Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny Vatika - naše top 10

Najlepšie šampóny Vatika - naše top 10

Dabur má rad rastlinných a ajurvédskej produkty každodenné použitie, ktoré pomôžu udržať si dobrý vzhľad. Sú špeciálne formulované spolu s jemným dotykom prírody a Ayurveda. Vatika má veľa produktov pre starostlivosť o vlasy, ako aj Vatika šampón je jedným z najpopulárnejších rozsahu to má.

Tu je Top 10 Vatika Šampóny:

1. Dabur Vatika Ultra Shine a Smooth Shampoo:

Tento prírodný šampón hlboké podmienky, jemne čistí a vyživuje vlasy. Poskytuje jemné a ošetrujúce dotyk prírody, ktorý pomáha, aby sa vaše vlasy jemné, hebké, zdravé a žiarivé. Obsahuje dobrotu extraktov Henna, zelené mandle, jogurtu, medu a Shikakai, ktoré robí váš nudné a bez života vlasy hladké a hebké textúry. Tento šampón môže dať prirodzený lesk a žiara na vlasy predurčením to. To nespôsobí škodu v žiadnom prípade, pretože je naozaj mierne. Dodáva sa v zelenej fľaši s dávkovačom čerpadla. Farba šampónu je perleťová zelená a má hodvábny textúru s bylinnou vôňou. Textúra šampónu je nádcha; to mydlil dobre a ľahko čistí.

load...

Cena: Rs. 165 na 400 ml.

2. Dabur Vatika Black Shine Shampoo:

Dabur Vatika Black Shine šampón dodávaný v čiernej fľaši s výklopným viečkom. Farba šampónu je čierna s niektorými lesklé častíc. To má tú typickú bylinné šampóny vôňu a pení dobre. Je ľahké opláchnite. Zanecháva pokožku hlavy a vlasy úplne čisté, mäkké a zvládnuteľné. Rovnako tvrdí, že majú vstavaný-in kondicionér a nerobí suché vlasy.

load...

Cena: INR 47 / - pre 100 ml

3. Dabur Vatika Wild Cactus Anti šrot Shampoo:

Expozícia drsných klimatických a ošetrenie vlasov môže vaše vlasové korienky slabá, čo vedie k zvýšeniu vypadávaniu vlasov. Tento šampón z Dabur Vatika obsahuje jedinečné formuláciu kaktusu, ghergir a cesnakom, ktoré dávajú silu na vlasy a vlasovú pokožku, a riadiace vypadávanie vlasov pri oprave chlpov a privádzanie vlasov od korienkov ku končekom. To môže urobiť vaše vlasy lesklejšie, zdravšie, silnejšie a znížiť vlasy fall.The vôňa je pekné a silné s vôňou kaktusu a ghergir.

Cena: Rs. 240 / -

4. Ajurvédske bylinné Dabur Vatika Root Posilnenie šampón:

Tento šampón obsahuje silu mandľami a kokosovým mliekom, ktoré vyživujú vlasy od korienkov ku končekom. To tiež pomáha k posilneniu vlasov, zníženie poklesu vlasy a hlboké podmienky pre zníženie suchosti. Môžete sa zbaviť poškodené vlasy s týmto šampónom získať mäkké a hebké pocit. To je najlepšie Vatika šampón pre zníženie vypadávania vlasov.

Cena: Rs.976 / -

5. Vatika lupinám Control Shampoo:

Vatika lupinám Control Shampoo vám pomôže zbaviť sa lupín, bez vás na dotyk drsná vlasy. Je veľmi šetrný k vašej krásne vlasy, je obohatený dobroty prírody. Je možné odstrániť lupiny o 100% a zabrániť jeho opakovaniu, bez poškodenia vlasov. Je k dispozícii vo variantoch:

  • Lemon & Tea Tree Oil Shampoo
  • Lemon & Heena Shampoo

Cena: Rs. 65 / -

6. Vatika Heena a olivový šampón:

Vatika Heena & Olive Shampoo je 100% prírodný šampón, ktorý môže podmieniť vaše vlasy z hĺbky. Pôsobí ako jemný čistiaci prostriedok a vyživuje vlasy. Dáva ošetrujúce dotyk prírody tým, že vaše vlasy mäkké, hodvábne a žiarivé. Obsahuje dobrotu Henna, Green mandľami a Shikakai, ktoré môžu dať nudné a bez života vlasy hladké a hebké povrch bez ich poškodenia.

Cena: Rs. 56 / -

7. Vatika Black Olive & Almond Shampoo:

Vatika Black Olive & Almond Shampoo dodáva zdravé, lesklé čierne vlasy. Tento šampón je plná prirodzené dobroty čiernymi olivami a Amla. Tieto prírodné látky pomáhajú udržať čiernu farbu vlasov s neuveriteľným leskom. Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie a nepoškodzuje vlasy.

Cena: Rs.110 / - pre 200ml

8. Dabur Vatika 200ml Tropical Coconut Volumizing Shampoo:

Tento šampón vám môže dať objem, ako nikdy predtým! Obsahuje mnoho prírodných aktívnych látok, ako je kokosový orech, Henna a Aloe Vera. Tento vzorec zmes dáva svoju pokutu, tenké alebo ochabnuté vlasy prirodzene zdravé a krásne lesk. Jeho jedinečné zloženie posilní každá časť vlasov od koreňa do špičky tým, že mu objem a hrúbky potrebné.

Cena: Rs.240 / -

9. Dabur Vatika Henna krém Aktivity šampón:

Dabur Vatika Henna Cream Klimatizácia šampón je 100% prírodné. Je vhodné podmieniť vlasy z hĺbky, jemne čistí a vyživujú ich. Jemne sa stará s dotykom prírody opustiť vaše vlasy mäkké, hodvábne, lesklé a žiarivé. Obsahuje vyváženú zmes prírodných zložiek, ako je hena, Green mandľami a Shikakai. To je užitočné, aby sa váš nudné a bez života vlasy hladké a hodvábnou textúrou.

Cena: 400 ml v hodnote Rs.165 / -

10. Dabur Vatika predurčenie Lemon proti Shampoo:

Dabur Vatika Naturals Lemon Anti Shampoo je 100% prírodný šampón, ako sa zbaviť lupín. To vám pomôže zbaviť tých viditeľných lupín vločky s pravidelným používaním. Obsahuje všetky rastlinné zložky na odstránenie lupín a nespôsobí žiadne škody na vlasy a vlasovú pokožku. To je obohatená o bylinné výťažky z citróna, mäty, jogurt a niektoré z najlepších proti lupinám účinných látok. Šampón pôsobí ako sťahujúci; upokojuje pokožku hlavy a udržuje rovnováhu vlhkosti. Poskytuje tiež režim pacientov s suché vlasy a vlasovú pokožku.

Cena: Rs.440 / -

Ste použili niektorý z týchto šampónov? Strieľať nám komentár.

load...