Starostlivosť o vlasy

Top 10 proti lupinám vlasové oleje k dispozícii

Top 10 proti lupinám vlasové oleje k dispozícii

Olejovanie vlasy ju vyživujú a zlepšiť jeho kvalitu je rituál starostlivosť o vlasy praktizovaný ľuďmi po celom svete od vekov, a to bez ohľadu na ich pohlavie, národnosť a kultúru. Je známe, že pravidelná olejovanie vlasov môže zmierniť jednu z otázok súvisiacich s vlasmi ako prebierky, poškodenie, strata vlasov, predčasnému šediveniu vlasov a lupiny. Súčasne to tiež prispieva k posilneniu a predĺžiť vlasy, a urobiť z neho objemnejšie, lesklejšie a zdravšie. S olejovanie doma kúpeľov a salón horúce olejové masáže, olejové kúry vlasy sú nutnosťou u zdravého režimu starostlivosti o vlasy. Jedným z najčastejšie čelia problémom vlasov je dnes lupy. Mazanie na vlasy je ideálna mantra k vyriešeniu tohto problému. Niektoré z najúčinnejších proti lupinám vlasových olejov sú dnes k dispozícii, aby sa takto:

Najlepšie Anti lupy Oleje

Oil 1. Himalaya proti lupinám Vlasy:

To je jeden z najlepších na vlasy olej pre lupy, ktorá pomáha vyživovať pokožku hlavy s jeho prírodných extraktov, ako je rozmarín a tea tree, zatiaľ čo jeho antimikrobiálne vlastnosti pomôcť vyčistiť skalp infekcie a lupín. Pomáha pri zvyšovaní krvného obehu, a tým podporovať zdravý rast vlasov.

load...

Cena: INR 160,00 (200 ml)

2. Clear Anti lupinám Oil Nourishing Hair:

Na klinicky dokázané cleartech vzorca základe tejto nelepivé a vonný olej na vlasy pomáha predchádzať a účinne liečiť lupín. Obohatený o vitamín E, tento olej preniká do vlasových prameňov a vlasovej pokožky je vyživovať a vytvárať zdravé, čisté a bez lupín pokožky hlavy a vlasov.

load...

Cena: INR 75,00 (150 ml)

Oil 3. Khadi proti lupinám Vlasy:

Táto Ayurvedic olej na vlasy podľa khadi pomáha pri suchosť pokožky hlavy a otupenosti vlasov obnovením presné množstvo vlhkosti k obom. Balíčky s bohatstvom citróna, horčičného oleja, sezamový olej, gáfor, výťažky z čajovníka a senovka grécka, tento olej má antioxidačné, čistiace a hydratačné vlastnosti. Pomáha pri liečbe lupín, čistí pokožku hlavy a poskytuje lesk vlasov u mužov i žien.

Cena: INR 350,00 (210 ml)

Olej 4. Tvam Neem Hair:

Obsahujúce dvojitú dobrotu bazalkou a neem, ako je známe, pre ich vynikajúce antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, to upokojujúce a osviežujúce vlasy olej pomáha pri liečbe lupín a svrbenie pokožky hlavy, vyživuje a posilňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov.

Cena: INR 988,00 (200 ml)

5. Sesa Oil proti lupinám Therapy:

Tento olej na vlasy má bohatú ajurvédskej formuláciu, čo predstavuje zmes 21 ajurvédskych bylín a 12 esenciálnych olejov. Poskytuje všetky dôležité živiny, ktoré sú vyžadované vlasy na pravidelné používanie. Toto svetlo nelepí olej pomáha kontrolovať šupinatosť, suchosť, svrbenie pokožky hlavy a lupiny zatiaľ čo podporuje regeneráciu vlasov. Upokojuje a osviežuje pokožku hlavy vyrábať krásne a lesklé kadere.

Cena: INR 140.00 (90 ml)

6. Matrix Biolage Oil Root Výživný vlasov:

Trojitá akcie vzorec, ktorý obsahuje profesionálnu zmes troch prírodných olejov, a to kokos, slnečnica a mandlí pomáha vyživovať pokožku hlavy a naplniť vlasy stoja od koreňa ku koncu sa základných živín. Účinne bojuje proti lupinám a vytvára zdravé, mäkké a lesklé vlasy.

Cena: INR 125.00 (100 ml)

7. Aróma Mágia Anti Oil lupinám Vlasy:

Obohatený o dobrote cédrového dreva, pačuli, rozmarínu a eukalyptu výluhov tejto osviežujúci vlasové oleje pre lupy, ak je aplikovaný v malom množstve dvakrát týždenne, je ideálny spôsob, ako sa zbaviť lupín a šupinatosť pokožky hlavy.

Cena: INR 220,00 (15 ml)

Olej 8. Trichup proti lupinám Vlasy:

Tento bylinný olej, ktorý sa skladá z prírodných ingrediencií, ako je rozmarín olej, citrónový olej, ajurvédskych bylín, má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré pomáhajú v boji proti problému lupín a seboroickej dermatitídy. Odstraňuje nadmernú tvorbu mazu z pokožky hlavy, pomáha udržiavať rovnováhu pH a zároveň má ukľudňujúce a chladiaci účinok na pokožku hlavy. V procese, ktorý robí vlasy silné, lesklé a skákacie.

Cena: INR 80,00 (100 ml)

9. Allenov Homeopatia Arnica Plus Triple Action vlasy Vitalizer:

Tento homeopatia báze proti lupinám vlasy olej pomáha bojovať s problémami, ktorým trpí na rednutie vlasov, oslabenie, padajúce, predčasnému šediveniu a lupín. Jeho trojitý akcie vzorec s homeopatických liečivých zložiek, prispieva k posilneniu korene vlasy, čistí a vyživuje pokožku hlavy k vykreslenie zdravé a krásne vlasy na pravidelnom používaní.

Cena: INR 220,00 (450 ml)

Oil 10. Dabur Vatika Almond vlasov:

To je ľahký, ne-lepkavý olej, bez chemikálií, prírodný mandľový olej, obohatený o esenciálne vitamíny a proteíny. To vyživuje vlasy, znižuje svrbenie pokožky hlavy a lupiny, sa zastaví vypadávanie vlasov a rednutie a robí vlasy hebké, lesklé, silné a dlhé.

Cena: INR 40,00 (100 ml)

Už ste vyskúšali niektorý z týchto proti lupinám oleja? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...