Starostlivosť o vlasy

Najlepší striekací prípravok na vlasy - naša špička 10 tipov

Najlepší striekací prípravok na vlasy - naša špička 10 tipov

Ste dámy unavení holení, rezanie závitov alebo voskovanie vaše nežiaduceho ochlpenia, a zúfalo hľadajú ľahko použiteľný efektívne epilácia produkt? Potom by ste mali zvážiť nákup kvalitnej epilácie sprej. To udržuje pokožku hladkú, žiarivý a vlasy zadarmo po dobu dlhšiu ako holenie. Tu je zoznam našich najlepších desať depilácia sprejov, ktoré vám pomôžu nájsť perfektné produkt ľahko!

Top 10 Depilácia Spreje v Indii

1. Veet Spray On Depilácia krém:

Veet Spray On Depilačný krém je obohatený o hydratačný komplex a lotosového mlieka. To odstraňuje chĺpky efektívne bez škrtov a zanecháva pokožku hydratovanú. Je ľahko použiteľný produkt; stačí ho nastriekať na nohách, podpazušia a slabín. Ponechajte krém na kožu po dobu 3 - 5 minút a umyte. Neaplikujte tento produkt na mólach, uhrovitú, zlomené a podráždené alebo slnko spálené kože.

2. Nair je Depilácia Spray:

Nair odstránenie sprej na vlasy sa začala za veľmi priaznivú cenu 499 / -. Má detský olej, ktorý robí vaša pleť žiarivejšia. Tento produkt je veľmi účinný pri odstraňovaní chĺpkov z ťažko prístupných veľkých plochách. Je vhodný pre všetky typy pleti a ponúka žiariace, hodvábne hladkú kožu. Nair je odstránenie sprej na vlasy prichádza v rôznych príchutiach a tento produkt je rozhodne stojí za vyskúšanie!

load...

3. Dimples Hair Remover Spray Foam Rose:

Jamky Hair Remover Spray Foam je veľmi mierne, ľahké a vzdušné peny product.It sa ľahko aplikuje a zanecháva pokožku jemnú a hebkú. Tento produkt obsahuje vitamín E a aloe vera. Je k dispozícii v citrónu a ruže vône.

4. Epil Stop & Spray:

Epil Stop & Spray je najnovším prírastkom do rodiny epil zastavenia sortiment odstraňovanie chĺpkov. Epil zastaviť a sprej odstraňuje chĺpky od korienkov a zanecháva pokožku hladkú a jemnú. To tiež znižuje nežiaduce rast vlasov. Je vhodná aj pre citlivú typ pleti. Jeho účinok trvá po dobu asi 6 týždňov. Tento produkt zanecháva pokožku bez srsti, jemná a hladká.

load...

5. Ozone Hair Remover Spray Foam:

Ozone Hair Remover Spray je ďalším kvalitný produkt za nežiaduceho odstránenie chĺpkov. V závislosti od typu pleti, to trvá asi 4-12 minút do práce. To je protizápalová, re-hydratačný product.This je klinicky testovaný prípravok bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

6. Removia Hair Remover Spray:

Hľadáte bolesť-free a nákladovo efektívne odstránenie sprej na vlasy? Potom musíte vyskúšať Removia depilácia spray.This spray trvá menej ako jednu minútu, aby sa odstránili všetky vaše nežiaduce chĺpky, a zanecháva pokožku hladkú a lesklé po dlhú dobu. Rast vlasov výrazne spomalí v priebehu času. Je to skvelý produkt, aby sa pokúsila Dobrou správou je, že neexistujú žiadne vedľajšie účinky!

7. Kalo odstránenie sprej na vlasy:

Kalo Spray je najlepšie pre odstraňovanie chĺpkov z väčších plôch, ako sú nohy a chrbát. Kalo zabraňuje približne 10% vlasov od znova rastie. Budete pozorovať to po 2-3 Depilácia zasadnutí. Väčšina ľudí si vyžaduje asi 10 až 15 relácií úplne zbaviť vlasov.

Uistite sa, že vaša pokožka je správne čistiť pred postrekom Kalo. Má rastlinných enzýmov v ňom. Pri každom použití tohto produktu; nežiaduce vlasy porastie späť slabšie, tenšie a pomalšie, kým vlasy úplne preč z tejto oblasti.

Pre maximálny prínos, platí Kalo sprej 3krát nasleduje 1 time aplikácie Kalo mlieko. Tento postup opakujte aj ďalší deň. Nepoužívajte Kalo znovu až do ďalšieho zasadnutia odstraňovanie chĺpkov. Majú peniaze garančný systém späť rovnako pre tých, ktorí nemajú považovať za užitočné. Fúzy, hornú peru, nohy, podpazušie vlasy, chrbát, hrudník a ušiach môže byť odstránený s týmto produktom.

8. EpiLite Hair Retard sprej:

Tento výrobok obsahuje rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú pri vytváraní vlasy jemnejšie a tenšie. Tento produkt nakoniec zastaví rast nežiaduceho ochlpenia. 4 - 8 týždňoch pravidelného používania, vlasy dostane slabšie. Muži a ženy obaja môžu používať tento produkt.

9. Nair For Men Depilácia Spray:

Tento výrobok z radu Nair odstránenie chĺpkov je vytvorená pre mužov. Je k dispozícii v 6 oz spreji balenia. Jeho dermatologické testovaný striekacie krém, ktorý poskytuje čistú a hladkú pleť. Tento sprej je vhodný pre odstraňovanie chĺpkov z veľkej plochy tela.

10. Beautyko stieranie preč Depilácia Spray:

To je ideálny produkt pre všetky typy pleti. Poskytuje čisté a jemné vlasy odstránenie zážitok. Môžete ho použiť na akúkoľvek časť tela. To je tiež dermatológ odporúča epilácia produkt bez vedľajších účinkov!

Dúfam, že ste našli tento článok informatívne. Ešte nám zanechajte komentár!

load...