Starostlivosť o vlasy

7 Sprchové triky na udržanie zdravých vlasov

7 Sprchové triky na udržanie zdravých vlasov

Máte vždy majú zlý deň, keď ste sprchu? Jednoducho nemôže dostať tie dlhé kadere ležať, môžete? No, ak vaše vlasy dostane na nervy, alebo dostane chaotický, tento príspevok je presne to, čo je potrebné čítať. Tu budeme hovoriť o niekoľko sprchových tipov, ako udržať vaše vlasy husté a lesklé.

Vzrušený? Radšej byť! Zistite viac o niektorých skvelých sprchové hacky dostať, že lesklé a lesklé vlasy. Tu sú uvedené niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dostať, že krásnu hrivu v žiadnom okamihu!

Sprcha triky pre zdravé vlasy:

1. Shampoo Správna cesta:

Zvyčajne ľudia používajú väčšinu šampónu na všeobecné dĺžke vlasov. Odborníci však tvrdia, že šampónovanie skalp, korene a šiju je účinnejšie, pretože to sú miesta, kde špina tendenciu zhromažďovať. Vyhnúť sa používaniu príliš veľa šampón na koncoch, pretože môže spôsobiť ospalosť.

load...

2. Vyhnite sa teplá voda:

Kým teplej vodného kúpeľa sú veľmi osviežujúce a omladzujúce, môžu mať tiež nepriaznivé účinky na pokožku a vlasy. Sprcha teplá voda môže zbaviť vlasy esenciálneho oleja, čo môže viesť k rozstrapatené vlasy. Dokonca aj keď sa zdá božský teplá voda, vlažná voda je najbezpečnejšie.

3. Kefa správne:

Väčšina žien není'vědět, ako nadviazať na vlasy správnym spôsobom. To je docela dôležité, pretože keď si čistíte vlasy po dostať von zo sprchy, môžete skončiť poškodením konca a korene. Použite štetec a pracovať cez zmätku. Začínajú vždy v dolnej časti a prácu si cestu nahor. Nezabudnite vždy čistiť von.

4. Nenechajte šampón Často:

Jedným zo spôsobov, ako máme tendenciu poškodiť naše vlasy, je o viac ako-šampónovanie. Používajte len potrebné množstvo šampónu. Prebytok šampón môže opotrebovať konca a vyschnú vlasy; preto šampón dvakrát za týždeň, aby sa vaše vlasy zdravé.

load...

5. Udržujte prehánky skratke:

Predĺžené sprchy môžu urobiť viac škody ako úžitku, a mali by ste sa snažiť a udržať si sprchu čas na minimum. Odborníci hovoria, že sprchy, ktoré trvajú dlhšie ako 10 minút, zvyčajne odplaviť éterické oleje z vlasov. Aj v prípade, že dlhý tiahly sprcha javí ako najlepšia vec na svete, ste určite nie je robí vaše vlasy žiadnu láskavosť ponorením.

6. Aktivity Vlasy:

Myslíte si, zvyčajne nechať kondicionér na päť minút v sprche? No, ak áno, potom ste stratíš čas, ako kondicionér nerobí rozdiel. Klimatizačné jednotky zvyčajne majú okamžitý účinok a pri použití kondicionér v sprche, nemôže preniknúť vaše vlasy ďalej. Namiesto použitia pravidelný kondicionéru, za hlboké kondicionér vlasy raz za dva týždne. Najlepší spôsob, ako používať kondicionér ich aplikovať ho tesne predtým, než vstúpite do sprchovacieho kúta a šampónom si vlasy. Môžete použiť trochu oleja ako kokosový olej alebo dokonca trochou olivového oleja, aby hydratujú čerstvo šampónovať vlasy.

7. Pat Suché:

Jedna z najväčších chýb, ktoré robíme pri umývaní naše vlasy sa im trela suché. Keď budete trieť vaše vlasy, môžete skončiť vytrhla vlasy a poškodenie koreňov a konca. Najlepší spôsob, ako suché vlasy je ich osušte. Pat-sušenie môže byť zdĺhavejšie proces, ale to je jemnejšia na vlasy a oveľa účinnejšie.

Tieto vlasy sprcha tipy sú navrhnuté tak, aby vám, že dlhý a pekný vlasy, ktorú si zaslúžite. Až sa nabudúce budete mať sprchu, si tieto sprchové tipov pre zdravé vlasy. Ak nám o žiadnych iných variantoch alebo tipy, ktoré máte, podeľte sa o svoje skúsenosti tu. Zanechať komentár nižšie. Radi by sme od vás počuť.

load...