rôznych aromatických olejov, ktoré vyživuje vlasy, bez toho aby ich krívanie alebo mastná. Vzorec je nemastný a udržiava vlasy mäkké, poddajné a lesklé. To tiež má antibakteriálne vlastnosti, ktoré bránia padanie vlasov a podporuje ich rast. Nezabudnite si vyskúšať!

Cena: 120 INR

6. Dove proti lupinám Therapy Shampoo:

Ak ste trpia recidivujúce lupiny, potom to proti lupinám kondicionér od Dove stojí za vyskúšanie. Toto nemastné kondicionér odstraňuje prebytočný olej bez sušenia vlasov a tiež udržuje je hydratovaná. Obsahuje prírodné zložky, ktoré sú prínosné vlasy. Môžete si všimnúť, rozdiel v jedinom praní, ako to robí vaše vlasy mäkké, hladké a lesklé.

Cena: 139 INR

7. Body Shop Rainforest Radiance kondicionér pre farbené vlasy:

Rozsah šampóny a kondicionéry od Body Shop sú bez silikónu a to dažďový prales kondicionér je jedným z nich. Je najvhodnejší pre ľudí s farebným a mastné vlasy, čo sa tvrdí, aby sa zabránilo farby z blednutiu čoskoro. Obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré robia vlasy hebké, hladké a lesklé. Vzorec je nemastný, takže nemusíte mať strach o ochabnuté a vlasy bez lesku už!

Cena: 725 INR

8. Khadi Zelený čaj Aloe Vera Vlasový kondicionér:

Tento produkt je vyrobený z prírodných surovín, ktoré udržujú vlasy hydratovaná, bez toho aby ich krívanie alebo mastný. To je to, čo robí to najlepšie hodí pre mastné vlasy. Uvedená cena je cenovo dostupné a je dodávaný v tradičných Khadi obale. To zanechá vaše vlasy mäkké, hladké, detangled a zvládnuteľné. Rozlúčte sa s nepoddajné vlasy!

Cena: 120 INR

9. Fab India Aloe Vera Protein Shampoo:

Ľudia s mastnou typ vlasov by mali používať produkty, ktoré obsahujú aloe vera, a to kondicionér z Fab Indie obsahuje aloe vera, vďaka ktorému je vhodný pre mastné vlasy. Obsahuje vitamín E, ktorý hydratuje vlasy, bez opustil ho v suchu a dáva to Sheen a odraziť. Textúra je krémová a svetlo, ktoré je vhodné pre mastné vlasy.

Cena: 175 INR

10. Dove Výživný Oil Care Mask:

Obsahuje vita oleje, ktoré vyživujú vaše vlasy, bez opustil je tupá alebo mastný. To je vaše vlasy mimoriadne hladké, lesklé a zvládnuteľné. To tiež znižuje padanie vlasov do značnej miery a riadi kader... Nie je to úžasné?

Cena: 300 INR

load...