Starostlivosť o vlasy

Najlepšie Loreal vlasové kúpele Dostupné - náš top 5

Najlepšie Loreal vlasové kúpele Dostupné - náš top 5

Vaša koruna slávy, vlasy, môže byť jedna z najťažších vecí, ktoré udržujú, ak nie pravidelne postarané. Rôzne spôsoby tepelného styling, chemikálie, fixers a spreje, znečistenie a zdravotné / hormonálne faktory môžu spôsobiť katastrofu na vašej hrivy. Samozrejme, že tieto problémy možno riešiť pomocou rôznych domáce opravné prostriedky taky, ale domáce opravné prostriedky všeobecne trvať dlhú dobu pre zobrazenie výsledkov. Pre rýchle napriek tomu efektívne výsledky, dostať pravidelné vlasy spa urobil, je nutnosťou. Prečítajte si viac o top 5 vlasy kúpeľnej liečby od L'Oréal Paris.

Tieto Loreal vlasy kúpeľným Products najlepší v Indii

1. L'Oreal a vitalitu Creambath vlasy Spa Maska:

Najľahšie dostupné a neskrotná použitý výrobok do vlasov kúpeľnom kategórii Loreal Hair Spa produkty rozsah je celý súbor sa skladá z šampónu, je skalp krém, maska ​​a koncentrát ktoré majú byť použité s maskou. Väčšina vlasy kúpeľné zasadnutí v Indii sa vykonáva s použitím práve tento sortiment výrobkov. Všeobecne platí, že vlasy kúpele maska ​​a koncentrát sú najpoužívanejšie produkty. Budete ideálne musieť použiť kombináciu masky a koncentrujú sa premýva vlasy a nechať to na nejakú dobu pred praním ju. Zanecháva vlasy jemné a hebké a ovládateľnejší.

load...

Ho [Read: l Oreal kondicionér]

2. L'Oreal Expert Serie Absolut Repair Masque pre veľmi suché vlasy:

Intenzívna posilňujúca liečba maska ​​pre suché a poškodené vlasy sa maska ​​dodáva objem a pevnosť, aby tenké, suché vlasy. Tento produkt tvrdí, že pracuje za iba 2-3 minúty od samotného prvej žiadosti. To pomáha kontrolovať krepovateniu a vyhladzuje vlasy, a zároveň sa starať o vlasy pred hlboko vnútri.

load...

3. L'Oreal Paris Total Repair 5 Mask:

Jedným z najrozšírenejších L'Oreal vlasových masiek v Indii, tento bol horúcim favoritom od chvíle, kedy bola zahájená o niekoľko rokov späť. Tvrdí pracovať na 5 vlasy problémy od seba, vlasy pádu v dôsledku pretrhnutia, sucho, drsnosť, otupenosť a rozštiepené končeky. Je to jeden z najlepších produktov v tomto rozsahu, pretože sa zameriava na takmer všetky problémy s vlasmi sa bežne vyskytujú.

4. L'Oreal Paris Smooth Intense Anti-kader Mask:

Běsnil ako jeden z najlepších anti-kader ošetrenie od L'Oréal Paris, toto je obľúbený u dievčat s hustou kučeravé vlasy. Kučeravé vlasy sú všeobecne náchylnejšie k šumivý a pri pohľade suché a nezvládnuteľný vo veľmi krátkom čase po umytí šampónom, ale toto funguje skvele v tomto oddelení. Tento produkt funguje skvele pre tých, ktorí s vlnitou / rovné vlasy taky. Hlboko podmienky a vyživuje vlasy a robí vyzerajú lesklé a zdravé. Táto maska ​​robí vlasy lepšie zvládnuteľné.

5. L'Oreal Paris Séria Expert Liss Ultime:

Táto maska ​​je zameraný na nepoddajné a kučeravé vlasy. Tento úžasný produkt obsahuje Argan a olivových olejov, je známe, že vyživujú vlasy v najlepším možným spôsobom. Tvrdí, vyživujú a skrotiť vlasy a chráni ho pred pôsobením meniacej hladinu vlhkosti v životnom prostredí. Tiež to zvyšuje lesk a silu vlasov pomocou pravidelného používania. Veľmi užitočný produkt pre monzúnov, a to predovšetkým z dôvodu ochrany ponúka proti vlhkosti.

Najlepší spôsob, ako používať vlasové masky je aplikovať na mokré vlasy, hneď po umytí šampónom na uterákom vysušených vlasov. Ponechajte masku nejakú dobu asi 15-20 minút. Ak je to potrebné, zabaliť vlhký uterák okolo hlavy pre lepšie výsledky.

Po stanovenú dobu je u konca, vyberte uterák a nechajte teplota pokožku hlavy pochádzajú do normálu. Potom umyť vlasy ako obvykle. Sa nevzťahujú kondicionér. Spa vlasy by sa malo uskutočniť dvakrát za mesiac pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Dúfajú, že článok bol informatívne. Tak čo vy verdikt v nasledujúcich Loreal kúpeľných produktov. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...