Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty značky Keya Seth - naše top 10 tipov

Najlepšie produkty značky Keya Seth - naše top 10 tipov

Keya Seth je známy ako priekopník aromaterapia v Indii. Je to jedna z popredných ajurvédskej a bylinné zdravie a starostlivosť o krásu značiek v Indii. Výrobky z Keya Seth sa dá veriť slepo a sú veľmi účinné príliš. Ľudia používali Keya Seth vlasové prípravky vyživujú vlasy a bojovať vlasy a skalp problémy.

Top 10 Keya Seth Výrobky na vlasy je k dispozícii v Indii, je nasledujúci:

1. Keya Seth Aromatické Spa kondicionér na vlasy Sérum:

Toto nádherné vlasy sérum pomáha predchádzať poškodeniu spôsobené útokmi prostredia. Je vyrobená z aromatických éterických olejov, ako je levanduľa, pelargónie, citrón, cédrové drevo, ruže a pomaranč. To vyživuje vlasy a robí ju hladkú, jemnú a krásnu. Ak ste umelo narovnal vlasy alebo medicínu alebo farbené vlasy, bude to chrániť vaše vlasy a vyživuje ju a zabrániť škodám.

load...

Oil 2. Keya Seth Alopex vlasov:

Alopex Hair Oil od Keya Seth pomáha predchádzať padanie vlasov a posilňuje vlasové korienky. To vyživuje vlasy a zároveň pomáha v boji proti ďalšej vlasovej problémy, ako sú rozstrapkané končeky vlasov, predčasné starnutie a tuposti. Ak máte bodové alopécia, bude tento olej na vlasy podporí rast vlasov.

3. Keya Seth Shine a Silk Spa klimatizácie Shampoo:

Lesk a Silk Spa Klimatizácia Šampón je vyrobený z čajových lístkov, senovka grécka, kesin, Ritha, tea tree, med, rozmarínu, citrónu a levandule, ktorá zabezpečuje výživu pre vlasy, a pritom je viac lesklé, mäkké a hebké. To tiež opravy poškodených, matný a suché vlasy a zároveň dávať to nový život.

load...

4. Keya Seth Root Active oživiť vlasov:

Jedná sa o vlasy toner, ktorý pomáha zbaviť sa suché vlasy problémy, ako lupiny, svrbenie, otupenosť atď To tiež chráni vaše vlasy pred škodlivými UV lúčmi, čo robí vaše vlasy bez života a slabí. It podmienky a vyživuje vlasy hlboko a pritom je jemné a lesklé.

5. Keya Seth Black Shine Hair aktualizácie:

Tento vlasy balenia je vyrobená z Lodha, Meth, arnika, Amla, Jaba a čajových lístkov, ktoré chránia vaše vlasy pred predčasné šedivenie. To tiež poskytuje výživu vlasov a robí to viac silná, hustá a lesklá.

6. Keya Seth topánok a Silk 3-in - 1 Honey Shampoo:

Tento šampón je obohatený s medom, ktorý je prírodný kondicionér. Prináša lesk a lesk na vlasy akých podmienok a chráni ju až budúci praní.

7. Keya Seth Hair Grown Oil:

Ak chcete zvýšiť svoj rast vlasov a chcú mať spleť voľný husté vlasy, tento olej je ideálnou voľbou. To zvýši nielen svoj rast vlasov, ale tiež vám dáva lesklý, mäkký a bezproblémové vlasy.

8. Keya Seth topánok a Silk Volume Shampoo:

Tento šampón z domu Keya Setha pomôže zvýšiť objem vašich vlasov. To je vaše vlasy silné, pevné a zvyšuje hlasitosť.

9. Keya Seth Hair Protein balenia:

Ide o špeciálnu vlasy balíček, ktorý má prirodzené vlastnosti henna, amly, bhringraj, Meth a jatamanshi, ktorý poskytuje celkovú výživu vlasov a bojuje proti lupinám a sušičom pád. Pri použití tohto proteínu balík vlasy minimálne raz za týždeň vám viditeľne husté, zdravé, bezproblémové a krásne vlasy.

10. Keya Seth Henna Color Natural Hair:

Keya Seth vlasové produkty mať všetko, vrátane vlasové oleje, šampóny, kondicionér, vlasy balíčkov a farby na vlasy. Posledný na zozname 10 najlepších Keya Seth vlasové prípravky je jeho Henna prírodná farba na vlasy. Má čisté henna listy spolu s pomarančovej kôry, aloe vera, podzemné čajový dovolenku, kokosové vlákna a jogurtové extrakty, ktoré pokrýva všetky šedivé a zároveň poskytuje prirodzený a zdravý lesk s nimi robiť to viac zvládnuteľné, lesklé a zdravé.

Tak ktorý z produktov Keya Seth sa budete snažiť ďalej? Ešte nám zanechajte komentár!

load...