Starostlivosť o vlasy

Môže lupiny spôsobiť vypadávanie vlasov?

Môže lupiny spôsobiť vypadávanie vlasov?

"Je lupiny vypadávanie vlasov možnosť? Ako sa dá prepojiť obe podmienky? "To sú niektoré z najčastejších otázok ľudí, ktorí zažívajú vypadávanie vlasov.

Lupiny je chronické a najbežnejší skalp stav prezentované v podobe bielych vločiek, ktoré sa objavujú na pokožke hlavy. Tieto vločky z povrchovej vrstve kože z odumretých kožných buniek za následok svrbenie. Energická škrabanie v konečnom dôsledku vedie k vypadávaniu vlasov.

Niektoré štúdie venovaná nájsť súvislosť medzi lupín a vypadávanie vlasov naznačujú, že lupiny nespôsobuje vypadávanie vlasov priamo; skôr konštantný a agresívne škrabanie je skutočný vinník za ním. Ako ste si často poškriabať pokožku hlavy k úľave od svrbenia, že oslabuje vaše vlasové korienky, ktoré spôsobujú vlasy vypadávať.

load...

Má Lupiny Príčina vypadávanie vlasov / plešatosť: fakty, ktorá opustí vás ohromilo

  • Takmer 20 z každých 50 žien trpí mechanickým pádu vlasov, ktoré je spôsobené intenzívne svrbenie a škrabanie pohybov. Lupiny je spôsobené intenzívny vysychanie pokožky hlavy, a neustále nutkanie svrbenie môže viesť k padaniu vlasov v dôsledku trenia.
  • Avšak, tam je oveľa zákernejší vzťah medzi lupín a vypadávanie vlasov, ktoré pravdepodobne máte potuchy o. Dermatitída je názov, ktorý by mal dostať tie starosti. Jedná sa o skalp kožné ochorenie, ktoré spôsobuje aj lupín a vypadávaniu vlasov, a to je veril, že väčšina ľudí, ktorí trpia problémami vypadávanie vlasov, tiež trpí nejakou určitú verziu alebo iný dermatitídy!
  • Dôležitým faktom na pamäti, že žiadny z vypadávanie vlasov vzory u dospelých sú skutočne spôsobené priamo lupín. Vo všetkých prípadoch, lupiny nepriamo, prostredníctvom trauma vyvolané poškriabaniu a prostredníctvom výroby hubových sekrétov, spôsobuje stratu vlasov. Tak to je jeden mýtus, ktorý je potrebné zatkli.
  • Majte na pamäti, že lupín a vypadávanie vlasov, forma oboch koncov začarovaného kruhu. Nielen, že zvýšená produkcia lupiny príčiny vypadávanie vlasov, niekedy je to aj naopak.

Ktorá je na prvom mieste: lupiny alebo vypadávanie vlasov?

  • Je to tá príslovečná vajcia a kuracie situácie. Kým lupy nepriamo vedie k vypadávaniu vlasov, niektoré chemické látky v šampónoch alebo riešenie používa na liečbu padaniu vlasov príčiny lupín na oplátku.
  • Hlavným vinníkom je chemická názvom minoxidil, ktorý je bežnou súčasťou v šampónoch a riešení pre liečbu poškodenia vlasov.
  • To vedie k odlupovaniu. Teda ak vás zaujíma, ako tieto lupinám vločky spôsobujú vaše vlasy vypadávať, mali by ste sa pozrieť na obsah tohto folikul obohacujúce šampón, ktoré ste používali.
[Čítajte: príčiny plešatosti]

Takže odpoveď na otázku, ktorá bola na mysli každého z nás:

  • Lupiny spôsobuje vypadávanie vlasov nepriamo.
  • To spôsobuje vypadávanie vlasov najmä prostredníctvom oslabenia vlasových korienkov v dôsledku konštantnej poškriabaniu destičkovitého pokožky hlavy.

Takže, opraviť vypadávanie vlasov kvôli lupinám, musíte získať problém lupín pevnú prvý. Nižšie sú popísané niektoré uznané opravné lupín.

Lupiny Vypadávanie vlasov: príčiny a lieči

Poznať príčinu ochorenia je veľmi dôležité nájsť najlepší spôsob liečby a zabezpečiť skoré uzdravenie; To isté platí aj pre lupín rovnako. Ak sa chcete zbaviť otravné lupín s cieľom znížiť nadmerné vypadávanie vlasov, musíte najprv zistiť skutočnú príčinu, takže problém môže byť zodpovedajúcim spôsobom riešiť.

load...

Keď príde na lupiny, existuje celý rad faktorov, ktoré prispievajú od suchej pokožky až ekzém, lupienka, alebo premnoženie plesní nazýva Malassezia a ďalšie. Okrem toho, nezdravá strava návyky, niektoré choroby, nedostatok hygieny a zlým šampónovanie môže tiež viesť k vývoju lupinám vločiek.

Avšak, bez ohľadu na to, čo je hlavným vinníkom, lupiny možno účinne liečiť pomocou syntetickej a prírodné prostriedky.

1. Zapnite šampón:

Prvým krokom, aby sa k lupinám voľnej vlasy je prepnutie čistiaci prostriedok. Rozlúčiť k svojmu pravidelnému šampón a prejsť na miernejší ten, ktorý je určený špeciálne pre lupín úľavu. Tieto šampóny obsahujú určité zložky, ako je pyrition zinočnatý; ketokonazol, uhoľný decht a sulfid selénu etc, ktoré pomáhajú bojujú lupinám spôsobujú baktérie, a tak poskytujú úľavu od stavu.

2. Prírodné prostriedky pre lupy:

Rovnako ako ostatné koža a vlasy podmienky, príroda poskytuje liečby lupín rovnako. Tu vám povedať, niektoré z najúčinnejších a uznávaných prírodné prostriedky pre lupy.

A. Čajovníkový olej:

Tea tree olej má výborné antiseptické vlastnosti, a tým pomáha v boji proti rôzne pokožky a vlasov podmienok, vrátane lupín. Ak ho chcete použiť ako proti lupinám liečby, pridajte ho v malom množstve k svojmu pravidelnému šampón a používať to, aby očistil svoje vlasy ako obvykle. Po niekoľkých týždňoch pravidelného užívania, budete určite svedkami významné zlepšenie svojho stavu.

B. Biely ocot:

Je tiež zistilo, biely ocot, aby bolo veľmi prospešné pri liečbe lupín. Vďaka svojim kyslými vlastnosťami, to robí váš skalp prostredie nevhodné pre rastu húb a baktérií, a tým pomáha predchádzať tvorbe lupín.

C. Olivový olej:

Olivový olej je najlepšie riešenie, ak váš lupy je výsledkom neprimeraného suchosti pokožky hlavy. Mierne teplej olivový olej hlboko podmienky vlasy a pokožku hlavy a zanecháva ju dobre živené, hydratovaná a lupiny zadarmo.

Ostatné prírodné možnosti nápravy pre lupín zahŕňajú citrón, aloe vera, tymián, jedlá sóda, semená senovky gréckej a mnoho ďalšieho.

Takže dámy, ak chcete naozaj ušetriť vypadávanie vlasov, ktorá bola spätá s lupinami, dať tieto opravné prostriedky výstrel. Som si absolútne istý, zistíte podľa nich pracujú pre vás, čím vám hlavu plnú zdravšie, lesklejšie kadere.

V prípade, že žiadny z týchto odvolaní pracoval pre svojho stavu, okamžite nastaviť schôdzku s kvalifikovaným dermatológom a získať táto otázka riešená z lekárskeho hľadiska.

load...