Starostlivosť o vlasy

10 Nápady na farbu vlasov pre ženy

10 Nápady na farbu vlasov pre ženy

Rozhodnutie na vlasy je najťažšie urobiť, a to najmä ak ste premýšľal o farbenie vlasov. To je obyčajne predpokladal, že akonáhle ste sa rozhodli o tom, čo vlasy farbu, ktorú chcete, vaše rozhodnutie je skoro urobil. No, to nie je tak úplne pravda. Zatiaľ čo jeden odtieň farby na vlasy vám mohlo vyhovovať, ďalšie možno nie. Ale existujú spôsoby, ako sa vyhnúť katastrofe ako taký.

Ak ste sa rozhodli pre farbiť vlasy slivka, Gratulujeme! Jednu vec vieme určite, je, že neexistuje žiadny nedostatok lásky k odtiene slivky. Tu je návod, ako môžete zistiť, aký odtieň slivky bude vyzerať najlepšie na vás.

Ako si vybrať najlepší odtieň Plum Pre vašej pleti?

Krok 1 Určite vašej pleti

Vzhľadom k vašej pleti a zároveň výberom farbu vlasov, sama o sebe môže zabezpečiť, že ste vybrali správny odtieň. Aj keď sa to môže zdať ako najťažší krok, to môže byť celkom jednoduché pomocou niekoľkých jednoduchých metód.

load...

Jedným zo spôsobov stanovenia vašej pleti je pozorovať vnútro rukami pod slnečným svetlom. Ak sa objaví, že je modrá alebo fialová vaše žily, máte chladné tón pleti. Ak sa ukáže byť zelené, budete mať teplý tón pleti.

Ďalším spôsobom, ako sa dostať dva kusy zlaté a strieborné kúsky alobalu. Postavte sa pred zrkadlo a držať fóliu tak, že odráža svetlo na vašej tvári. V prípade, že zlato svetlo je lichotivé, že máte teplý tón pleti. Zatiaľ čo v prípade, že strieborné svetlo vyzerá dobre, máte chladné tón pleti.

Rovnaká logika platí aj pre šperky. Ak zlato vyzerá dobre na vás, že máte teplý tón pleti. Ale ak striebro vyhovuje vašej pleti, je to v pohode-tónovaný.

Ak sa vám nepodarilo zistiť vašej pleti s niektorou z týchto metód, je pravdepodobné, že máte olivový koži teda máte neutrálny tón pleti.

Krok 2- pracovať s Vašimi Očné tiene

Hnedý

Odtiene slivky s chladnými tónmi teda modrá / fialová tóny vytvoriť krásny kontrast s týmto teplé farby očí.

load...

Lieska

Jedná sa o univerzálna farba očí, ktoré môžu krásne pojať celú radu rôznych odtieňov sliviek, bez ohľadu na to, čo tón sú.

Šedá / modrá

Odtiene slivky s teplými tónmi vyzerajú najlepšie na ľudí s šedej a modré oči, pretože na rozdiel vytvárajú spoločne.

Krok 3 - Vyberte si svoj Shade

Teraz, keď máte farbu očí a tón pleti zistil, že je na čase, aby videli, čo farebný odtieň slivkovo im doplnia najlepší.

1. Classic Plum

Klamal by som, keby som povedal, že to nie je jeden z mojich najobľúbenejších farieb pre warm-tónovaný kožu. Aj keď to vyzerá veľmi spárovaný s väčšinou očných farieb, klasické slivka tendenciu vyzerať najlepšie na ľudí s modrými alebo hnedými očami.

2. Double Plum Waves

Moja obľúbená vec, o tomto štýle je jeho začlenenie teplých i studených farbách, čo je mimoriadne všestranný. To znamená, že môže ísť so všetkými tónmi pleti a očí farieb. Aj keď tento štýl vyzerá dobre na chladné a olivové odtiene pleti, výbuch teplých tónov, ale spárovať najlepšie s warm-tónovaný kožu.

3. Elektrické Plum BALAYAGE

Tento elektrický slivka je určite na odvážnejší strane a nie sme si sťažovať. Toto svetlé farby vyzerá skvele na ľudí s chladnou-tónovaný kožu. To tiež dvojica extrémne dobre s hnedé alebo orieškovo hnedé oči.

4. Rose Plum

Táto farba vyzerá ako zmes oboch; teplých a studených tónov. Avšak, prominentnej rose-gold podtextom pár najlepšie s teplou kožu a svetlé oči. V rovnakej dobe, ľudia s chladnými a olivové odtiene pleti možno tiež zložiť tento pohľad.

5. Cool-tónovaný Hlboké Plum

Ak hľadáte niečo zaujímavé, ale subtílne, to je odtieň ísť. Hlboké slivky je v pohode v pastelových farbách a perfektne ladí s čiernymi vlasmi. Ak existuje jedna vec, ktorú vieme o čierne vlasy, je to, že vyzerá perfektne na olivovou pleťou. Pokiaľ máte olivovou pleťou, bez ohľadu na farbu očí, tento odtieň slivky je viazaný vyzerať, ako by bol vyrobený pre vás.

6. Baklažán Plum

Aj keď nie všetci sa môžu tešiť jesť baklažán, jediná vec, ktorú môžeme všetci zhodnúť na tom, že má nádhernú farbu. Táto baklažán a slivka zmes má oboje; studené a teplé tóny, s chladný byť dominantnou jeden z dvoch. A tak táto farba vyzerá najlepšie na ľudí s chladnou a olivovým-posilnil kožu. Rovnako dvojica rovnako pričom väčšina farby očí.

7. Plum Fialové

Tento odtieň padá priamo medzi chladné a teplé farebné spektrum, a preto vyzerá nádherne na ľudí s olivovým tónovaný kožu. Avšak, to tiež vyzerá dobre na ľudí, ktorí majú chladné a teplé tónovaný kožu. Je to dvojica najlepších s hnedými očami, ale tiež vyzerá dobre na všetkých ostatných očných farieb.

8. Fuschia Plum Blend

Nemôže dostať nejakú teplejšie než to pre slivkovej farby na vlasy. Tento Tmavo-slivkovej výbuch pary najlepšie s teplou kožou a modrými alebo hnedými očami. Ak máte teplé tónovaný kože a hľadá odvážne slivkovou tieni, to je asi farba pre vás.

9. Pastelová Plum

Kto nemá rád pastely? Vieme určite, že áno! A tak máme radi toto pastelové vziať na farbu slivka vlasov. Farba má silné ruže zlaté tóny, uvedenie na teplejšom konci spektra. Táto farba je určite vyzerať úžasne na ľudí s teplými a olivovými tóny pleti, bez ohľadu na farbu očí.

10. Silver Unicorn Plum

Žiadne farba vlasov zoznam by nebola úplná bez jednorožca farba vlasov štýlu. Táto krásna farba je zmes sliviek a striebra. Farba má oboje; teplé a chladné tóny. Táto farba vlasov je určite vyzerať brilantné na ľudí s olivovým-posilnil kožu a je najlepšie spárovaný s liesky alebo modrými očami. Avšak, to bude vyhovovať aj studené a teplé tónovaný kožu.

Tu sú niektoré Často kladené otázky o farbe slivka vlasov:

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako sa dostať slivka farbu vlasov?

Existuje veľa fialovej a slivkovej farby tam, ktoré vám pomôžu dosiahnuť perfektné odtieň slivky. Ak vaše vlasy sú svetle blond, môžete dosiahnuť požadovanú farbu jednoduchým umiera. Ak máte svetlo hnedé vlasy, umiera to s extrémne pigmentovým farbivom purpurového by vám na požadovanú farbu. Avšak, ak máte naozaj tmavé vlasy alebo vlasy, ktoré sú takmer čierne, budete musieť odfarbiť vlasy, pred smrťou ho dosiahnuť slivkový odtieň. V každom prípade je vždy múdre poradiť sa s kolorista, než sa rozhodnete pre farbenie vlasov. Dôvodom je, že každý je iný vlasy a kolorista bude schopný dať vám správne pokyny na farbenie vlasov.

Ako udržať slivkovou farbu vlasov pred vyblednutím?

Môžete držať slivkovou farbu vlasov pred vyblednutím tým, že zabezpečí, že vaše vlasy je dostatok vlhkosti. Vlhkosti pomáha udržať vaše kutikuly uzavretý, čím sa minimalizuje množstvo farby, ktoré odplaví zakaždým si umyť vlasy. Tie by mali byť tiež pomocou farebného chrániť šampón a kondicionér, aby zabezpečili, že vaše vlasy udrží farbu po dlhšiu dobu. Odporúča sa tiež, aby sa minimalizovalo vystavenie slnku a použitie tepelného styling nástrojov, pretože môžu suché vlasy von, čo spôsobuje farbu miznúť rýchlejšie. Umývanie vlasov menej často a iba pomocou studenej vody na umývanie to sú niektoré praktické spôsoby, ako farba vydrží dlhšie.

Ako dlho trvá, farba slivka vlasy vydržia?

Plum vlasy začínajú slabnúť asi 3-4 týždne po farbení vlasov. Ak chcete zachovať odtieň, budete s najväčšou pravdepodobnosťou musieť farbiť a retušovať vaše korene každých 4 - 6 týždňov, aby zabezpečili, že farba zostáva rovnako ako živé.

Ako sa zbaviť farby slivka vlasov?

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť farbenie vlasov. Vždy je jednoduchšie vykonať zmeny počas prvých 72 hodín po farbení vlasov, ako farba usadí po tomto bode. Najjednoduchší spôsob je odfarbiť farby z vlasov alebo ju neutralizovať s inou farbenie vlasov. Ďalším spôsobom je rozbiť niektoré vitamín C tablety, zmiešajte ju s trochou šampónom, naneste ho na vlasy, nechať ho sedieť asi hodinu a potom umyte si ich. Umývanie vlasov s objasňujúce šampónom môže tiež pomôcť urýchliť proces blednutiu.

Pripustil, že to nie je jednoduché, aby sa rozhodnutie o vlasy, ale s týmto praktickým sprievodcom, to je nemožné, aby váhať. Čo máte v zásobe pre vaše vlasy? Povedzte nám o svojich najbližších vlasové dobrodružstvo v sekcii Komentáre nižšie.

load...