Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty na vlasy Jawed Habib - naše 5 najlepších výberov

Najlepšie produkty na vlasy Jawed Habib - naše 5 najlepších výberov

Kto nepozná čeľusťami Habiba? Je to značka sám. Jawed Habib Hair and Beauty Ltd., pomenoval podľa neho, je obľúbený reťazec vlasových a kozmetických salónov v Indii. Prečítajte si o to vedieť o top 5 Jawed Habib vlasové prípravky.

Jawed Habib Hair and Beauty sro je najväčším unisex salon reťazca v Indii s 200 salónov sa šíri po celej krajine. Majú tiež svoje vlastné akadémie s širokým pokrytím na indickom trhu. Vyrábajú pestrú škálu pre starostlivosť o vlasy a kozmetických produktov.

Niektoré z týchto najobľúbenejších vlasové prípravky Jawed Habib sú k dispozícii vo forme súpravy. To zahŕňa 5 vlasové prípravky pre kompletnú starostlivosť o vlasy. Takže, tu je zoznam top 5 Jawed Habib vlasovej kozmetiky pre vás.

load...

Jawed Habib produkty vlasovej

1. Jawed Habib Denné používanie Herbal Shampoo:

Ako použiť:

  • Aplikovať tento šampón na mokré vlasy a vlasovú pokožku.
  • Nechaj to zostať po dobu 10 minút, potom ho opláchnite normálne vodou.
  • Denné využitie tohto bylinné šampón je vhodný pre všetky typy vlasov. Obsahuje rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú očistiť a očistiť svoje vlasy v najprirodzenejšou cestou. Denné používanie bylinný šampón je ideálny pre každodenné použitie. Je veľmi jemné a mierne k starostlivosti o vlasy, aby očistil build-up nečistoty. To vám dáva lesklé a čisté vlasy po každom umytí. Denné používanie bylinné šampóny posilňuje, revitalizuje a robí vaše vlasy lepšie zvládnuteľné. Použitie tohto bylinný šampón denne, aby sa vaše vlasy plné objemu, žiarenia a vitalitu.
[Čítajte: Najlepšie Philips sušiče vlasov]

Sérum 2. Jawed Habib Herbal Hair:

load...

Ako použiť:

  • Rub bylinné vlasové sérum jemne do vlasových korienkov a vlasovej pokožky.

Bylinné vlasy sérum je voľno, na sérum. Dodáva lesk a poskytuje anti-kader vlasov. Toto sérum je vaše vlasy vyzerať navyše lesklé, zdravé a riadi krepovateniu.

3. Jawed Habib Bylinné mágie Oil:

Ako použiť:

  • Masáže bylinné Magic Oil jemne do vlasových korienkov a vlasovej pokožky.
  • Opláchnite vlasy po pol hodine s bylinkovým každodenné umývanie šampónom.

Bylinné mágie olej je považovaný za najlepšiu starostlivosť o vlasy. To je Ajurvédske olej na vlasy, ktorý pomáha hydratujú vlasovú pokožku, liečiť jeho vysušenie a stav vašich suché vlasy. Bylinné mágie olej obsahuje veľa základných živín, ktoré sú dôležité pre normálne fungovanie mazových žliaz v pokožke hlavy. To tiež podporuje rast vlasov v prírodným spôsobom.

Oleje pre starostlivosť o vlasy sú tradičný spôsob, ako vyliečiť zdôraznil skalp podráždenie, seborrhea a alopécia. To tiež znižuje starnutia na rast vlasov. Bylinné oleje pre starostlivosť o vlasy poskytovať nutričné ​​podporu pre vaše vlasy a podporiť rast vlasov. Tento bylinný magický olej používať pravidelne získať požadovaný výsledok a zlepšenie vlasov. Väčšina vlasy problémy vznikajú v dôsledku nedostatku výživy vo vlasoch. Stres bráni vláskové bunky množeniu. Mazu, baktérie, sucha a špina blokuje vlasové korienky a ich prestane dýchať. To môže spôsobiť rednutie vlasov prameňov, ktoré vedú k vypadávaniu vlasov. Preto je veľmi dôležité, aby vaše vlasy s esenciálnymi vitamínmi. Nedostatok vitamínov môže viesť k pomaly rastúce, lupiny, vlasy bez lesku a vypadávanie vlasov.

4. Jawed Spa Habib vlasov:

Ako použiť:

  • Votrite ho jemne do pokožky hlavy a vlasových korienkov. Spa vlasy môžu byť použité ako vlasy výživný krém.

Je špeciálne formulovaný pre suché a poškodené vlasy, ktoré sú prirodzené a farbené. To zvyšuje pružnosť a lesk na vlasy bez lesku. Spa vlasy má lipidov bohatých na oleje, mnoho rastlinných výťažkov a antioxidantov pre ochranu vlasov a prírodné starostlivosti o vlasy. Obsahuje dobrotu mnohých rastlinných extraktov, esencií, rastlinných olejov a rastlinných bielkovín, ktoré sú bezpečné, ktoré majú byť použité na vlasy.

5. Jawed Habib Bylinné kondicionér:

Ako použiť:

  • Aplikovať bylinný kondicionér na mokré vlasy a vlasovú pokožku. Urob to po umytí vlasov s bylinkovým každodenné umývanie šampónom.
  • Opláchnite vlasy po 2 - 3 minúty po aplikácii.

Bylinný kondicionér je 100% prírodný produkt a teda bezpečný pre použitie na vlasy. Toto nastavenie je vhodné pre všetky typy vlasov. Bylinné kondicionér vyživuje a posilňuje vlasy zvnútra. To tiež dodáva objem, lesk a zdravie vašich vlasov. Táto klimatizácia je paraben a petrochémie-free, takže nespôsobuje podráždenie pokožky hlavy. To sa kŕmi vaše vlasy zdravie a výživy. Bylinný kondicionér prispieva k posilneniu vlasovej vlákna opraviť poškodenie vlasov a obnoviť hebkosť vlasov. To je vaše vlasy lepšie zvládnuteľné a lesklé. Bylinný kondicionér je účinná pri liečbe vypadávania vlasov tiež.

Skúste tieto vlasové prípravky a zažiť pocit krásnych a zdravých kadere. A nezabudnite sa podeliť o svoje názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...