Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantačných centier v Pune

Top 10 transplantačných centier v Pune

Známy ako Mumbai domove dôchodcov, je to len prirodzené, že mužské a ženské vzor plešatosti je nekontrolovateľný v Pune. Ľudia z Pune, rovnako ako ľudia v Bombaji sú štýlové a módne lot.However niekedy plešatosti je nevratné a nemôžu byť obnovené spolu s akýmkoľvek iným spôsobom, s výnimkou chirurgických transplantácie vlasov. Tento zoznam desiatich najväčších transplantácie vlasov Pune kliniky a špecialista by mal byť schopný vás ďalej informovať, ak hľadáte pre služby efektívne transplantácie vlasov chirurg.

Center pre transplantáciu vlasov v Pune:

1. Dr Batra je:

S celoštátnej prítomnosti Dr Batra to je super špecialita reťazec kliník, ktoré je ťažké poraziť. S rozsiahlou pozadia homeopatie ošetrenie pre vlasy a kožné ochorenia, odborníci na Dr Batra majú presunul na novšie chirurgické postupy, ako je transplantácia vlasov a rastú exponenciálne od tej doby. Prieskum webových stránkach oficiálneho Dr. Batra pre vaše veľmi vlastné Pune predajní. To rozhodne centrom pre najlepšieho transplantácie vlasov v Pune.

2. Adhi India:

S niekoľkými predajní v takmer vo všetkých veľkých mestách sa chváliť sa Adhi reťazec kozmetických kliník liečbu prijal spravodlivý podiel na kozmetické chirurgii a kozmetické procedúry trhu. Použitím metód folikulárnej jednotka extrakčnej a Folikulárnej jednotka transplantácie pre transplantáciu vlasov, Adhi dosiahol veľa úspechov v Pune a ďalších mestách.

load...

3. Skin City India:

Skin City India je možno jeden najväčší estetickej dermatológie reťazec založené Dr. Niteen Dhepe. S viac predajní po celej Pune a franchisantov v 16 okresoch Maharashtra a Karnataka, Skin Mesto má viac ako dvanásť rokov skúseností vo vlasoch a chirurgických pleť a kozmetických procedúr. Prostredníctvom folikulárnej jednotka ťažby a folikulárnej jednotka transplantačnej chirurgie, experti na pleť City dosiahli veľa úspechov a slávy v oblasti transplantácie vlasov.

4. Dezire Hair Transplant Clinic:

Dezire Hair Transplant Clinic je predsedal Dr. Prashant Yadav, ktorý je veterán v oblasti transplantácie vlasov chirurgie s vysokými poverenia a rovnako vysokým pomerom úspešnosti. Dr. Prashant sa orientuje v všetky spôsoby obnovu vlasov, vrátane FUE, FUT, BHT a Biofibre. Je to len spravodlivé, že ste si schôdzku vedieť viac.

5. Natural Vlasy Transplantácia kliniky:

Tento reťazec transplantácie vlasov kliniky celej Indii má prítomnosť v Pune, ktoré sú nepostrádateľné. Vďaka mnohoročným skúsenostiam a vysokým pomerom úspešnosti, Natural Hair transplantačnej kliniky sú vítaným prírastkom do Pune kozmetickej chirurgie priemyslu. Prechádzať webové stránky nájsť odborníkov z Prírodovedeckej transplantácie vlasov sú k dispozícii v Pune.

load...

6. Dr. Shailesh Doshi:

Tento veterán v oblasti transplantácie vlasov chirurgia je tiež dermatológ, imunológ, kozmetička a homeopat. Vyniká v mnohých oblastiach medicíny, Dr Shailesh je expertom na transplantácie vlasov chirurgia s vysokým percentom úspešnosti a dlhoročnými skúsenosťami.

Adresa: 404, 4. Poschodie, NK Image, Tilak Road, Pune

7. Richfeel trichológii klinika:

Tento reťazec klinikách kozmetickej chirurgie je známy pre špičkovú kvalitu a inovácie. Tunajšie odborníci zdatne vykonávať transplantácie vlasov operáciu metódou folikulárnej jednotka extrakcie bezpečných a účinných postupov.

8. Perfektné vlasy Transplantácia:

S vývody v Bombaji, Dillí, Indore a Pune, perfektné vlasy Transplantácia sú veteráni v transplantačnej chirurgie vlasy v Maharashtra. S viac ako 15 rokov skúseností a impozantný pomer úspešnosti, perfektné vlasy Transplantácia, vedenej dr Amitabh Shrivastava a Dr ruchy Shrivastava je rodinná firma, ktorá kladie veľký dôraz na potreby klientov.

9. Asia Institute of transplantácie vlasov:

S vysokým percentom úspešnosti a mnohoročné skúsenosti z prvej ruky v transplantačnej chirurgii vlasy, Ázie inštitút transplantácie vlasov je známy názov v Pune. Tento najmodernejší klinika je dobre vybavený na vykonávanie bezpečné a účinné postupy transplantácie vlasov.

Adresa: Karve socha, Near AB Naturals zmrzliny, Kothrud, Karve Nagar, Pune MH 411029

10. Dr. Parag B. Sahasrabudhe:

Tento veterán transplantácie vlasov expert spolupracuje s renomovanými kozmetických chirurgov z Chicaga a Kalifornia v Spojených štátoch a Chelmsford v Spojenom kráľovstve. Špecializujúca sa na folikulárnej jednotka ťažby a folikulárnej jednotka transplantáciu, Dr Parag je sila počítať s.

load...