Starostlivosť o vlasy

Najlepšie matricové vlasy Na vyrovnávanie vlasov sú k dispozícii

Najlepšie matricové vlasy Na vyrovnávanie vlasov sú k dispozícii

Matrix je najobľúbenejšou značkou starostlivosti o vlasy, ktorý bol nájdený v roku 1980 americkým kaderníkom Arnie Miller. Rad Matrix zahŕňa starostlivosť o rôzne vlasy, farbu, štýl a tvarovanie výrobkov, rovnako ako procedúry v salóne a služby. Majú širokú škálu produktov vhodných pre všetky typy vlasov. Tento článok popisuje najlepší matrix vyrovnávanie vlasov krémy si môžete vyskúšať na základe vašej požiadavky

Matrix vyrovnávanie vlasov krémy:

Tu sú top 6 matrix vyrovnávanie vlasov produkty:

1. Matrix Total Results Sleek Blow nadol Leave-In Cream:

Tento krém sa ľahko aplikuje a má dokonalú štruktúru. To krotia krepovateniu okamžite a bez váženia sa vaše vlasy. To bude vaše vlasy jemnejšie, lesklejšie a hladšie. To odkalovanie voľna-in cream dáva tiaže priamy pocit a ľahkú textúru pre vaše vlasy. To je formulovaný s 24HR plnou Boost technológie pre riadenie, defrizz, hydratujú a opravy vlasy. To je najlepšie vhodný pre stredné až hrubé vlasy.

load...

Cena: Rs.964

2. Matrix New Opti Straight Krém:

Ide o vôbec prvý anti-rozbitie rovnanie systém od Matrix. To dáva trvalé rovnanie efekt a tiež podmienky Vaše vlasy. To má jedinečnú automatické riadiace technológie, ktorá prestane rovnanie keď sa dosiahne prirodzený rovný vzhľad. Táto funkcia je užitočná pre udržanie sily Tvoje vlasy. Má silnú kvetinová vôňa neutralizovať pach amoniaku a poskytuje príjemné kvetinové zážitok.

load...

Táto matica permanentné vyrovnávanie vlasov krém je k dispozícii v dvoch rôznych silách na základe typ vlasov:

  • Normálne (pre stredné a jemné, prirodzene vlnité / kučeravý vlasy)
  • Odolný (pre stredné až silné, prirodzene vlnité / kučeravé vlasy).

Cena: Šampón-Rs.260 / - pre 200ml

3. Matrix Opti. Hladký krém:

To sa používa pre trvalé vlasy vyhladzovanie a je 100% bez formaldehydu, preto je úplne bezpečné. Obsahuje vyhladzujúce cermides pre zdravé, dokonale hladké a prirodzene vyzerajúce vlasy. Opti hladká poskytuje dlhotrvajúcu a bezpečné výsledky. Má dočasné procedúry a Ceramidového technológie aj k ochrane a posilňujú vaše vlasy. Cermaide je užitočné pre vyplnenie prasklín vo vlasoch kutikulu, čím sa získa hladšie a zdravšie vlasy. Opti Smooth dám vám, že úžasne vyhladiť vlasy ste vždy chceli.

To má kompletný sortiment výrobkov pre vyrovnávanie vlasov:

• Shampoo- Jedná sa o vlasy, vyhladzovanie šampón, ktorý jemne čistí a hydratuje vlasy.

• Vyhladzovanie Conditioner- To pomáha kontrolovať vyrovnanú vlasy. To dáva intenzívny hebkosť a lesk pre krepovateniu bez chlpov.

• Intenzívne Vyhladzovanie Mask- To sa používa na podmienky veľmi suché, hrubé alebo chemicky narovnal vlasy.

• Rozdeliť End séra o To môže chrániť vaše vlasy pred rozštiepenými tipov, rozštiepené končeky a kader. To dáva vaše vlasy hodvábne lesklé a vzhľad.

To je k dispozícii v troch rôznych silách na základe typ vlasov:

  1. Citlivé (pre farbené alebo citlivé vlasy)
  2. Normal (Pre prirodzene vlnité alebo kučeravé vlasy)
  3. Prirodzene Resistant (pre prirodzene vlnité alebo krepaté vlasy).

Cena: 500 ml za Rs. 1000

4. Matrix Klimatizácia Cream Neutralizer pre rovnanie alebo vyhladzovanie Krém:

Matrix klimatizácie krém neutralizačné sa používa pre rovnanie a hladenie chĺpky. To vám dáva požadované výsledky narovnané vlasy. Má dlhotrvajúci účinok straitening alebo vyhladzovania kučeravé vlasy.

Cena: Rs.2400 pre 1000ml

5. Matrix Opti. Curl Cream:

Tým sa vyhladzujú a de-kader neovládateľný, ťažko zvládnuť vlasy. To dáva hladké vlasy univerzálnosť s tromi veľkými služby:

  • Tepla rovnanie (elegantná, dokonale rovné vlasy)
  • Cold Vyhladzovanie (hladký, prirodzene vyzerajúce vlasy pri pohybe), alebo
  • 3D Curl (Enhanced, hladké kadere plné lesku).

Tento vzorec sa bude dať svoje vlasy celkovo stabilizuje a lesk. To je tiež užitočné, aby sa zabránilo poškodeniu!

6. Matrix Opti Care Extra Klimatizácia krém:

To je alkalický vzorec klimatizácia, ktorý je vhodný pre normálnu až odolné vlasy. To vám dáva dokonalý žiarivý, pružné a krásne vlasy. To dáva osobitné zaobchádzanie suché, poškodené pramene a vyrovnáva poréznosť, aby vyhladenie povrchu vlasov pre mäkkosť a lesk. To prichádza s Cer-amino komplex Interin Liečba opevneného ceramid a aminokyselín. To vám dodá dvojitú dávku sily a klimatizácie pre vaše vlasy.

Cena: Rs.546

Dúfam, že ste našli zoznam maticové vyrovnávanie vlasov krémy užitočné. Napíšte nám svoje pripomienky nižšie. Do tej doby, aby to štýlové!

load...