Starostlivosť o vlasy

6 najlepších produktov pre ženy s vlnitými vlasmi

6 najlepších produktov pre ženy s vlnitými vlasmi

Vlnité vlasy je tak univerzálny. Dá sa premiesi s malým úsilím, alebo aby to rovno ľahko. Podľa môjho názoru, účesy pre vlnité vlasy sú tak oveľa zábavnejšie a flirty. Má nádych dievčenskú glam a nevinnosti dieťaťa. Čo je krajšie ako mäkké výhonky rámovanie vašu tvár a vlnitej zámky pasúce sa vaše ramená a chrbát? Pozrime sa, ako zvládnuť tie nádherné zámky, teraz nie? Budem zoznam niektorých z najlepších produktov pre vlnité vlasy. Sú to tiež moje obľúbené! Než začnem, dovoľte mi povedať. Medzi produkty, ktoré vyhovujú kučeravé vlasy bude vyhovovať vlnité vlasy príliš tak, ako sú formulované, aby kadere. 1. Vyhnite sa rana sušenie vlasov. Teplo je známe, že vyrovnávanie vlasov. Ak ste rozhodnutí ešte vyfúkať to, teplo chráni vaše vlasy a skončiť s chladným prúdom vzduchu. 2. Ak je vaše vlasy sú stále vlhké, prsty ju škrípať dostatok tlaku, čím textúru, ale nie je to krepovateniu. Udržiavať scrunching, kým je to v suchu a pozdraviť nádherné vlasy. 3. Použitie ponožku mať viac definovaných vlny vo vlasoch. Je to bezpečné a nepoškodzuje vlasy.

Umožňuje prejsť na dobré produkty pre vlnité vlasy teraz.

6 Najlepšie produkty pre vlnité vlasy

1. Šampón a kondicionér

Bylinné Esencia je skvelé pre vlnité vlasy. Majú špecifické rozsahy pre rôzne typy vlasov a jeden pre vlnité vlasy, je tak dokonalá. Použiť kombináciu šampón a kondicionér rovnakého typu pre zdravé vlasy. Ďalšie úžasný značka je Matrix. V súčasnej dobe som pomocou TRESemme a milovať každý kúsok toho.

load...

2. Wave Enhancer

Vlna Enhancer vám dá veľkú textúru a zvýrazňujú tie nádherné vlny. Jedným z úžasných značiek je Sunsilk Vlny Envy Sea Mist. Garnier Wonder Waves tiež robí skvelú prácu na vylepšenie.

3. Kader Fighter

Vlasy má tendenciu sa dostať kučeravé, keď to chýba vlhkosť a najlepší spôsob, ako to urobiť, je použiť dobrý kondicionér v sprche. Tiež, vlasové masky pomôžu zvládnuť suché vlasy. Kader bojovník ako Loreal Intense Upokojujúce sérum je vynikajúcou voľbou. Tiež Livon je známe, aby sa vyrovnalo krepovateniu a upokojiť vaše vlasy. Veľkú stávka na zlý dni. Matrix má tiež celý rad vlasovej séra, ktoré je známe, že sú účinné. Kérastase je kultovým favoritom medzi mnoho z dievčat, pokiaľ ide o vlasové prípravky pre vlnité vlasy!

4. Moroccan Oil

Trochu na price strane, tento zázrak olej (naozaj!), Je známe, že upokojujú vlasy a pridať veľa zdravia. Mnoho ľudí prisahať na to a dali mu všetky úvery pre zdravé vlasy, ktoré septembra. Môže sa použiť vopred pranie a následné pranie ako sérum.

load...

5. Styling krém / gél

Táto zbraň vo vašom arzenálu vlasov je pre úpravu účesu. Vlnité vlasy tendenciu byť, no, zvlnená. Ak chcete, aby sa správa, použite dobrý stylingový prípravok. TRESemme je skvelý rozsah pre toto. Jeho kvalita salon je známy tým, že štruktúra vlasov a dokončiť vaše vlasy textúru.

6. Mousse

Pokorný pena je váš najlepší priateľ pre spokojný vlasy úspech. John Frieda je najlepšie z nich.

Tak holky, ísť chytiť všetky tieto vlnité vlasy produkty a vaše vlasy odraziť preč k šťastiu. Dobrý deň, nádherné vlny Nezabudnite mi svoje obľúbené značky!

load...