Starostlivosť o vlasy

Najlepšie sunsilk kondicionéry k dispozícii - naše top 10

Najlepšie sunsilk kondicionéry k dispozícii - naše top 10

Sunsilk je jedna taká značka starostlivosti o vlasy, ktoré skutočne rozumie a primárne zameraný na potreby ženy pre krásne vlasy. Sunsilk je predná Unileveru značky vlasovej starostlivosti, začal v roku 1954 vo Veľkej Británii. Dnes je táto značka je považovaná za popredné svetové spoločnosti v sušičom vlasov ponúka zdravú voľbu.

Sunsilk má širokú škálu produktov pre starostlivosť o vlasy pre rôzne typy vlasov, od šampóny, kondicionéry a ďalších produktov pre starostlivosť o vlasy, ktoré sú k dispozícii vo viac ako 69 countries.This článok vám stručný prehľad najlepších Sunsilk kondicionérov.

Top 10 Sunsilk kondicionéry

1. Sunsilk Radiant Shine kondicionér:

Tento kondicionér z Sunsilk môže byť použitý ako pre mužov aj ženy. Prichádzajú v kontajneri trubice, ktorá obsahuje mandľový, olivový, Camellia, argón a jojobový. To dokonale podmienky vlasy a zachováva prirodzený lesk.

load...

Cena: Rs.112

2. Sunsilk Dream mäkký a hladký výživný kondicionér:

To Sunsilk vlasový kondicionér poskytuje dokonalú hladkú, jemnú a krásne vlasy. Sunsilk jemná a hladká kondicionér obsahuje žĺtok extrakt a provitamín B5, ktorý robí vlasy zdravé a lesklé. Provitamín B5 tiež prispieva k extra objem a posilňuje vlasové folikuly. To pomáha udržiavať vlhkosť vlasov a urobiť je nezvládnuteľná pre non kučeravé vzhľad. To Sunsilk kondicionér je optimálnym riešením aj pre hrubé a suché vlasy.

load...

Cena: Rs.108

3. Sunsilk Ohromujúca Black Shine kondicionér:

Sunsilk Ohromujúca Black Shine kondicionér poskytuje zdravú a mäkké vlasy. Je tvorená Sunsilk vlasy expert Jamal Hammadi, ktorý obsahuje Amla-Pearl komplex, ktorý pôsobí ako ochranný štít proti poškodeniu slnkom a zabezpečuje, aby zdravý lesk a živí vlasy. Robia vrstvy na vlasové pramene, ktoré prirodzene chráni proti poškodeniu slnkom. Tento kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov.

Cena: Rs. 110

4. Sunsilk vypadávanie vlasov riešenie Vyživujúci kondicionér:

Sunsilk Hair Fall Solution Výživný kondicionér je najlepšie vhodný pre každodennú starostlivosť o vlasy a vypadávanie vlasov. To tiež dodáva zdravie na poškodené a lámavé vlasy predurčením ne. Sunsilk kondicionér obsahuje prírodné ingrediencie a je optimálnym riešením pre všetky typy vlasov. Obsahuje olivový ovocný olej, slnečnicový olej, provitamín B5 a hydrogenovaný ricínový olej, ktorý podmienky, posilňuje a dodáva lesk a objem vlasov. Táto výzva prichádza v kontajneri trubice, ktorá uľahčuje aplikovať.

Cena: Rs.109

5. Sunsilk Straight Lock kondicionér:

Sunsilk Straight Lock kondicionér je vytvorený Sunsilk odborným Yuko Yamashita. To Sunsilk dokonalý rovný kondicionér je najlepší produkt získať priamy a elegantný vlasy. Môže byť použitý pre každodenné klimatizácie a aby vaše kadere vyzerajú zvládnuteľné. To ide hlboko do vlasového vlákna a narovná ich vyzerať plne v súlade, aj keď úplne vyschnúť. To tiež dodáva lesk, hebkosť a zdravie na vlasy.

Cena: Rs. 56

6. Sunsilk poškodené vlasy Rekonštrukcia kondicionér:

Sunsilk poškodené vlasy Rekonštrukcia kondicionér obsahuje Nutri komplex olivový sére. To pomáha, aby sa vaše vlasy jemné a hebké, pri plnení praskliny vlasových prameňov.

Cena (INR): Rs.54

7. Sunsilk Lesklý hladký a zamotania amla Pearl komplex Výživný kondicionér:

Sunsilk Lesklý Hladký a zamotania Amla-Pearl Complex Výživný kondicionér zachováva prirodzený lesk vlasov a vyživuje ich. To chráni pred poškodením slnkom a podmienok ich od korienkov až ku končekom pre zdravé vlasy. Tento kondicionér je dodávaný vo forme rúrok a je ideálny pre unisex použitie.

Cena: Rs.112

8. Sunsilk Keratinology Advanced Rekonštrukcia Program Express Liečba kondicionér:

Sunsilk Keratinology Advanced Rekonštrukcia Program Express Liečba kondicionér ide hlboko do vlasového vlákna k obnovenie prirodzenej strate vlhkosti. To vytvára ochrannú vrstvu na kadere počas tepelného tvarovania, farbenie, bielenie a poskytuje zdravé vlasy. To je najlepšie kondicionér vhodný pre farbené vlasy. Táto Sunsilk kondicionér obsahuje keratín, ktorý robí vlasy silné a mäkké. To je tiež ideálny pre každodenné použitie pre silnejšie vlasy.

Cena: Rs.200

9. Sunsilk Hladký a zvládnuteľný šampón (ružový):

Sunsilk Smooth & zvládnuteľný šampón dáva perfektný hladký a zvládnuteľné vlasy. Tento jemne čistí a zanecháva Vás s pocitom osvieženia s hladkou srsťou. Obsahuje smotanové jogurty Energetiky, ktoré robia vlasy lepšie zvládnuteľné a kader zadarmo.

10. Sunsilk kondicionér (Živý Clean & Fresh):

Tento kondicionér od značky Sunsilk dáva čistý a svieži pocit. Obsahuje vitamín citrusových komplex, ktorý robí kondicionér naozaj ľahký a nemastný. To tiež robí vlasy hladké, mäkké a zvládnuteľné.

Tak skúste tieto top 10 Sunsilk kondicionéry získať hladšie a monokel vlasy !!! Pre pridanie komentára a návrhy.

Do tej doby sa postarať a udržať ju štýlovo !!

load...