Starostlivosť o vlasy

Ako vybrať farby vlasov pre bledú pleť

Ako vybrať farby vlasov pre bledú pleť

Farbenie vlasov môže byť vzrušujúce a desivé zároveň. Aj keď nie je možné čakať na zmenu, môžete tiež začať sa pýtať, či by ste mali hrať na istotu a nechajte vlasy byť. Jedna otázka, ktorá pretrváva v mysliach tých zasiahnutý tejto dilemy je - čo ak je farba nevyzerá dobre na mňa?

Čo keby som vám povedal, že je to spôsob, ako vybrať farbu, ktorá bude bezpochyby vyzerať dobre na vás?

Výberom farbu vlasov môže byť celkom jednoduché, ak vezmete do úvahy niekoľko kľúčových faktorov, ako je vaše pleti a farbu očí. Aby to bolo jednoduchšie, som sa dať dohromady návod pre uchopenie najlepšie farby na vlasy pre bledú pleťou.

load...

Ako vybrať tú správnu farbu vlasov pre bledú pleť?

Krok 1 Určite vašej pleti

To je najdôležitejším faktorom, pokiaľ ide o výber farbu vlasov. Dokonca aj tie nádherné farieb môže vyzerať hrozne, keď nie je spárovaný s komplementárne tón pleti. Existujú tri spôsoby, v ktorom môžete určiť vašej pleti:

  1. Choďte von na slnku a držať ruku von s dlaňami nahor. Pozorovať farbu žily. Ak vyzerajú modrá / fialová, máte chladný tón pleti, zatiaľ čo v prípade, že vyzerajú zelená, tie sú teplé pleťou. Ak nemôžete povedať, či vaše žily vyzerať modré alebo zelené, je pravdepodobné, že budete mať neutrálny alebo olivový tón pleti.
  2. V dobre osvetlených miestach, stáť čelom zrkadlo. Teraz zdvihnúť kus bieleho papiera proti koži. Ak je vaša pokožka vyzerá žlto v porovnaní s papierom, máte warm-tónovaný kožu. Keď to vyzerá ružovo a ružovej, máte chladné tónovaný kožu. Ak nemôžete povedať, že je pravdepodobné, že budete mať neutrálny alebo olivový tón pleti.
  3. Ďalším spôsobom, ako zistiť vašej pleti je získať kus zlata a strieborné fólie každého. Držte fólie takým spôsobom, že odráža svetlo na vašej tvári. Dodržiavať, aby zistil, či to robí svoju tvár žiara, alebo robí to vyzerať vyblednuté. V prípade, že zlatej fólie robí vaša pleť žiaru, ste warm-tónovaný, a ak bola strieborná fólia je vaša pleť žiaru, ste v pohode tónovaný. Ak sú oba lichotivé, máte olivový / neutrálny tón pleti.
  4. Zistiť, aké šperky lichotí vašu pokožku - zlato alebo striebro? Ak zlato vyzerá lepšie, ste warm-tónovaný, zatiaľ čo v prípade, striebro vyzerá lepšie, máte chladné tónovaný kožu. Ak sú obaja vyzerajú dobre, máte olivový / neutrálny tón pleti.

Krok 2 Zoberme si vaše oko Color

Aj keď sú vaše farba očí neovplyvní vaše vlasy výber farieb ako rovnako ako vašej pleti, pričom farbu očí do úvahy pri rozhodovaní vám môže dať veľkú ruku v zintenzívniť svoju farbu vlasov hru. To vám pomôže vybrať najlepší farba vlasov pre bledú pleťou.

Hnedé oči

Zatiaľ čo väčšina farby na vlasy pristanú na ľudí s hnedými očami, farby s chladnými tónmi vytvoriť krásny kontrast s sýtych teplých hnedých tónov vo vašich očiach.

load...
Orieškovo-hnedé oči

Hazel je jedným z najvšestrannejších očných farieb. To má ako teplé a studené tóny, čo je dobre spárovať s nespočetné množstvo rôznych farieb vlasov. Ale farby, ktoré ju vyhovujú najlepšie tmavé brunetky, popolavý blondínky a čiernej.

Modrá / šedá Eyes

Obe modré a sivé oči sú v pohode-posilnil a tak spárovať prekvapivo dobre v teplých odtieňoch farby na vlasy. Teplé blondínky, zlaté hnedej a červenej sú niektoré farby, ktoré vyzerajú skvelo na ľudí s modrými alebo sivé oči.

Krok 3 Vyberte si farbu vašej pleti

Teraz, keď máte svoj tón pleti a farbu očí dole, ste na dobrej ceste k nájdeniu správnej farby vlasov. Čítajte ďalej, aby videli, čo farby vyhovovali rôzne odtiene pleti.

Vlasové farby pre Warm-posilnil bledá koža

Golden Blonde

Žlté tóny v zlatej blond doplnok warm-tónovaný kožu, takže sa zdá, ako by to svieti. Táto farba je najbližšie sa môžete dostať do žltej, bez Brassy. Je to ideálny pre tých, ktorí blondína s bledou warm-tónovaný kožu. Svetlejšie odtiene tejto farby dvojice dobre s modrými očami.

Strawberry Blonde

Tento mosadzný blondínka má jemné oranžové tóny a nikto nemôže niesť ho lepšie ako ľudia s warm-tónovaný kožu. Je to dvojica dobre s svetlé farby očí, ako orieškové, modrej a šedej.

Zlato-hnedá

To nemôže dostať lepší než tento slnkom pobozkal hnedé pre tých, ktorí s bledou warm-tónovaný kožu. Zlaté tóny v hnedom páre krásne sa žltými tónmi v teplom koži. Táto farba sa ďalej dopĺňa hnedé a hnedé oči.

Expresso

Táto farba má bohaté červené a žlté tóny, rovnako ako čerstvo uvarená káva. Vyzerá to nádherné na warm-tónovaný kožu a pary veľmi dobre s hnedými očami.

gaštanový

Podobne ako všetky oranžových tónoch odtieňov, gaštanové obleky ľudia s warm-tónovaný kožu najlepší. Vyzerá to najmä dobre na ľudí s modrými a hnedými očami.

slivka

Táto bohatá fialová báze farba vyzerá úžasne na ľudí s teplou kožu. Bohaté červené odtiene v tomto odtieni vytvoriť nádherné rovnováhu s žltými podtónmi v teplom koži. Tento univerzálny farba vlasov dopĺňa všetky farby očí.

Vlasové farby pre chladné tónovaný bledá koža

platinum Blonde

Pokiaľ máte bledú pleť a svetlé vlasy, platinová blondína môže byť odtieň pre vás. Tento krásny farba vlasov vyzerá nádherne na ženy s chladnou-tónovaný bledú kožou. Kým platinová blondína páry aj so všetkými farby očí, táto farba vlasov a modré oči, aby sa vrah kombinácie.

ash Blonde

Tento tmavší odtieň blondínka má tiež chladné tóny, ktoré dopĺňajú pohode-tónovaný kožu. Aj keď dopĺňa všetky farby očí, to párov veľmi dobre najmä s orieškové a hnedé oči.

dirty Brown

Zatiaľ čo väčšina hnedé zvyčajne majú bohaté, teplé tóny, tahle má chladné tóny, ktoré vyvážiť rosiness v tvári. Táto dvojica farieb obzvlášť dobre s orieškové a hnedé oči.

hlboko Brunette

Táto hlboká tmavá farba je dosť tmavá doplniť červené tóny v tvári bez vytvorenia nevzhľadné kontrast s vašou svetlej koži. Tento odtieň páry aj so všetkými farby očí, ale vyzerá to najmä nádherná, keď spárovaná s modrými očami.

pastelovo modrá

Odtiene modrej vyzerať dobre na ľudí s chladnou-tónovaný kožu. Ružové tóny vytvoriť dokonalý kontrast s chladnou modrou farbou. Tento odtieň vyzerá dobre so všetkými očnými farbami.

Mermaid Green

Táto farba, na rozdiel od väčšiny greenov, má silné aqua tóny, ktoré to pristane na chladné tónovaný kožu. Farby vyzerajú obzvlášť pekne na ľudí s modrými očami.

Vlasové farby pre Olive-posilnil bledá koža

Detská Blonde

Tento odtieň blond padá priamo medzi platiny a zlaté blond, čo z neho robí ideálny odtieň pre ľudí s olivovou pleťou. Je to dvojica veľmi dobre so všetkými farby očí.

dirty Blonde

Toto chladné tónovaný farba vyzerá najlepšie na ľudí s olivovou pleťou a dostatočne pohodlne, to ide dobre so všetkými očnými farbami.

Chocolate Mauve

Táto farba je dokonalým spojením teplých a studených tónov, s podtónmi špinavé hnedej a čerešní. Čokoládová lila vyzerá nádherne na všetky farby očí.

čierna

Kým čierna vyzerá dobre na väčšinu ľudí, čierne ako uhoľ môže veľmi ľahko pokaziť na bledé pleti. Olivový olej tónovaný kože, na druhej strane, môže vytiahnuť z tejto farby s ľahkosťou. Všetky farby očí dopĺňajú čierne vlasy a olivový kombinácia kože.

levanduľa

Lavender vlasy trend nemôže nikdy nezostarne. A ako by to, keď to vyzerá tak nádherné - predovšetkým na olivovou pleťou. Lavender vlasy a modré oči, aby skvelú kombináciu.

Fialová

Vzhľadom k tomu, kombinácia modrej a červenej tóny vo farbe červenej, vyzerá najlepšie na ľudí s olivovou pleťou. Tento odtieň vyzerá skvele so všetkými očnými farbami.

Tu to máte, konečný farebný graf pre ľudí s bledou kožou. Ak ste boli na pochybách o tom, ako nájsť perfektné farbu vlasov pre bledú kožu, že ste v dobrých rukách s týmto sprievodcom. Čo vaša mať v zásobe pre vaše vlasy? Povedzte nám, v sekcii Komentáre nižšie.

load...